5 راه برای خاموش کردن نظرات در استوری فیس بوک

Paras Rastogi

اشتراک گذاری داستان ها در فیس بوک در یک بازه زمانی 24 ساعته یک راه عالی برای تعامل با فالوورها و دوستان است. با این حال، یک نظر داستانی نامناسب از منتقد شما می تواند در کوتاه ترین زمان حال شما را خراب کند. خوشبختانه، فیس بوک گزینه ای را برای کنترل و غیرفعال کردن آن به شما ارائه می دهد. این توضیح دهنده چندین روش موثر برای خاموش کردن نظرات در استوری فیس بوک شما را نشان می دهد. علاوه بر این، می توانید یاد بگیرید که نظرات توهین آمیز را متوقف کنید یا برخی از کلمات را در ویدیوهای YouTube مسدود کنید.

روش‌هایی برای خاموش کردن نظرات در استوری فیس‌بوک

در این مطالعه، ما پنج روش آسان برای خاموش کردن نظرات در استوری های فیس بوک خود را به اشتراک گذاشته ایم. بیایید در آنها غوطه ور شویم، و آنها را با جزئیات بحث کنیم.

نظرات برای استوری فردی فیس بوک را خاموش کنید

هنگامی که یک داستان را آپلود کردید، می توانید نظرات آن را با دسترسی به تنظیمات آن کنترل یا غیرفعال کنید. در اینجا به این صورت است:

1. برنامه فیس بوک را باز کنید و روی آپلود شده خود ضربه بزنید داستان.

نظرات در استوری فیس بوک را خاموش کنید

2. بعد، را فشار دهید سه نقطه نماد در گوشه بالا سمت راست و ضربه بزنیدنظرات را برای این داستان خاموش کنید‘ گزینه غیرفعال کردن نظرات در استوری آپلود شده شما.

3. یا روی آن ضربه بزنید نظرات را در گوشه پایین سمت راست فشار دهید و نماد چرخ دنده برای دسترسی به تنظیمات داستان

4. در نهایت روی ‘ ضربه بزنیدنظرات را برای این داستان خاموش کنیدبرای غیرفعال کردن نظرات برای داستان انتخاب شده فیس بوک.

نظرات در استوری فیس بوک را خاموش کنید

نظرات استوری فیسبوک را در حساب خود غیرفعال کنید

به جای خاموش کردن دستی نظرات برای هر داستان آپلود شده، می توانید ویژگی نظر را برای داستان های آپلود شده بعدی به طور کامل غیرفعال کنید. در اینجا به این صورت است:

1. را طولانی فشار دهید ایجاد داستان دکمه در فیس بوک برای ویرایش حریم خصوصی داستان تنظیمات.

2. را غیرفعال کنید نظرات دکمه جابجایی برای خاموش کردن نظرات برای همه استوری های فیس بوک.

هنگام ایجاد یک داستان جدید، نظرات را خاموش کنید

علاوه بر دسترسی دستی به هر تنظیم استوری فیس بوک، می توانید هنگام ایجاد استوری، نظرات روی استوری خود را غیرفعال کنید. برای رفع آسان این مراحل را دنبال کنید:

1. با فشار دادن دکمه، یک استوری جدید در فیس بوک ایجاد کنید ایجاد داستان دکمه.

2. بعد، بر روی ضربه بزنید حریم خصوصی دکمه در گوشه پایین سمت چپ

3. در نهایت، نظرات را برای استوری های فیس بوک با غیرفعال کردن آن خاموش کنید نظرات دکمه را تغییر دهید و داستان ایجاد شده را با فشار دادن به اشتراک بگذارید اشتراک گذاری دکمه.

محدود کردن نظرات استوری فیس بوک برای برخی از دوستان

اگر می خواهید برخی از دوستان را از نظر دادن در استوری فیس بوک خود محدود کنید، می توانید نمایان بودن آن را از آنها پنهان کنید. به این ترتیب، آنها نمی توانند استوری آپلود شده شما را مشاهده کنند یا درباره آن نظر دهند. در اینجا نحوه انجام این کار آمده است:

1. را طولانی فشار دهید ایجاد داستان دکمه در فیس بوک برای ویرایش حریم خصوصی داستان تنظیمات.

2. بعد، قابلیت مشاهده را به دوستان تغییر دهید، روی « ضربه بزنیدپنهان کردن داستان از‘ گزینه، و نام دوستانی را که می خواهید استوری فیس بوک خود را از آنها مخفی کنید، انتخاب کنید.

3. هنگامی که داستان از دید دوستان منتخب پنهان شود، آنها نمی توانند داستان های آپلود شده شما را مشاهده کنند یا در مورد آنها نظر دهند.

نظرات و پاسخ ها را در پست های فیس بوک غیرفعال کنید

علاوه بر استوری ها، فیس بوک به شما اجازه می دهد تا کنترل کنید چه کسی می تواند روی پست های شما نظر دهد. این مراحل آسان را دنبال کنید تا یاد بگیرید که نظرات و پاسخ‌ها را در پست‌های فیسبوک خود خاموش کنید.

نکته جایزه: بیشترین نظرات مرتبط را در فیس بوک غیرفعال کنید

آیا متوجه شده‌اید که فیس‌بوک به‌طور خودکار فید نظرات شما را دسته‌بندی می‌کند و از مرتبط‌ترین نظرات قرار گرفته در بالا شروع می‌کند؟ زمانی که بخواهید به‌جای تلف کردن دستی وقتتان برای بررسی آن، به سرعت تمام نظرات یک پست را در جدول زمانی خود تماشا کنید، می‌تواند آزاردهنده باشد. خوشبختانه، ما یک راه حل کارآمد برای مشکل پیدا کرده ایم. به راهنمای سریع ما برای خاموش کردن مرتبط ترین نظرات در برنامه یا وب سایت فیس بوک بروید.

سوالات متداول

س: چگونه نظرات را در استوری فیس بوک خود خاموش/روشن کنیم؟

آ: برای خاموش/روشن کردن نظرات در مورد استوری آپلود شده خود، از روش های آسان موجود در این راهنما پیروی کنید.

س: چه کسی می تواند نظرات داستان فیس بوک من را ببیند؟

آ: مگر اینکه مخاطب سفارشی مشخص شود، همه نظرات در مورد یک داستان برای عموم قابل مشاهده خواهد بود.

س: از کجا می توانم به تنظیمات نظر استوری فیس بوک دسترسی داشته باشم؟

آ: شما می توانید با کلیک بر روی نماد سه نقطه در استوری آپلود شده خود در فیس بوک، به تنظیمات نظر داستان دسترسی داشته باشید.

پایان: نظرات داستان فیس بوک، از بین رفته است!

این راهنما راه‌های مختلفی را به شما آموزش می‌دهد تا نظرات را در استوری فیسبوک خود غیرفعال کنید. اگر آن را مفید می‌دانید، آن را با دوستان خود پخش کنید و برای خواندن مفیدتر پیوندهای زیر را بررسی کنید.

ممکن است به موارد زیر علاقه مند باشید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید کانال یوتیوب GadgetsToUse.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست