چگونه دایرکتوری خدمات دولتی Truecaller را جستجو کنیم

Paras Rastogi

Truecaller به عنوان بخشی از تلاش های خود برای تقویت اعتماد بین شهروندان و دولت و محافظت از آنها در برابر کلاهبرداری ها و کلاهبرداری های مداوم، اخیراً فهرست خدمات دولتی را به برنامه خود اضافه کرده است. در این راهنما، مفید بودن این ویژگی را با مراحل دسترسی به آن در گوشی هوشمندتان بررسی خواهیم کرد. علاوه بر این، می توانید یاد بگیرید رفع اعلان غیرفعال شناسه تماس گیرنده در Truecaller.

فهرست خدمات دولتی در Truecaller چیست؟

امروزه شنیدن گزارش‌های تقلب در جایی رایج است کلاهبرداران جعل هویت سازمان های دولتی هستند برای کلاهبرداری از قربانیان خود برای مبارزه با همین موضوع و کمک به کاربران اینترنتی برای شناسایی جزئیات تماس رسمی آژانس‌های دولتی مختلف، Truecaller ویژگی دایرکتوری خدمات دولتی درون برنامه‌ای خود را معرفی کرده است.

این فهرست شامل دسترسی به خطوط کمک، آژانس های اجرای قانون، سفارتخانه ها، مؤسسات آموزشی و سایر بخش های کلیدی حدود 23 ایالت با قلمرو اتحادیه است. در نتیجه، کاربران Truecaller a را مشاهده خواهند کرد پس زمینه سبز با تیک آبی برای نشان دادن اینکه شماره تأیید شده است و از کاربران در برابر تقلب جعل هویت محافظت می کند. علاوه بر این، این شرکت در نظر دارد در آینده نزدیک شماره های دولتی مفید دیگری را در سطح منطقه و شهرداری اضافه کند.

مراحل دسترسی به فهرست خدمات دولتی در Truecaller

اکنون که یاد گرفتیم فهرست خدمات دولتی در Truecaller چیست. بیایید نگاهی به مراحل دسترسی به آنها از برنامه داشته باشیم.

1. برنامه Truecaller را در گوشی خود باز کنید و روی آن ضربه بزنید نماد نمایه در گوشه بالا سمت چپ

2. بعد، بر روی ضربه بزنید خدمات دولتی گزینه ای برای مشاهده جزئیات

3. اکنون می توانید دسته بندی های مختلف خدمات دولتی را مشاهده کنید تا اطلاعات تماس مورد نظر خود را به همراه کلیدهای شماره گیری سریع محبوب در بالا پیدا کنید.

4. روی ضربه بزنید نوار موقعیت مکانی شما در بالای بخش دسته‌ها برای مشاهده جزئیات تماس دولتی تأیید شده در ایالت خود.

5. در نهایت بر روی مورد نظر خود ضربه بزنید خدمات دولتی برای مشاهده جزئیات پروفایل های تایید شده مختلف مرتبط با آن.

6. می توانید مخاطب را ذخیره کنید یا تماس بگیرید مستقیماً با ضربه زدن روی شماره تماس ذکر شده.

خدمات دولتی Truecaller

توجه داشته باشید: برخلاف اندروید، نمی‌توانید به صورت دستی به تب خدمات دولتی در iOS دسترسی داشته باشید. با این حال، تماس‌های دریافتی از سازمان‌های دولتی تأیید شده با پس‌زمینه سبز و تیک آبی تأیید شده نمایش داده می‌شوند.

سوالات متداول

س: چگونه فهرست خدمات دولتی را در برنامه Truecaller فعال کنیم؟

آ: روی نماد نمایه خود در داخل برنامه Truecaller ضربه بزنید تا فهرست خدمات دولتی باز شود.

س: نمی‌توانم گزینه سرویس دولتی را در برنامه Truecaller iOS پیدا کنم.

آ: برخلاف اندروید، ما نتوانستیم گزینه مستقیمی برای دسترسی به گزینه سرویس دولت در برنامه Trucaller iOS پیدا کنیم. با این حال، نمایه‌های دولتی تأیید شده باید هنگام جستجو با متن سبز ظاهر شوند.

س: نحوه فعال کردن فهرست خدمات دولتی در Truecaller در آیفون؟

آ: برخلاف اندروید، ما نتوانستیم گزینه مستقیمی برای دسترسی به گزینه سرویس دولت در برنامه Trucaller iOS پیدا کنیم. با این حال، نمایه‌های دولتی تأیید شده باید هنگام جستجو با متن سبز ظاهر شوند.

س: برنامه Truecaller من گزینه راهنمای خدمات دولتی را ندارد. چگونه این را درست کنم؟

آ: برنامه را از فروشگاه Google Play یا Apple App Store به روز کنید تا ویژگی جدید را تجربه کنید.

س: چگونه با Truecaller صحت تماس دریافتی از یک آژانس دولتی را بررسی کنیم؟

آ: اگر یک تماس ورودی دارای پس‌زمینه سبز با تیک آبی تأیید شده در کنار نام آن در صفحه تماس Truecaller باشد، یک تماس معتبر است. در غیر این صورت، به احتمال زیاد تقلب است. در iOS، شماره های رسمی دولتی با نمایش داده می شود متن سبز نشان می دهد که Truecaller آنها را تأیید می کند.

بسته بندی

در این مقاله ویژگی‌ها و مراحل دسترسی به خدمات دولتی در اپلیکیشن Truecaller توضیح داده شده است. اگر آن را مفید می دانید، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و پیوندهای زیر را برای عیب یاب های جالب تر Truecaller بررسی کنید.

ممکن است به موارد زیر علاقه مند باشید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse، یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید کانال یوتیوب GadgetsToUse.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست