3 راه برای توقف برنامه ها و فعالیت های پس زمینه پنهان در اندروید

Amit Rahi

صفحه برنامه‌های اخیر اندروید درست مانند مدیر وظیفه ویندوز است که امکان بستن برنامه‌های پس‌زمینه را فراهم می‌کند، اما یک نکته وجود دارد. برخلاف ویندوز، منوی برنامه های اخیر اندروید همه برنامه های در حال اجرا در پس زمینه را به شما نشان نمی دهد. با اندروید 13، همه چیز تغییر کرده است، و در این مطلب، ما شما را راهنمایی می‌کنیم تا همه اینگونه برنامه‌های پس‌زمینه را در گوشی اندرویدی خود با یا بدون اندروید 13 متوقف کنید. ادامه مطلب.

از اجرای برنامه های پس زمینه پنهان در اندروید جلوگیری کنید

در زیر سه راه برای متوقف کردن برنامه‌ها بدون هیچ رابطی که حتی در لیست برنامه‌های اخیر ظاهر نمی‌شوند و در پس‌زمینه اجرا می‌شوند، ذکر کرده‌ایم. برخی از این روش ها به آخرین اندروید 13 در گوشی هوشمند شما نیاز دارند.

توقف برنامه‌های پس‌زمینه در Samsung Galaxy (One UI 5)

سامسونگ ویژگی جدیدی را در صفحه برنامه‌های اخیر One UI5 ​​اضافه کرده است که به شما امکان می‌دهد همه برنامه‌های در حال اجرا را در پس‌زمینه مشاهده کنید، حتی اگر در منوی برنامه‌های اخیر نشان داده نشوند. با استفاده از این مراحل ساده، می توانید این برنامه ها را ببندید تا رم از دست رفته خود را به دست آورید.

1. برو به صفحه برنامه های اخیر در گوشی سامسونگ شما که دارای One UI 5 است.

2. متنی را در گوشه بالا سمت چپ مشاهده خواهید کرد که نشان دهنده تعداد برنامه های در حال اجرا در پس زمینه است. روی آن ضربه بزنید برای نمایش برنامه های در حال اجرا

توقف برنامه های پس زمینه اندروید

3. لیستی از برنامه های فعال ظاهر می شود. در اینجا، روی متوقف کردن در کنار برنامه ها را فشار دهید تا آنها را بکشید.

توقف برنامه های پس زمینه اندروید

این ترفند بسته شدن برنامه را تضمین می کند، اما پس از راه اندازی مجدد گوشی، دوباره راه اندازی می شود. برای خلاص شدن از شر این مشکل، می‌توانید اپلیکیشن‌ها را به حالت خواب در گوشی‌های هوشمند سامسونگ اضافه کنید.

برنامه های فعال پس زمینه را در اندروید 13 بکشید

اندروید 13 دارای یک ویژگی داخلی است که شما را در مورد تمام برنامه های در حال اجرا در پس زمینه مطلع می کند. همچنین با استفاده از این مراحل ساده می توانید این برنامه ها را به راحتی ببندید.

1. انگشت خود را به پایین بکشید برای باز کردن اطلاع پنل روی گوشی شما با اندروید 13.

2. در بسیار پایین صفحه اطلاع رسانی، متنی را خواهید دید که بیان می کند تعداد برنامه های فعال.

3. روی آن ضربه بزنید برای دیدن لیست برنامه های فعال در حال اجرا در پس زمینه

4. بعد، روی ضربه بزنید متوقف کردن دکمه برای کشتن آن برنامه خاص.

توقف برنامه های پس زمینه اندروید

از AppKiller برای جلوگیری از اجرای برنامه ها در پس زمینه استفاده کنید

اگر گوشی شما آخرین نسخه اندروید 13 را اجرا نمی کند، می توانید از یک برنامه شخص ثالث برای توقف اجرای برنامه های پس زمینه استفاده کنید. برای انجام این کار این مراحل را دنبال کنید.

1. برنامه AppKiller را از فروشگاه Google Play دانلود و نصب کنید.

توقف برنامه های پس زمینه اندروید

2. آن را راه اندازی کنید و اجازه دهید مجوزهای لازم.

3. روی ‘ ضربه بزنیدبرنامه های در حال اجرابرای مشاهده لیست برنامه های فعال، نماد ‘.

4. انتخاب کنید برنامه ها می خواهید ببندید و روی آن ضربه بزنید دکمه کشتن برنامه ها.

این برنامه شوخی نیست به معنای واقعی کلمه صفحه اطلاعات برنامه را باز می کند و برنامه ها را به اجبار متوقف می کند، بنابراین با احتیاط از آن استفاده کنید. برنامه‌های توقف اجباری ممکن است منجر به از دست رفتن داده‌ها شوند، و در صورت بستن اجباری برخی از برنامه‌ها حتی ممکن است خراب شوند.

بسته بندی

اینها سه راه برای بستن سریع همه برنامه های پس زمینه پنهان در تلفن اندرویدی خود بدون رابط هستند. این ویژگی جدید با آپدیت جدید اندروید 13 در گوشی های بیشتری عرضه خواهد شد. اگر این را مفید یافتید، آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. برای نکات فنی بیشتر با GadgetsToUse همراه باشید و موارد مرتبط زیر را بررسی کنید.

شما ممکن است علاقه مند باشید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید GadgetsToUse کانال YouTube.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست