3 روش برای ارسال بیش از 2000 به یک تصویر کد QR UPI

Gaurav Sharma

اگر شما یا یکی از اعضای خانواده‌تان (مانند والدینتان) کد QR UPI را برای پرداخت آپلود کنید. پس حتماً با گلوگاهی برخورد کرده اید که به شما اجازه نمی دهد در یک تراکنش بیشتر از 2000 روپیه روپیه بفرستید هنگام آپلود کد QR یا زمانی که شخصی درخواست انتقال پول می فرستد. امروز در این مطالعه، راه حل دور زدن محدودیت کد QR UPI و پرداخت بیش از 2000 INR در یک تراکنش UPI را مورد بحث قرار خواهیم داد. در همین حال، می توانید یاد بگیرید که پول از Paytm به سایر برنامه های UPI ارسال کنید.

عبور از محدودیت 2000 روپیه در آپلود تصویر کد QR UPI از گالری

پس از به‌روزرسانی اخیر از NPCI (شرکت پرداخت‌های ملی هند)، اگر یک کد QR UPI را از گالری تلفن خود آپلود کنید، نمی‌توانید بیش از 2000 در یک تراکنش پرداخت کنید. با این حال، در این مطلب، روش‌هایی را مورد بحث قرار می‌دهیم که می‌توانید بیش از 2000 بدون نیاز به آپلود کد QR در صورتی که کد QR چاپ شده را در نزدیکی خود ندارید، پرداخت کنید.

کد QR را انتقال دهید و آن را اسکن کنید

همانطور که ممکن است متوجه شده باشید، سقف 2000 روپیه برای انتقال UPI تنها زمانی اعمال می شود که کد QR UPI از گالری شما آپلود شود و نه زمانی که آن را از دوربین اسکن می کنید. از این رو، یکی از ساده ترین راه ها برای دور زدن این محدودیت، برای پرداخت بیش از 2000، ارسال کد QR پرداخت به شخصی یا حتی به تلفن دیگر خود (در صورت استفاده از دو گوشی) است. در اینجا نحوه کار آن آمده است:

1. کد UPI QR را برای شخصی که دریافت کرده اید یا اگر قبلاً در گالری شما ذخیره شده است ارسال کنید.

2. اکنون از آنها بخواهید کد QR را باز کنند و سپس کد QR را از طریق اسکنر برنامه UPI خود اسکن کنند.

کد QR UPI 2000

پول را به شناسه UPI متصل به کد QR ارسال کنید

در این صورت، کسی در اطراف شما نیست که کمک کند، و اگر از چندین تلفن استفاده نمی کنید، می توانید از شناسه UPI کد QR برای ارسال بیش از 2000 در یک تراکنش استفاده کنید. حال، دو حالت می تواند وجود داشته باشد:

  • وقتی شناسه UPI در کد QR ذکر شده است – شما می توانید هر مبلغی را که مشمول محدودیت تراکنش روزانه UPI باشد، از طریق برنامه UPI، به سادگی با وارد کردن شناسه UPI ذکر شده در کد QR پرداخت کنید.
  • وقتی شناسه UPI در کد QR ذکر نشده است – در مواردی که ID UPI مانند این ذکر نشده است، می توانید شناسه UPI را از کد QR استخراج کنید و سپس بیش از 2000 روپیه را در یک تراکنش به آن شناسه UPI منتقل کنید.

ارسال پول به شماره پیوند شده UPI

اگر نمی خواهید روند طولانی انتقال کد QR یا استخراج شناسه UPI از آن را دنبال کنید. در چنین حالتی، می‌توانید از طریق شماره تلفن همراه او که به حساب UPI مرتبط است، برای گیرنده پول ارسال کنید.

برنامه UPI را روی تلفن خود راه اندازی کنید و شماره تلفن همراه مرتبط با شناسه UPI گیرنده را وارد کنید. اکنون می‌توانید بیش از 2000 روپیه در یک تراکنش ارسال کنید.

سوالات متداول

س: آیا محدودیتی برای پرداخت از طریق آپلود کدهای QR وجود دارد؟

آ: بله، NPCI زمانی که برای پرداخت یک کد QR پرداخت را در برنامه UPI آپلود می‌کنید، محدودیت INR2000 اعمال کرده است.

س: چگونه می توان محدودیت INR 2000 را هنگام پرداخت با کد QR UPI برطرف کرد؟

آ: سه روش ذکر شده در بالا را برای دور زدن محدودیت 2000 در حین پرداخت به کد QR UPI دنبال کنید.

س: چرا با خطای “شما می توانید تا 2000 برای QR های انتخاب شده از گالری” دریافت می کنم؟

آ: طبق NPCI، زمانی که یک کد QR پرداخت را در برنامه UPI آپلود می کنید، یک محدودیت INR 2000 وجود دارد. برای جلوگیری از این خطا می توانید سه روش ذکر شده در بالا را دنبال کنید.

بسته بندی

این سه راه برای دور زدن محدودیت INR 2000 UPI هنگام آپلود کد QR از تلفن شما هستند. امیدوارم این مطلب برای شما مفید بوده باشد، اگر مطمئن بودید که این را به اشتراک بگذارید. با GadgetsToUse همراه باشید تا نکات و ترفندهای فنی بیشتری از این دست را دریافت کنید و موارد مرتبط زیر را بررسی کنید.

شما ممکن است علاقه مند باشید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید GadgetsToUse کانال YouTube.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست