5 راه برای حذف V-Appstore در تلفن های Vivo و iQOO

Paras Rastogi

تلفن‌های هوشمند اغلب با برنامه‌های bloatware ناخواسته غرق می‌شوند که کاربران را با اعلان‌ها و تبلیغات بی‌پایان آزار می‌دهند و به درآمد شرکت کمک می‌کنند. V-Appstore یکی از این نرم افزارهای bloatware است که در تلفن های Vivo و iQOO یافت می شود و برای مدتی طولانی کاربران را با مشکل مواجه می کند. بیایید روش های مختلف حذف V-Appstore در تلفن های Vivo و iQOO را در این توضیح بررسی کنیم. علاوه بر این، می توانید یاد بگیرید که bloatware را از تلفن های Realme بدون روت حذف کنید یا Get Apps را در MIUI غیرفعال کنید.

روش‌هایی برای حذف V-Appstore در تلفن‌های Vivo و iQOO

برای خلاص شدن از شر V-Appstore در گوشی های هوشمند Vivo و iQOO، می توانید از برنامه تنظیمات خود برای حذف یا غیرفعال کردن آن استفاده کنید. اگر خاکستری شده است، می‌توانید اعلان‌ها را بی‌صدا کنید و تمام مجوزهای آن را لغو کنید تا آن را خاموش کنید. علاوه بر این، اگر با ADB آشنا هستید، می‌توانید V-Appstore و سایر bloatware مشابه را برای همیشه از دستگاه خود حذف کنید. بیایید در مورد هر یک از آنها به تفصیل بحث کنیم.

V-Appstore را از طریق تنظیمات برنامه حذف یا حذف کنید

ساده ترین روش برای غیرفعال کردن V-Appstore در FuntouchOS، حذف یا غیرفعال کردن آن از برنامه تنظیمات است. در اینجا چیزی است که باید دنبال کنید:

1. راه اندازی کنید تنظیمات برنامه و روی آن ضربه بزنید برنامه ها.

2. بعد، مکان یابی کنید V-Appstore در لیست برنامه های نصب شده و برای مشاهده گزینه های بیشتر روی آن ضربه بزنید.

3. در نهایت دکمه را فشار دهید حذف/غیرفعال کردن را فشار دهید تا آن را از دستگاه خود حذف کنید. اگر گزینه برای شما خاکستری است، روش بعدی را دنبال کنید.

V-Appstore را حذف کنید

V-Appstore را با استفاده از گزینه های درون برنامه حذف کنید

علاوه بر برنامه تنظیمات دستگاه، V-Appstore یک ویژگی داخلی دارد که می توانید از آن برای حذف برنامه استفاده کنید. هنگامی که دکمه حذف را فشار دهید، برنامه به طور خودکار بسته می شود و به دنبال آن حذف نصب می شود.

1. باز کن V-Appstore در دستگاه خود و روی آن ضربه بزنید نماد چرخ دنده برای دسترسی به تنظیمات برنامه

2. بعد، روی ضربه بزنید حذف نصب کنید گزینه.

3. در نهایت، مکان یابی کنید V-Appstore در لیست قرار گرفته و روی آن ضربه بزنید حذف نصب کنید دکمه کنار آن را فشار دهید تا آن را از دستگاه خود حذف کنید.

V-Appstore را حذف کنید

V-Appstore را با خاموش کردن اعلان‌های آن خاموش کنید

اگر در حذف یا غیرفعال کردن برنامه موفق نبوده‌اید، می‌توانید تمام اعلان‌های آن را بی‌صدا کنید تا از ایجاد مزاحمت برای شما با تبلیغات بی‌پایان جلوگیری کنید. در اینجا چیزی است که باید دنبال کنید:

1. مکان یابی کنید V-Appstore در لیست برنامه های نصب شده قرار گرفته و دکمه را فشار دهید اطلاعیه گزینه ای برای پیکربندی آن

2. بعد، آن را خاموش کنید اعلان های V-Appstore دکمه غیرفعال کردن همه اعلان های مربوط به برنامه.

3. علاوه بر این، V-Appstore را باز کنید و به آن دسترسی پیدا کنید تنظیمات با فشار دادن نماد چرخ دنده در پایین.

V-Appstore را حذف کنید

4. در نهایت روی آن ضربه بزنید اطلاعیه و تمام دکمه‌های تعویض اعلان را در صفحه بعد خاموش کنید.

برای خلاص شدن از شر V-Appstore، همه مجوزهای دسترسی را لغو کنید

مانند سایر برنامه های نصب شده، V-Appstore به مجوزهای خاصی نیاز دارد تا بتواند به درستی روی VIVO یا تلفن iQOO شما اجرا شود. اگر این مجوزها را لغو کنید، V-Appstore نمی‌تواند با اعلان‌های بی‌فایده‌اش مزاحم شما شود. برای لغو تمام مجوزهای V-Appstore، این مراحل را دنبال کنید.

1. باز کن برنامه تنظیمات و مکان یابی کنید V-Appstore از لیست برنامه های نصب شده برای پیکربندی آن مجوزها.

2. بعد، روی هر گزینه مجوز ضربه بزنید لغو آن را با تنظیم آن بر روی اجازه نده گزینه.

3. علاوه بر این، به پایین بروید و روی ” ضربه بزنیدبه صورت پیش فرض باز شودگزینه برای مشاهده تنظیمات مجوز آن.

4. را خاموش کنید ‘پیوندهای پشتیبانی شده را باز کنیدمجوز با غیرفعال کردن کلید آن.

5. به همین ترتیب به قسمت Advanced بروید و خاموش کردن مجوزهای “نمایش روی سایر برنامه ها‘،’تنظیمات سیستم را تغییر دهید“، و”برنامه های ناشناخته را نصب کنید‘.

6. سرانجام، توقف اجباری برنامه را به طور کامل خاموش کنید.

V-Appstore را حذف کنید

از ADB برای حذف V-Appstore و سایر برنامه های Bloatware استفاده کنید

ADB یا Android Debug Bridge یک ابزار خط فرمان موثر است که به شما در برقراری ارتباط، اشکال زدایی و اجرای دستورات در تلفن هوشمند اندرویدی خود کمک می کند. اگر به فن آوری علاقه دارید، می توانید از این ابزار قدرتمند برای حذف نصب V-Appstore و bloatware مشابه در دستگاه خود استفاده کنید. راهنمای دقیق ما را برای حذف bloatware با استفاده از ADB در تلفن خود دنبال کنید. علاوه بر این، می‌توانید از Universal Android Debloater برای حذف برنامه‌های bloatware از دستگاه Android خود نیز کمک بگیرید.

سوالات متداول

س: چگونه از دریافت اعلان‌های V-Appstore در تلفن‌های هوشمند Vivo/iQOO جلوگیری کنیم؟

آ: برای خلاص شدن از شر اعلان های V-Appstore در گوشی هوشمند خود، پنج روش آسان ذکر شده در بالا را بررسی کنید.

س: گزینه ای برای غیرفعال کردن یا حذف نصب V-Appstore در دستگاه من وجود ندارد. چگونه می توانم از شر آن خلاص شوم؟

آ: اگر دکمه Disable/Uninstall روی گوشی شما خاکستری است، می‌توانید اعلان برنامه را بی‌صدا کنید یا از ADB برای حذف کامل آن استفاده کنید. برای جزئیات بیشتر، مراحل ذکر شده در بالا را بررسی کنید.

س: چگونه V-Appstore را در iQOO 11 حذف کنیم؟

آ: برخی از کاربران iQOO 11 گزارش داده اند که می توانند برنامه را از طریق برنامه تنظیمات حذف نصب کنند. با این حال، اگر نمی توانید همین کار را انجام دهید، می توانید از روش ADB ذکر شده در بالا برای خلاص شدن از شر آن استفاده کنید.

پایان: Adios V-Appstore!

امیدواریم این توضیح دهنده به شما کمک کرده باشد تا با V-Appstore و سایر bloatware های مشابه در تلفن های Vivo و iQOO خداحافظی کنید. اگر این راهنما را مفید می‌دانید، آن را با سایر کاربران گوشی‌های هوشمند به اشتراک بگذارید تا آنها را از این روش‌های مفید آگاه کنید. در GadgetsToUse مشترک بمانید و پیوندهای زیر را برای خواندن مفیدتر بررسی کنید.

ممکن است به موارد زیر علاقه مند باشید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید کانال یوتیوب GadgetsToUse.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست