Surfshark Incogni چیست؟ چگونه از داده های شما محافظت می کند؟ (مرور)

Incogni Review - Featured

جمع آوری و فروش داده یک تجارت پررونق است که توسط کارگزاران داده هدایت می شود که داده های شما را به اشخاص ثالث و شرکت های بزرگ می فروشند. داده هایی که آنها از شما دارند حاوی اطلاعات شخصی شما است و با توجه به اینکه قوانین حفظ حریم خصوصی بسیار اندک هستند، روند حذف داده های شما از چنگ کارگزاران داده آسان نیست. اما سرویس جدید Surfshark (محبوب برای VPN خود) به نام Incogni می تواند به بازیابی اطلاعات شما کمک کند. بنابراین بیایید بررسی خود را از SurfShark Incogni برای یادگیری حالت شیرجه بزنیم.

Incogni چیست؟

Incogni یک پیشنهاد جدید توسط Surfshark VPN است که کمک می کند با ارسال درخواست های حذف داده ها از حریم خصوصی شما محافظت می کند به کارگزاران داده از طرف شما برای حذف اطلاعات شخصی شما. از یک فرآیند خودکار برای ارتباط با کارگزاران داده، ارسال ایمیل های بعدی، رسیدگی به پاسخ ها و پیگیری پیشرفت استفاده می کند.

Surfshark Incogni

اطلاعات شما چگونه در معرض خطر است؟

برای کمک به درک بهتر، اجازه دهید در مورد نقش کارگزاران داده و میزان اطلاعاتی که در مورد شما دارند صحبت کنیم. کارگزاران داده شرکت هایی هستند که اطلاعات خود را از خدمات آنلاین جمع آوری کنید شما در آن ثبت نام کرده اید، برنامه هایی که نصب کرده اید و اطلاعات موجود در دامنه عمومی. همه اینها برای ایجاد یک نمایه عمیق از شما استفاده می شود که ممکن است حاوی اطلاعات زیر باشد:

Surfshark Incogni

  • نام
  • موقعیت جغرافیایی
  • شماره تلفن
  • منافع
  • دین
  • سابقه خرید
  • باعث حمایت شما می شود
  • وابستگی های سیاسی

اینها نمونه هایی از داده هایی است که آنها در مورد شما دارند. این داده است به تبلیغ کنندگان فروخته می شود، بانک ها، و هر طرف ذینفع، که از آن برای نمایش تبلیغات هدفمند، تماس های بازاریابی و ارسال ایمیل های اسپم استفاده می کنند.

ناشناس چگونه کار می کند؟

معمولاً فرآیند حذف داده‌ها طولانی است، زیرا کارگزاران داده شما را مجبور می‌کنند برای حذف داده‌هایتان از حلقه‌ها عبور کنید. در 25٪ موارد، آنها به درخواست شما پاسخ نمی دهند و اگر پاسخ دهند، به طور عمدی روند را طولانی می کنند تا شما آن را فراموش کنید و ادامه دهید.

اما با کمک GDPR (مقررات عمومی حفاظت از داده ها) و CCPA (قانون حفظ حریم خصوصی مصرف کنندگان کالیفرنیا)، که هر دو حق دانستن و دریافت اطلاعات جمع آوری شده توسط کارگزاران داده را بیان می کنند، Incogni از طرف شما ایمیلی به خوبی نوشته و از کارگزاران داده درخواست می کند تا اطلاعات شما را حذف کنند. از الگوریتمی استفاده می کند تا تصمیم بگیرد کدام شرکت ها احتمال بیشتری دارد که داده های شما را داشته باشند و درخواست های حذف داده ها را به صورت خودکار ارسال می کند.

در حال حاضر، Incogni درخواست های حذف داده را به بیش از 130 کارگزار داده ارسال می کند. در آینده، با اضافه شدن کارگزاران داده بیشتر، Incogni به طور خودکار درخواستی را برای آنها ارسال می کند.

چگونه ناشناس را راه اندازی کنیم؟

به دلیل وجود قوانین حفظ حریم خصوصی در اتحادیه اروپا و ایالات متحده آمریکا، Incogni از هم اکنون فقط در این مناطق در دسترس است. در اینجا نحوه راه اندازی حساب ناشناس خود آورده شده است.

1. به وب سایت رسمی Incogni بروید و با سایت خود ثبت نام کنید شناسه ایمیل و ایجاد رمز عبور. (حتما یک شناسه ایمیل را وارد کنید که اغلب برای ثبت نام در سایر خدمات استفاده می کنید)

2. ایمیل خود را تایید کنید برای رفتن به فرآیند ثبت نام در جایی که نیاز دارید اطلاعات اضافی را در اختیار Incogni قرار دهید در مورد شما

Surfshark Incogni

3. بعد شما نیاز دارید امضای سند وکالت. (این یک وکالتنامه محدود است که فقط به Incogni این حق را می‌دهد که درخواست‌های حذف داده‌ها را ارسال کند و تمام رضایت خود را برای پردازش داده‌های مشتری پس بگیرد)

Surfshark Incogni

4. پس از انجام تشریفات، بسته اشتراک را انتخاب کنید و پرداخت را ادامه دهید

5. اکنون بر روی آن کلیک کنید اسحذف داده های تارت برای شروع فرآیند

رابط Incogni

پس از تکمیل فرآیند راه اندازی، بقیه تقریباً کاملاً خودکار هستند. رابط کاربری ناشناس با سه بخش برای ناوبری آسان تمیز و حداقل است.

اول این است داشبورد. در اینجا می توانید کل کارگزاران داده، درخواست های تکمیل شده، درخواست های در حال انجام و برنامه های رد شده را مشاهده کنید.

Surfshark Incogni

را نمای تفصیلی در صفحه اطلاعات بینش مانند نام کارگزار، حساسیت داده، دسته بندی، وضعیت درخواست و توضیحات را تغییر می دهید.

می توانید مراجعه کنید بخش راهنما اگر به سؤالات خود در مورد Incogni، فرآیند حذف داده یا سؤالات مربوط به صورتحساب پاسخ دریافت کردید.

Surfshark Incogni

آیا Incogni ایمن است؟

ارائه شده توسط غول امنیت سایبری اینترنتی Surfshark مستقر در هلند، Incogni، بعداً توسط Nord Security در فوریه 2022 خریداری شد. میلیون ها کاربر در سراسر جهان از Surfshark VPN برای محافظت از حریم خصوصی خود استفاده می کنند و Incogni نیز قصد دارد با حذف داده های موجود از قبل همین کار را انجام دهد. کارگزاران داده

معایب Incogni چیست؟

Incogni بدون اشکال نیست نمی تواند تأیید کند که آیا کارگزار داده اطلاعاتی را که دارد حذف کرده است بر شما مگر اینکه پایگاه داده کارگزار در دسترس عموم باشد. اما به گفته Incogni، مجموعه فهرست شده از کارگزاران داده در مورد حذف داده های کاربر صادقانه عمل کرده اند.

در مرحله دوم، شما باید صبور باشید روشن نیست که چه مدت طول می کشد تا داده های شما حذف شوند. برای برخی ممکن است یک روز یا یک هفته طول بکشد در حالی که برای برخی دیگر ممکن است بیشتر طول بکشد.

در آخر، شما را از سایت های جستجوی افراد یا صفحات سفید حذف نمی کند که سایر جایگزین های حذف داده روی آن تمرکز می کنند. Incogni قصد دارد به زودی در این منطقه گسترش یابد و طرح های خانوادگی را به لیست اشتراک خود اضافه کند.

قیمت Incogni چقدر است؟

این سرویس شما را به عقب برمی گرداند 11.49 دلار برای یک ماه و 69.48 دلار سالانه با 30 روز ضمانت بازگشت وجه تا زمانی که اشتراک دارید، Incogni ایمیل های بعدی را برای کارگزاران داده ارسال می کند و پاسخ ها را پیگیری می کند. حتی اگر برنامه تمام شود، ناشناس دور فعلی حذف داده‌ها را به پایان می‌رساند.

Surfshark Incogni

افکار نهایی

خدمات حذف داده ها جدید نیستند، اما Incogni راه حل کمی مقرون به صرفه ارائه می دهد که توسط اعتماد Surfshark VPN پشتیبانی می شود. چند سکسکه دارد، اما با توجه به فراوانی داده‌های موجود، نمی‌توان سودمندی آن را تضعیف کرد. Incogni به هیچ وجه یک راه حل کامل نیست، اما ابزاری در جهت درست است. امیدوارم شاهد رشد و گسترش Incogni در مناطق بیشتری باشم و کارگزاران داده بیشتری در لیست خود داشته باشند.

همچنین بخوانید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید GadgetsToUse کانال YouTube.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست