3 راه برای بی صدا کردن سریع گوشی شیائومی بدون باز کردن قفل

Amit Rahi

زمانی که تلفنتان در مکان‌های عجیب و غریب مانند کتابخانه، کلاس‌ها یا جلسه با اعلان‌های آزاردهنده زنگ می‌زند، احساس ناخوشایندی به شما دست می‌دهد. قبل از اینکه دست دراز کنیم تا آن را در حالت سکوت قرار دهیم، همه چیز از کنترل خارج می شود. آیفون‌ها و گوشی‌های هوشمند OnePlus سوئیچ بی‌صدا یا بی‌صدا را ارائه می‌کنند، اما برای گوشی‌های دیگر، باید قفل آن را باز کنید و تنها پس از آن می‌توانید گوشی را در حالت بی‌صدا قرار دهید. در این مطلب به شما کمک می کنیم تا حالت بی صدا را در گوشی شیائومی خود بدون باز کردن قفل آن فعال کنید.

روش‌هایی برای بی‌صدا کردن گوشی در حال اجرا MIUI

در زیر سه روشی را که می‌توانید با استفاده از راه‌حل‌های ساده گوشی شیائومی، ردمی و POCO خود را در حالت بی‌صدا قرار دهید، آورده‌ایم، یکی از آن‌ها در هر تلفنی که روی MIUI کار می‌کند پخته می‌شود، و بقیه دو روش نیاز به بارگذاری جانبی دارند. برای این آموزش از Redmi Note 12 5G استفاده کرده ایم.

حالت خاموش را از طریق اسکنر اثر انگشت در MIUI فعال کنید

شما به راحتی می توانید از میانبر ژست اثر انگشت استفاده کنید تا گوشی شیائومی، ردمی یا POCO خود را بدون باز کردن قفل در حالت بی صدا قرار دهید. در مواقعی که می‌خواهید تلفن خود را بطور مجزا در حالت بی‌صدا قرار دهید، این کار به کارتان می‌آید.

1. راه اندازی تنظیمات و سپس به اضافی تنظیمات.

2. در اینجا، را انتخاب کنید میانبرهای اشاره ای گزینه منو

3. بعد، بر روی ضربه بزنید حسگر اثر انگشت دو بار ضربه بزنید گزینه.

حالت خاموش را با دکمه پاور فعال کنید

4. از لیست گزینه ها، انتخاب کنید بی صدا حالت.

حالت خاموش را با دکمه پاور فعال کنید

اکنون، برای قرار دادن گوشی شیائومی خود در حالت بی‌صدا، کافی است روی حسگر اثر انگشت کناری دوبار ضربه بزنید. این کار گوشی شما را بدون توجه به آنچه در گوشی هوشمند خود انجام می دهید، در حالت بی صدا قرار می دهد. حتی می توانید ژست اثر انگشت دوبار ضربه زدن را در زمانی که گوشی شما قفل است فعال کنید.

گوشی شیائومی خود را برگردانید تا به سرعت حالت بی‌صدا را فعال کنید

Flip to Shhh یک ویژگی است که منحصراً در تلفن‌های هوشمند Google Pixel در دسترس است. این ویژگی به شما امکان می دهد تا زمانی که گوشی خود را وارونه روی میز قرار می دهید، حالت بی صدا را فعال کنید. اما ما یک راهنمای اختصاصی برای دریافت Flip به DND در هر گوشی اندرویدی تهیه کرده‌ایم، این به شما کمک می‌کند تا با یک چرخش ساده، گوشی شیائومی خود را در حالت بی‌صدا قرار دهید.

برای فعال کردن حالت خاموش از ضربه برگشت استفاده کنید

Tap Tap یک برنامه شخص ثالث است که به شما امکان می دهد از ویژگی ضربه برگشتی در گوشی هوشمند Redmi یا POCO خود استفاده کنید. این مراحل را دنبال کنید تا برنامه Tap Tap را نصب کنید و گوشی را با استفاده از قابلیت Back Tap خاموش کنید.

1. Tap Tap apk را از تاپیک رسمی XDA دانلود و نصب کنید.

2. از آموزش رد شوید برای رفتن مستقیم به تنظیمات.

3. را تغییر دهید فعال کردن روی Tap ضربه بزنید تعویض.

4. اکنون، انتخاب کنید عملکردها دو ضربه سریع بزنید و روی افزودن اکشن دکمه.

5. روی ضربه بزنید نوار جستجو و تایپ کنید بی صداو را انتخاب کنید تغییر پروفایل های صدا گزینه.

حالت خاموش را با ضربه زدن فعال کنید

اکنون تنها کاری که باید انجام دهید این است که هر بار که می‌خواهید آن را در حالت بی‌صدا قرار دهید، در پشت گوشی خود دو ضربه بزنید. برای تلفن‌های پریمیوم بیشتر زیر چتر شیائومی، می‌توانید از حالت ضربه زدن به عقب داخلی در MIUI برای قرار دادن تلفن خود در حالت بی‌صدا استفاده کنید.

بسته بندی

به این ترتیب می توانید به سرعت بدون باز کردن قفل گوشی هوشمند شیائومی ردمی نوت 12 خود را در حالت بی صدا قرار دهید. این ترفند در موقعیت های مختلف به شما کمک می کند تا حالت بی صدا را فعال کنید. سایر نکات مفید لینک شده در زیر را بررسی کنید و برای مطالعه بیشتر از این قبیل با GadgetsToUse همراه باشید.

شما ممکن است علاقه مند باشید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید GadgetsToUse کانال YouTube.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست