نحوه تعیین محدودیت تراکنش و مقدار برای کیف پول Paytm

Stuti Shukla

Paytm معمولاً برای تنظیم اعلان‌های سررسید صورت‌حساب، صورت‌حساب‌های پرداخت خودکار، ضربه زدن به پرداخت و موارد دیگر استفاده می‌شود. این چیزها می تواند بر بودجه شما تأثیر بگذارد، بنابراین محدود کردن هزینه های خود همیشه یک عمل خوب است. در حالی که همیشه می توانید از برنامه های ردیاب هزینه استفاده کنید، Paytm گزینه داخلی را برای محدود کردن تراکنش های کیف پول ارائه می دهد. و در اینجا نحوه تعیین محدودیت تراکنش و مبلغ در کیف پول Paytm آورده شده است.

برای تراکنش های کیف پول Paytm خود محدودیت تعیین کنید

در کنار امنیت و امنیت پول شما، یکی دیگر از مزایای ایجاد محدودیت در تراکنش های کیف پول Paytm، کنترل هزینه های بیش از حد برای عادات خرید در صورتی است که به خرید علاقه مند هستید. اکنون که مزایای آن را فهمیدیم، بیایید در مورد چگونگی ایجاد محدودیت در تراکنش های کیف پول Paytm خود بحث کنیم.

1. برنامه Paytm (اندروید، iOS) را اجرا کنید و روی آن ضربه بزنید منو (همبرگر) آیکون.

2. در قسمت تنظیمات منوی Paytm، روی آن ضربه بزنید تنظیمات UPI و پرداخت.

محدودیت تراکنش کیف پول Paytm

3. اکنون به پایین اسکرول کنید کیف پول Paytm گزینه.

محدودیت تراکنش کیف پول Paytm

4. در تنظیمات کیف پول Paytm، روی آن ضربه بزنید محدودیت های Paytm برای تنظیم محدودیت های روزانه و ماهانه خود.

محدودیت تراکنش کیف پول Paytm

5. اکنون، روی آن ضربه بزنید محدودیت ها را اضافه کنید در مقابل دسته ای که می خواهید محدودیت های روزانه و ماهانه برای آن تعیین کنید. در حال حاضر می توانید محدودیت هایی برای

  • بازرگانان: محدودیت تراکنش برای پرداخت به سایر بازرگانان مانند مغازه ها یا فروشگاه های مواد غذایی.
  • Paytm کاربران: قرار دادن مبلغ روزانه یا محدودیت تراکنش در روز برای پرداخت به سایر کاربران Paytm.
  • ارسال پول به بانک: محدود کردن تراکنش‌های مربوط به ارسال پول کیف پول به حساب بانکی شما.

محدودیت تراکنش کیف پول Paytm

6. شماره موبایل ثبت شده خود را تأیید کنید از طریق OTP ادامه.

7. پس از تأیید OTP موفقیت آمیز، Paytm محدودیت های تعریف شده شما را به روز می کند. و شما خوب هستید که بروید.

محدودیت تراکنش کیف پول Paytm

سوالات متداول

س. حداکثر چقدر می توانید در کیف پول Paytm نگه دارید؟

با KYC کامل (مصرف کننده خود را بشناسید)، می توانید حداکثر 100000 INR در کیف پول Paytm خود نگه دارید. با این حال، شما می توانید حداکثر 10000 INR در کیف پول خود با حداقل KYC نگه دارید.

س. حداکثر چقدر می توانید به کیف پول خود اضافه یا دریافت کنید؟

اگر حداقل کاربر KYC هستید، می توانید حداکثر 10000 INR در ماه و 100000 INR در سال به کیف پول خود اضافه یا دریافت کنید، در حالی که KYC کامل/حداکثر محدودیتی برای افزودن یا دریافت پول ندارد.

س. حداکثر محدودیت برای پرداخت های تجاری از طریق کیف پول Paytm چیست؟

همانند دریافت پول، می توانید حداکثر 10000 روپیه روپیه به تاجری که حداقل کاربر KYC است پرداخت کنید، در حالی که چنین محدودیتی برای یک کاربر کامل KYC وجود ندارد.

س. حداکثر یا کامل کیف پول KYC چیست؟

ارسال تمام اطلاعات برای تأیید به این معنی است که شما KYC کامل را تکمیل کرده اید. لازم است اطمینان حاصل شود که کیف پول Paytm برای هیچ گونه فعالیت غیرقانونی یا مرتبط با کلاهبرداری استفاده نمی شود. پس از تکمیل KYC کامل، شما واجد شرایط استفاده از تمام مزایای کیف پول Paytm هستید.

س. محدودیت های حداقل KYC برای کیف پول Paytm چیست؟

کاربری با حداقل کیف پول Paytm KYC به ویژگی های کیف پول مانند تراکنش های آنلاین/آفلاین دسترسی کامل ندارد. او می‌تواند تنها به ویژگی‌های محدود دسترسی داشته باشد و در عین حال تعادل Rs را حفظ کند. 10000.

بسته بندی

در این مطالعه، ما مراحل سریع و آسان برای تنظیم مقدار و محدودیت تراکنش در کیف پول Paytm را مورد بحث قرار دادیم. امیدوارم این راهنما برای شما مفید بوده باشد. اگر این کار را کردید، آن را با دوستان Paytm به اشتراک بگذارید. سایر نکات مرتبط زیر را بررسی کنید و برای نکات و ترفندهای فنی بیشتر با GadgetsToUse همراه باشید.

شما ممکن است علاقه مند باشید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید GadgetsToUse کانال YouTube.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست