راهنمای ایجاد ایستگاه رادیویی YouTube Music سفارشی

راهنمای ایجاد ایستگاه رادیویی YouTube Music سفارشی

اکثر سرویس‌های پخش موسیقی مانند Apple Music و Spotify ایستگاه‌های رادیویی را ارائه می‌کنند که توانایی ایجاد میکس بر اساس آهنگ‌های جداگانه را دارند. متأسفانه، گزینه های زیادی برای سفارشی کردن آن ندارید. با این حال، YouTube Music اکنون به شما امکان می دهد ایستگاه های شخصی سازی شده خود را با سفارشی سازی های بسیار بیشتر ایجاد کنید. این مقاله شما را از طریق راه‌های آسان برای ایجاد یک ایستگاه رادیویی سفارشی در YouTube Music راهنمایی می‌کند. در همین حال، می توانید به راهنمای ما در مورد ایجاد لیست پخش در YouTube Music نیز مراجعه کنید.

ایستگاه های رادیویی سفارشی چیست؟

قبل از اینکه درباره ایستگاه‌های موسیقی سفارشی و نحوه ایجاد آنها در YouTube Music بیشتر بدانید، اجازه دهید ابتدا بفهمیم ایستگاه‌های سفارشی چیست و چرا مفید هستند.

ایستگاه رادیویی سفارشی در یوتیوب به شما امکان می‌دهد هنرمندان مورد علاقه خود را انتخاب کنید، تعداد دفعات مورد نظر برای گوش دادن به آنها را انتخاب کنید و مجموعه‌ای از فیلترهای دیگر را ارائه می‌دهد. هنگامی که این پیکربندی شد، یک ایستگاه سفارشی دریافت می کنید که فقط برای شما بر اساس علایق شما شخصی سازی شده است. این امر به کاربران امکان کنترل بسیار بیشتری بر موسیقی که گوش می دهند را می دهد.

مراحل ایجاد ایستگاه رادیویی سفارشی در YouTube Music

در اینجا روش‌های آسانی وجود دارد که از طریق آنها می‌توانید یک ایستگاه رادیویی سفارشی در YouTube Music ایجاد کنید.

1. برنامه YouTube Music (اندروید، iOS) را باز کنید و به حساب خود وارد شوید.

2. در اینجا، محل را پیدا کنید تنظیم کننده موسیقی شما بخش در صفحه اصلی و بر روی ضربه بزنید نماد (+)..

ایجاد ایستگاه رادیویی سفارشی YouTube Music

3. اکنون، هنرمندان مورد علاقه خود را انتخاب کنید و روی آن ضربه بزنید بعد. می توانید حداکثر 30 هنرمند را همزمان انتخاب کنید.

ایجاد ایستگاه رادیویی سفارشی YouTube Music

4. انتخاب تنوع هنرمند. این به شما کمک می کند تا تعداد دفعات تکرار مجموعه یک هنرمند خاص را انتخاب کنید. شما می توانید انتخاب آهنگ خود را بر اساس ترجیحات خود تنظیم کنید.

5. پس از اتمام، فهرستی از موسیقی را خواهید داشت که مخصوص شما تنظیم شده است.

ایجاد ایستگاه رادیویی سفارشی YouTube Music

6. می‌توانید با ضربه زدن روی آن، دوباره آن را سفارشی کنید دکمه تنظیم و تکرار همان مراحل

ایجاد ایستگاه رادیویی سفارشی YouTube Music

توجه داشته باشید: این ویژگی هنوز در YouTube Music for Desktop در دسترس نیست.

سوالات متداول

س: ایستگاه رادیویی YouTube Music با سایر سرویس‌های پخش موسیقی چه تفاوتی دارد؟

آ: ایستگاه رادیویی YouTube Music به شما امکان می دهد با ارائه فیلترهایی برای انتخاب هنرمندان، فرکانس آنها، حال و هوای خود و موارد دیگر، موسیقی را که در حال گوش دادن به آن هستید کنترل کنید. سایر سرویس های پخش موسیقی مانند Spotify یا Apple Music هنوز این سطح از شخصی سازی را ارائه نمی دهند.

س: چگونه یک ایستگاه رادیویی سفارشی در YouTube Music ایجاد کنیم؟

آ: برای ایجاد ایستگاه موسیقی مورد علاقه خود در برنامه YouTube Music برای اندروید و iOS می توانید مراحل ذکر شده در بالا را دنبال کنید.

س: آیا ایجاد ایستگاه های رادیویی سفارشی در YouTube Music رایگان است؟

آ: بله، حتی اگر یک کاربر رایگان باشید، می‌توانید به راحتی ایستگاه‌های سفارشی را در YouTube Music ایجاد کنید.

بسته بندی

در این مطلب، نحوه ایجاد ایستگاه‌های رادیویی سفارشی در YouTube Music، آن هم به صورت رایگان، بحث کردیم. اکنون، می‌توانید هر زمان که بخواهید، موسیقی مورد علاقه‌تان را استریم و شیار کنید. امیدواریم این راهنما برای شما مفید بوده باشد. اگر چنین است، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. همچنین، سایر نکات و ترفندها را در لینک زیر بررسی کنید و برای اطلاعات بیشتر از این دست راهنماها، با Gadgets To Use همراه باشید.

همچنین بخوانید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید GadgetsToUse کانال YouTube.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست