3 روش برای مشاهده وضعیت واتس اپ دیگران بدون اطلاع آنها

Ritik Singh

مانند استوری های فیس بوک و اینستاگرام، واتس اپ به کاربران اجازه می دهد عکس ها و ویدیوهای وضعیت را آپلود کنند. با این حال، برخلاف بقیه، به شما امکان می‌دهد به‌روزرسانی‌های وضعیت را به‌صورت خصوصی بدون نشان دادن نام خود به افراد دیگر مشاهده کنید. از آنجایی که شما در جستجوی همان هستید، در اینجا راه‌های سریعی برای مشاهده وضعیت واتس‌اپ افراد بدون اطلاع دادن به آن‌ها در اندروید یا آیفون وجود دارد.

مشاهده وضعیت واتس اپ شخصی بدون اطلاع او

هنگامی که وضعیت واتس اپ شخصی را بررسی می کنید، آنها می توانند ببینند که شما آن را دیده اید. این چیزی نیست که بخواهید اگر می‌خواهید کم حرف بمانید یا نمی‌خواهید در لیست بینندگان وضعیت ظاهر شوید.

خوشبختانه، می‌توانید با غیرفعال کردن رسیدهای خواندن، آفلاین شدن یا بررسی پوشه وضعیت مخفی WhatsApp، وضعیت دوست، خانواده یا هر مخاطبی را بدون اطلاع دادن به آنها ببینید. تمام روش ها را در زیر با جزئیات بررسی کنید.

روش 1- غیرفعال کردن رسیدهای خواندن (اندروید، iOS)

در راهنمای خود برای خواندن پیام‌های واتس‌اپ به‌صورت خصوصی، اشاره کردیم که غیرفعال کردن رسید خواندن، تیک‌های آبی دوتایی پیام‌های شما را پنهان می‌کند. به طور مشابه برای وضعیت های WhatsApp کار می کند.

مراحل غیرفعال کردن رسید خواندن برای وضعیت WhatsApp در اندروید:

1. واتس اپ را در گوشی اندرویدی خود باز کنید.

2. کلیک کنید بر روی منوی سه نقطه در گوشه بالا سمت راست و انتخاب کنید تنظیمات.

3. در اینجا، انتخاب کنید حریم خصوصی.

4. کلید برای را خاموش کنید رسیدها را بخوانید.

مراحل غیرفعال کردن رسید خواندن برای وضعیت WhatsApp در iPhone:

1. WhatsApp را در آیفون خود باز کنید.

2. را کلیک کنید تنظیمات در گوشه پایین سمت راست

3. انتخاب کنید حریم خصوصی در صفحه بعدی

4. به پایین اسکرول کنید و ضامن را خاموش کنید خواندن رسیدها.

اکنون می توانید هر وضعیت واتس اپ را بدون اطلاع دیگران از مشاهده آنها بررسی کنید. آنها اصلاً نام شما را نخواهند دید. هنگامی که تمام به روز رسانی های وضعیت را مشاهده کردید، می توانید در صورت نیاز آن را دوباره فعال کنید. غیرفعال نگه داشتن رسید خواندن به این معنی است که نمی توانید بینندگان را در وضعیت WhatsApp خود مشاهده کنید.

روش 2- مشاهده وضعیت WhatsApp به صورت آفلاین (اندروید، iOS)

راه دیگر این است که داده های تلفن همراه خود را خاموش کنید و از هر شبکه Wifi جدا شوید. سپس می‌توانید وضعیت هر مخاطبی را بدون اینکه به آنها اطلاع دهید که آن را دیده‌اید بررسی کنید. با این حال، شما فقط تا زمانی که آفلاین هستید پنهان هستید. هنگامی که آنلاین می شوید، شخص مقابل می بیند که وضعیت او را دیده اید.

بهتر است از این روش چند دقیقه قبل از انقضای وضعیت استفاده کنید. به این ترتیب، مجبور نخواهید بود برای مدت طولانی آفلاین بمانید. از طرف دیگر، کاربران اندرویدی می‌توانند واتس‌اپ را به اجبار متوقف کنند – حتی اگر آنلاین شوید (به شرط اینکه واتس‌اپ را باز نکنید) در لیست بینندگان ظاهر نمی‌شوید.

در اینجا نحوه آفلاین شدن در تلفن خود آورده شده است:

در اندروید، انگشت خود را از بالا بکشید تا پانل تنظیمات سریع باز شود. همانطور که در زیر نشان داده شده است، کلیدهای Wifi و Mobile Data را خاموش کنید.

در آیفون، از گوشه بالا سمت راست (یا از پایین در آیفون‌های دارای تاچ آی‌دی) به پایین بکشید تا Control Center باز شود. در اینجا، مانند تصویر زیر، روی نمادهای Mobile Data و Wifi ضربه بزنید تا آنها را خاموش کنید.

نحوه توقف اجباری واتس اپ در گوشی های اندرویدی:

1. نماد برنامه WhatsApp را در صفحه اصلی به مدت طولانی فشار دهید.

2. انتخاب کنید برنامه اطلاعات (i) از منوی بازشو

3. را کلیک کنید زور متوقف کردن و ضربه بزنید خوب.

اکنون واتس‌اپ حتی اگر آنلاین شوید در پس‌زمینه به‌روزرسانی نمی‌شود. فقط مطمئن شوید که واتس اپ یا سایر برنامه هایی را که ممکن است باعث ایجاد آن شوند را باز نکنید.

روش 3- مشاهده وضعیت WhatsApp بدون مشاهده از طریق فایل (فقط اندروید)

وقتی بخش Status را باز می‌کنید، WhatsApp به‌طور خودکار تصاویر و ویدیوهای وضعیت را برای دسترسی سریع‌تر دانلود می‌کند. این فایل ها در یک پوشه مخفی در حافظه گوشی شما ذخیره می شوند. می توانید وضعیت WhatsApp را بدون اینکه از طریق این فایل ها دیده شوید، مانند تصویر زیر مشاهده کنید:

1. برنامه Files (یا هر فایل منیجر) را در تلفن Android خود باز کنید

2. سر به حافظه داخلی.

3. اینجا، پیمایش کنید واتس اپ > رسانه ها و پوشه ای به نام را باز کنید .وضعیت ها.

4. در تلفن های دارای اندروید 11، 12 یا 13، آن را پیدا خواهید کرد حافظه داخلی > اندروید > رسانه ها > com.whatsApp > واتس اپ (یا WhatsApp Business) > رسانه ها.

5. در پوشه Statuses می‌توانید تمام تصاویر و ویدیوهای وضعیت را که مخاطبینتان در واتس‌اپ به اشتراک می‌گذارند، مشاهده کنید.

از آنجایی که شما آن‌ها را مستقیماً در واتس‌اپ باز نمی‌کنید، طرف مقابل هرگز نمی‌داند که قبلاً وضعیت او را دیده‌اید. همچنین می توانید از این روش برای دانلود وضعیت واتس اپ دیگران در گوشی خود استفاده کنید.

آیا می توانید وضعیت WhatsApp را به صورت ناشناس در Chrome ناشناس مشاهده کنید؟

این ترفند را بخوانید – کروم را در حالت ناشناس باز کنید، وارد واتس اپ وب شوید، به تب Status بروید و Wifi یا اینترنت را خاموش کنید تا وضعیت ها را به صورت آفلاین مشاهده کنید. پس از انجام، حالت ناشناس را ببندید و تمام داده‌های وب‌سایت حذف می‌شوند تا واتس‌اپ وضعیت را به‌صورتی که وقتی آنلاین می‌شوید علامت‌گذاری نکند. جالب به نظر می رسد، درست است؟

خوب، ما آن را امتحان کردیم و وقتی دستگاه به اینترنت وصل نیست، تصاویر و ویدیوهای وضعیت بارگیری نمی شوند. حتی اگر متصل بمانید، اجازه دهید اولین وضعیت بارگیری شود (در صورتی که کاربر چندین به روز رسانی وضعیت را آپلود کرده باشد) و سپس آفلاین شوید. فقط دومین وضعیت آفلاین بارگیری می شود – بقیه هنوز به اتصال فعال اینترنت نیاز دارند.

به طور خلاصه، نمی‌توانید با استفاده از تکنیک ناشناس واتس‌اپ، وضعیت WhatsApp را به‌صورت ناشناس مشاهده کنید. بهتر است به روش قبض مطالعه قدیمی اعتماد کنید.

پاداش – بدون اطلاع دیگران، وضعیت WhatsApp را ارسال کنید

به‌طور پیش‌فرض، هر عکس، ویدیو یا متنی که در وضعیت WhatsApp آپلود می‌کنید، می‌تواند توسط همه مخاطبینی که شماره شما را ذخیره کرده‌اند، مشاهده کنند. در اینجا نحوه مخفی کردن وضعیت WhatsApp خود از افراد خاص آمده است:

1. واتس اپ را در گوشی خود باز کنید و به آن بروید تنظیمات.

2. در اینجا، روی حریم خصوصی > وضعیت.

3. را کلیک کنید مخفی کردن وضعیت از و مخاطبینی را که نمی خواهید آپلودهای وضعیت WhatsApp شما را ببینند انتخاب کنید.

در غیر این صورت، می توانید انتخاب کنید اشتراک گذاری فقط با و لیست افراد را مشخص کنید – فقط این افراد از این به بعد آپلودهای وضعیت WhatsApp شما را خواهند دید. تنظیم حریم خصوصی برای وضعیت هایی که قبلاً آپلود کرده اید اعمال نمی شود.

سوالات متداول

س. چگونه کسی می تواند بداند که وضعیت واتس اپ او را دیده ام؟

هنگامی که یک کاربر وضعیت واتس اپ را آپلود کرد، می تواند به آن مراجعه کند وضعیت برگه، وضعیت را باز کرده و روی آن ضربه بزنید هنماد بله برای مشاهده لیست افرادی که آن را دیده اند.

س. آیا می توانم بدون دیده شدن وضعیت WhatsApp دیگران را مشاهده کنم؟

بله، می‌توانید با آفلاین شدن، خاموش کردن رسیدهای خواندن یا باز کردن مستقیم تصویر یا عکس وضعیت در مدیریت فایل، وضعیت واتس‌اپ مخاطب را بدون علامت‌گذاری به‌عنوان دیده‌شده مشاهده کنید.

س. آیا کسی می تواند وضعیت واتس اپ من را بدون اطلاع من ببیند؟

بله، هرکسی که رسید خواندن خود را خاموش کرده باشد می تواند وضعیت واتس اپ شما را ببیند و همچنان در لیست دیده شده ظاهر نشود. به علاوه، تمام روش های ذکر شده در بالا می توانند برای مشاهده وضعیت واتس اپ شما به صورت ناشناس استفاده شوند.

تکمیل: وضعیت WhatsApp را به صورت خصوصی مشاهده کنید

اینها راه‌های ساده‌ای برای مشاهده وضعیت واتس‌اپ افراد بدون اطلاع دادن به اینکه آن را در اندروید یا آیفون خود مشاهده کرده‌اید، بودند. امیدوارم این به شما کمک کند عکس ها و ویدیوهای وضعیت WhatsApp را بدون دیده شدن مشاهده کنید. اگر در مورد آن ابهام یا ابهامی دارید، لطفاً از طریق نظرات زیر با ما در میان بگذارید. منتظر نکات و ترفندهای بیشتر از این دست باشید.

شما ممکن است علاقه مند باشید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید کانال یوتیوب GadgetsToUse.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست