4 روش برای ارسال پول از Paytm به سایر برنامه های UPI

Paras Rastogi

اگر Paytm را برای تراکنش های آنلاین به سایر برنامه های UPI مانند PhonePe، BHIM و Google Pay ترجیح می دهید، آخرین به روز رسانی ویژگی های مفیدتری را برای شما به ارمغان آورده است. کاربران Paytm اکنون می توانند به سایر برنامه های UPI، نام، آدرس یا شماره تلفن پول ارسال کنند. بیایید مراحل ارسال پول با Paytm UPI به سایر برنامه های UPI را در این توضیح بررسی کنیم. علاوه بر این، می‌توانید پیکربندی یا لغو Autopay را در Paytm برای پرداخت صورت‌حساب بیاموزید.

نحوه ارسال پول با Paytm به سایر برنامه های UPI

با استفاده از Paytm، می‌توانید با نام پلتفرم UPI دیگر، شماره تلفن مرتبط یا آدرس UPI برای گیرنده پول ارسال کنید. علاوه بر این، در صورت استفاده از چندین حساب بانکی، حتی می توانید از یک حساب به حساب دیگر پول انتقال دهید. بیایید به سرعت به مراحل استفاده از هر یک از آنها نگاه کنیم:

ارسال پول از Paytm UPI به سایر برنامه های UPI

با آخرین به‌روزرسانی، می‌توانید با وارد کردن پیوندهای مربوطه، به سایر برنامه‌های UPI مانند PhonePe، GPay و BHIM پرداخت کنید. نام UPI یا شماره موبایل. در اینجا چیزی است که باید دنبال کنید:

1. برنامه Paytm (فروشگاه Google Play/Apple App Store) را در تلفن هوشمند خود باز کنید و روی ” ضربه بزنیدبه برنامه های UPI‘ گزینه ای برای استفاده از آن.

2. در صفحه بعدی، روی ” ضربه بزنیدبه سایر برنامه های UPI‘ گزینه را وارد کنید و مربوطه را وارد کنید نام یا شماره برای ارسال پرداخت شما

3. حالا خودت را انتخاب کن حساب بانکی مرتبط و مبلغی را که می خواهید برای شخص مورد نظر ارسال کنید وارد کنید.

4. در نهایت دکمه را فشار دهید پرداخت را فشار دهید و خود را وارد کنید پین UPI برای تایید پرداخت خودشه! شما با موفقیت پول خود را از Paytm UPI به UPI غیر Paytm شخص دیگری با استفاده از نام یا شماره تلفن پیوند شده او ارسال کردید.

با استفاده از آدرس UPI با Paytm پول ارسال کنید

اگر شما آن را داشته باشید آدرس UPI برای پرداخت به جای شماره موبایل؟ نگران نباش؛ Paytm یک ویژگی برای آن نیز معرفی کرده است، که در آن می توانید پول را مستقیماً به آدرس UPI گیرنده ارسال کنید. در اینجا به این صورت است:

1. برنامه Paytm را باز کنید و روی ‘ ضربه بزنیدبه برنامه های UPI‘ گزینه.

2. در اینجا، ‘ را انتخاب کنیدشناسه UPI هر برنامه UPI را وارد کنید‘ گزینه و تایپ کنید آدرس UPI از گیرنده

2. پس از وارد کردن، Paytm نام کاربری مرتبط با آدرس UPI را برای پرداخت شما نشان می دهد.

3. در نهایت، روی پرداخت در پایین کلیک کنید و مبلغی را که می خواهید ارسال کنید وارد کنید.

4. ارسال پرداخت خود را با وارد کردن خود تأیید کنید پین UPI در صفحه بعد

ارسال پول به شماره موبایل از طریق UPI

روش دیگری برای انتقال فوری پول از Paytm UPI به شماره تلفن همراه UPI Paytm، Phonepe یا GPay با چند ضربه، در زیر ذکر شده است.

1. برنامه Paytm را باز کنید و روی ‘ ضربه بزنیدبه برنامه های UPI‘ گزینه.

2. در اینجا، روی ‘ ضربه بزنیدشماره موبایل هر برنامه UPI را وارد کنید‘ گزینه.

Paytm به برنامه های UPI

2. بعد، گیرنده را وارد کنید شماره موبایل و خود را انتخاب کنید حساب بانکی مرتبط برای ارسال پول از طریق UPI.

3. در نهایت مقدار مورد نظر خود را وارد کرده و روی آن ضربه بزنید پرداخت دکمه ارسال آن تایید معامله با وارد کردن مربوطه پین UPI.

Paytm به برنامه های UPI

از طریق UPI به حساب شخصی خود پول ارسال کنید

انتقال پول از یک بانک به بانک دیگر ممکن است زمانی مفید باشد که چندین حساب بانکی را مدیریت می کنید. در چنین شرایطی، استفاده از اپلیکیشن بانکی اختصاصی برای ارسال پول در مقایسه با UPI زمان زیادی را صرف می کند. برای حل این مشکل Paytm به شما این امکان را می دهد که با استفاده از UPI از یک حساب بانکی به حساب دیگر پول ارسال کنید. در اینجا نحوه استفاده از آن به نفع خود آمده است:

1. برنامه Paytm را باز کنید و روی ‘ ضربه بزنیدبه برنامه های UPI‘ گزینه زیر بخش انتقال پول UPI.

2. بعد، ‘ را فشار دهیدتهویه مطبوع به خود‘ گزینه را انتخاب کنید و حساب بانکی مورد نظری را که می خواهید به آن پول منتقل کنید انتخاب کنید.

3. در صفحه بعد، مبلغ را وارد کنید، حساب بانکی مورد نظر خود را که باید از آن پول پرداخت کنید، انتخاب کنید و روی آن ضربه بزنید دکمه پرداخت برای ارسال آن

4. تایید کنید معامله خود را با وارد کردن پین UPI.

خودشه! شما با موفقیت با استفاده از UPI پول را از یک حساب بانکی به حساب دیگر منتقل کرده اید.

نکته جایزه: برای پرداخت سریع تراکنش‌ها در Paytm، Tap را فعال کنید

اگر گوشی هوشمند شما دارای NFC داخلی است، می‌توانید آن را برای انجام تراکنش‌ها در دستگاه PoS به سادگی با ضربه زدن روی تلفن خود پیکربندی کنید. می‌توانید این ویژگی را با برنامه Paytm و کارت بانکی پشتیبانی‌شده با «ضربه برای پرداخت» روشن کنید. توضیح مفصل ما را در مورد فعال کردن Tap to Pay در Paytm و سایر برنامه‌های UPI دنبال کنید تا در مورد آن بیشتر بدانید.

جمع بندی: با سهولت پول ارسال کنید

امیدواریم این راهنما به شما در انتقال پول با برنامه Paytm به سایر برنامه‌های UPI کمک کرده باشد. اگر آن را مفید می‌دانید، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید تا به آنها کمک کنید تا برای صورت‌حساب و خریدهای بعدی خود سریع پرداخت کنند. مثل همیشه، در GadgetsToUse مشترک شوید و منتظر مطالعه های مفیدتر باشید.

ممکن است به موارد زیر علاقه مند باشید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse، یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید کانال یوتیوب GadgetsToUse.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست