5 راه برای آپلود ویدیوهای کوتاه یوتیوب با کیفیت بالا

Paras Rastogi

فرقی نمی کند که یک ویدیوی کوتاه یا کامل YouTube باشد. هیچ کس ترجیح نمی دهد محتوا را با کیفیت یا وضوح پایین تماشا کند. گفته می‌شود، اگر یک خالق هستید و ترجیح می‌دهید برای مشترکین خود در YouTube مرتباً Shorts آپلود کنید، آپلود با کیفیت پایین می‌تواند یک مشکل جدی باشد. اما نگران نباش. ما چندین روش موثر برای آپلود ویدیوهای YouTube Shorts با کیفیت بالا در این توضیح دهنده بررسی کرده ایم و به آنها رسیده ایم. علاوه بر این، می‌توانید بهترین نکات و ترفندهای شورت‌های کوتاه ما را بررسی کنید تا بهترین استفاده را از YouTube Shorts ببرید.

نحوه آپلود ویدیوی کوتاه یوتیوب با کیفیت بالا

به طور معمول، وقتی از YouTube استفاده می کنید “ایجاد یک کوتاه” گزینه آپلود یک ویدیوی YouTube Shorts جدید در کانال شما، به شدت فشرده می شود و منجر به آپلود با کیفیت پایین می شود. با این حال، می‌توانید از ترفندها و روش‌های زیر برای آپلود شورت‌های YouTube با کیفیت بالا در کمترین زمان استفاده کنید. بیایید نگاهی به آنها بیندازیم.

شورت‌های YouTube با کیفیت بالا را از طریق دسک‌تاپ آپلود کنید

ساده ترین روش برای آپلود ویدیوی کوتاه YouTube با کیفیت بالا در کانال خود، آپلود آن از روی دسکتاپ است. به این ترتیب، کیفیت ویدیو فشرده نمی شود و در نتیجه آپلود ویدیو بهتر می شود. در اینجا چیزی است که شما باید دنبال کنید.

1. از وب سایت YouTube در مرورگر وب خود دیدن کنید و با ورود به حساب خود، روی آن کلیک کنید بارگذاری را فشار دهید در گوشه بالا سمت راست به یک ویدیو جدید آپلود کنید.

2. بعد، را فشار دهید Files را انتخاب کنید را فشار دهید تا ویدیوی مورد نظر خود را برای آپلود به عنوان YouTube Short انتخاب کنید.

توجه داشته باشید: برای آپلود یک ویدیو به عنوان یک YouTube Short، مطمئن شوید که مدت زمان آن باید باشد زیر 60 ثانیه و ویدئو باید در یک باشد عمودی گرایش.

3. عنوان جدیدی برای ویدیوی Shorts آپلود شده وارد کنید و مطمئن شوید که آن را اضافه کنید #شلوار کوتاه در عنوان و توضیحات هشتگ کنید تا به الگوریتم یوتیوب اجازه دهید آن را به عنوان کوتاه تشخیص دهد.

آپلود شورت یوتیوب با کیفیت بالا

4. علاوه بر این، تنظیم کنید قابلیت مشاهده کودکان تنظیمات و فشار دهید بعد دکمه.

5. تا این زمان، خواهید دید که ویدیو با کیفیت بالا مانند 2K یا 4K بر اساس کیفیت اصلی ویدیو بارگذاری می شود. کلیک کنید بر روی بعد را فشار دهید تا ادامه دهید.

6. اگر ویدیوی آپلود شده شما دارای هر گونه مشکل حق چاپ باشد، در صفحه منعکس می شود. در غیر این صورت، می توانید دکمه را فشار دهید بعد را فشار دهید تا آپلود ویدیو نهایی شود.

آپلود شورت یوتیوب با کیفیت بالا

7. در نهایت، v را تنظیم کنید دید و فشار دهید انتشار را فشار دهید تا ویدیوی YouTube Shorts خود را منتشر کنید.

8. برای تأیید اینکه ویدیوی شما به صورت Shorts آپلود شده است، روی خود کلیک کنید نماد نمایه و بازدید کنید کانال شما تنظیمات.

9. در اینجا، می توانید ویدیوی آپلود شده خود را که در زیر طبقه بندی شده است، ببینید شلوار کوتاه بخش.

آپلود شورت یوتیوب با کیفیت بالا

شورت های یوتیوب را با کیفیت بالا از طریق مرورگر در تلفن خود آپلود کنید

اگر دسکتاپ خود را در اطراف خود ندارید، می توانید از مرورگر وب تلفن خود برای آپلود ویدیوهای YouTube Shorts با کیفیت بالا به راحتی استفاده کنید. برای رفع آسان این مراحل را دنبال کنید:

1. در یک تب جدید در مرورگر گوشی خود به YouTube دسترسی پیدا کنید و آن را فعال کنید سایت دسکتاپ چشم انداز.

2. بعد، روی ضربه بزنید آپلود ویدیو را در گوشه بالا سمت راست فشار دهید و Files را انتخاب کنید دکمه برای آپلود یک ویدیوی جدید Shorts.

3. عنوان ویدیوی خود را به دنبال آن وارد کنید #شلوار کوتاه در عنوان و توضیحات ویدیو هشتگ کنید.

4. علاوه بر این، تنظیمات قابلیت مشاهده کودکان را برای شورت های آپلود شده پیکربندی کنید و دکمه را فشار دهید بعد دکمه.

5. در نهایت، مشکلات کپی رایت را حل کنید و ویدیوی مورد نظر خود را تنظیم کنید دید برای انتشار آن با استفاده از انتشار دکمه. همچنین هنگام پیکربندی جادوگر، می‌توانید کیفیت ویدیوی Shorts خود را در گوشه پایین سمت چپ مشاهده کنید.

6. خودشه! شما با موفقیت ویدیوی YouTube Shorts خود را با استفاده از گوشی هوشمند خود با کیفیت بالا منتشر کردید. ویدیوی آپلود شده باید در زیر قابل مشاهده باقی بماند بخش کوتاه در کانال یوتیوب شما

آپلود شورت یوتیوب با کیفیت بالا

از آپلود ویدیو با کیفیت بالا برای نتایج بهتر اطمینان حاصل کنید

کیفیت ضبط و رندر ویدیو نقش مهمی در آپلود ویدیو با کیفیت بالا در یوتیوب دارد. برای مثال، فرض کنید ویدیویی را با وضوح بالاتر (مثلاً 4k، 2k یا 1080p) گرفته‌اید، اما آن را با کیفیت پایین رندر کرده‌اید. ویدیوی YouTube Shorts به احتمال زیاد پخش با کیفیت پایین را ارائه می دهد.

بنابراین، مهم است که اطمینان حاصل کنید که ویدیوی رندر نهایی که می‌خواهید به‌عنوان YouTube Shorts آپلود کنید، باید داشته باشد. وضوح خوب، نرخ فریم، و بیت ریت. همچنین می‌توانید راهنمای ما را بررسی کنید تا بهترین نرم‌افزار ارتقای مقیاس ویدیوی هوش مصنوعی را برای افزایش کیفیت ویدیوی خود بیاموزید.

از گزینه های درون برنامه ای برای آپلود فیلم کوتاه با کیفیت بالا استفاده کنید

طبق گزارش‌ها، گزینه پیش‌فرض «ایجاد یک کوتاه» در بخش آپلود برنامه YouTube، ویدیوها را با کیفیت پایین آپلود می‌کند و باعث پیکسل شدن آن‌ها می‌شود. برای جلوگیری از این اتفاق، می‌توانید با دنبال کردن این مراحل در داخل برنامه، ویدیوهای کوتاه یوتیوب با کیفیت بالا آپلود کنید.

1. برنامه YouTube را باز کنید و روی آن ضربه بزنید + نماد در پایین، و انتخاب کنید یک ویدیو آپلود کنید گزینه ای به جای ایجاد یک کوتاه.

2. بعد، ویدیوی مورد نظر خود را برای آپلود انتخاب کنید. اگر ویدیو دارای جهت گیری مناسب (عمودی) و طول (کمتر از 60 ثانیه) برای YouTube Short باشد، فوراً فضای کاری برای پیکربندی شلوار کوتاه ویدئو را فشار دهید بعد را فشار دهید تا ادامه دهید.

3. علاوه بر این، گزینه هایی را برای بهبود ویدیوی Shorts خود مشاهده خواهید کرد صدا، متن، جدول زمانی، و فیلترها گزینه ها در گوشه پایین سمت چپ

4. در نهایت یک عنوان جدید برای ویدیو ارائه دهید و سپس آن را اضافه کنید #شلوار کوتاه هشتگ در عنوان همچنین می‌توانید قابلیت مشاهده خود را برای پیکربندی در صورتی که ویدیوی آپلود شده برای کودکان ساخته شده است، انتخاب کنید.

5. را فشار دهید آپلود کوتاه را فشار دهید تا آپلود ویدیوی YouTube Shorts خود را نهایی کنید.

آپلود شورت یوتیوب با کیفیت بالا

خودشه! شما با موفقیت ویدیوی YouTube Shorts مورد نظر خود را با کیفیت بالا با استفاده از گزینه های درون برنامه آپلود کردید.

تنظیمات برگزیده کیفیت ویدیو را برای بهبود کیفیت آپلود شورت تنظیم کنید

اگر کیفیت پخش جریانی YouTube و ویدیوهای داخل برنامه را کاهش داده اید، ممکن است این الگوریتم شما را از آپلود ویدیوهای Shorts با کیفیت بالا محدود کند. برای رفع همین مشکل، می‌توانید تنظیمات برگزیده کیفیت ویدیو را با دنبال کردن این مراحل آسان تنظیم کنید.

1. روی خود ضربه بزنید نماد نمایه در گوشه سمت راست بالای برنامه YouTube برای دسترسی به آن تنظیمات.

2. بعد، روی ضربه بزنید تنظیمات برگزیده کیفیت ویدیو گزینه ای برای پیکربندی آن

3. در نهایت کیفیت فیلم را روی آن تنظیم کنید کیفیت تصویر بالاتر و تغییرات را ذخیره کنید.

امتیاز: رفع نشدن تاریخ آپلود ویدیوی YouTube

آیا نمی توانید تاریخ آپلود ویدیوها را هنگام مرور YouTube مشاهده کنید؟ نگران نباش؛ راهنمای آسان ما را برای رفع مشکل عدم مشاهده تاریخ آپلود ویدیو در YouTube بررسی کنید.

سوالات متداول

س: چگونه می توان کیفیت کوتاه YouTube را در حین آپلود بهبود بخشید؟

آ: روش‌های آسان را در این راهنما برای بهبود کیفیت ویدیوی YouTube Shorts هنگام آپلود بررسی کنید.

س: چگونه می توان فیلم های کوتاه با کیفیت بالا را در YouTube از موبایل آپلود کرد؟

آ: به جای استفاده از گزینه «ایجاد یک کوتاه»، روی دکمه آپلود ویدیو ضربه بزنید تا یک ویدیوی YouTube Shorts با کیفیت بالا در داخل برنامه آپلود شود.

س: چرا کیفیت ویدیوی YouTube Shorts من پس از آپلود بد است؟

آ: اگر YouTube Short را از برنامه تلفن همراه آپلود کنید، صرف نظر از وضوح اصلی ویدیو، 720p محدود می شود. برای آپلود ویدیوهای YouTube Shorts با کیفیت بالا، روش های ذکر شده در بالا را بررسی کنید.

بسته بندی

امیدواریم راه حل های جالبی را از این توضیح دهنده برای آپلود ویدیوهای YouTube Shorts با کیفیت بالا در کانال خود انتخاب کرده باشید. اگر آن را مفید می‌دانید، آن را با دوستان سازنده خود به اشتراک بگذارید و برای مقالات سازنده‌تر با GadgetsToUse همراه باشید.

ممکن است به موارد زیر علاقه مند باشید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse، یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید کانال یوتیوب GadgetsToUse.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست