2 راه برای جستجوی دارو در نسخه پزشک

Identify Medicines in Prescription

در میان بسیاری از اسرار، شناسایی داروها در نسخه پزشک پیچیده ترین است. خوشبختانه، Google برنامه لنز گوگل خود را با مدل‌های هوش مصنوعی پیشرفته ارتقا می‌دهد تا داروها را در نسخه‌ای اسکن و شناسایی کند، همانطور که در رویداد Google for India در سال 2022 اعلام شد. Google با داروسازان برای تهیه این مدل یادگیری ماشینی هوش مصنوعی همکاری کرد تا به شناسایی کمک کند. داروها. در این مطلب به مراحل جستجوی دارو در نسخه پزشک می پردازیم.

روش‌هایی برای جستجوی دارو در نسخه شما

در زیر به دو روش اسکن و شناسایی داروهای تجویز شده توسط پزشک و جلوگیری از خاراندن سر اشاره کرده ایم. پس بدون خداحافظی بیایید شروع کنیم.

جستجوی داروها در نسخه با لنز گوگل

گوگل در نمایشگاه گوگل برای هند در سال 2022 اعلام کرد که لنز گوگل به زودی ویژگی تشخیص نسخه برای کمک به شما در شناسایی نام داروها در میان هرج و مرج دست نویس پزشکتان. این ویژگی در حال حاضر در مرحله نمونه اولیه خود است و از فناوری تشخیص متن همراه با ورودی های مبتنی بر مدل هوش مصنوعی گوگل از چندین داروساز برجسته و متخصص مراقبت های بهداشتی استفاده می کند. پس از راه‌اندازی، می‌توانید نسخه ضبط‌شده را اسکن کنید یا مستقیماً یک تصویر بگیرید تا نام‌های دارویی ذکر شده در آن را شناسایی کنید. همچنین، لنز به شما امکان می دهد نسخه های اسکن شده قبلی را ذخیره کنید تا در مواقع ضروری از آنها استفاده مجدد کنید.

ما کار روی فرآیند پیچیده شناسایی آنچه روی نسخه‌های پزشکی نوشته شده است، با ساختن یک مدل کمکی برای دیجیتالی کردن آن، با استفاده از هوش مصنوعی، برای متخصصان مراقبت‌های بهداشتی آغاز کرده‌ایم. #GoogleForIndia https://t.co/XD8YwJ6HBr

مراحل جستجوی دارو در نسخه پزشک با استفاده از لنز گوگل

مدتی طول می کشد تا کاربران لنز گوگل بتوانند از این ویژگی جدید استفاده کنند، اما پس از در دسترس قرار گرفتن، یک برگه نسخه اختصاصی را در برنامه خواهید دید تا به شما در شناسایی داروهایی که با خط بد نوشته شده اند کمک کند. در اینجا نحوه استفاده از آن به نفع خود آمده است:

1. برنامه Google Lens را در تلفن هوشمند خود باز کنید و برای دسترسی به گزینه‌ها، به برگه نسخه بروید.

2. بعد، روی ضربه بزنید دوربین دکمه برای گرفتن نسخه نوشته شده پزشک با دوربین دستگاهتان. از طرف دیگر، می توانید کتابخانه عکس خود را مرور کنید تا یک تصویر نسخه موجود را انتخاب کنید.

شناسایی داروها در نسخه

تصویر: گوگل هند

3. چند ثانیه صبر کنید تا هوش مصنوعی نام دارو را در نسخه آپلود شده تشخیص دهد.

شناسایی داروها در نسخه

تصویر: گوگل هند

4. پس از اسکن موفقیت آمیز، نام آنها را مشاهده خواهید کرد داروهای شناسایی شده زیر تصویر علاوه بر این، می‌توانید روی نام هر دارو ضربه بزنید تا جزئیات بیشتری در مورد آن، مانند توضیحات، عوارض جانبی، استفاده و غیره بدانید.

شناسایی داروها در نسخه

تصویر: گوگل هند

5. همه نسخه‌های اسکن شده شما در برنامه لنز ذخیره می‌شوند و با گسترش آخرین نسخه ها بخش.

شناسایی داروها در نسخه

تصویر: گوگل هند

از داروخانه های آنلاین برای جستجوی داروها با نسخه استفاده کنید

علاوه بر Google Lens، می‌توانید از برنامه‌های مختلف داروخانه آنلاین کمک بگیرید NetMeds و PharmEasy برای شناسایی داروی ذکر شده در نسخه پزشک. به سادگی تصویر نسخه را آپلود کنید و با مدیران آنها تماس بگیرید تا از جزئیات داروهای ذکر شده مطلع شوید. علاوه بر این، می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن آن‌ها را درب منزل خود سفارش دهید. در اینجا به این صورت است:

1. برنامه NetMeds را روی گوشی هوشمند خود نصب کرده و آن را راه اندازی کنید.

2. اکنون، روی ضربه بزنید آپلود نسخه را فشار دهید تا نسخه خود را آپلود کنید.

3. بعد، یک عکس از نسخه خود را با دوربین را فشار دهید یا یک تصویر موجود را از گالری انتخاب کنید.

3. را فشار دهید ادامه هید را فشار دهید و گزینه to را انتخاب کنید تماس بگیرید از یک داروساز/پزشک Netmeds برای تأیید جزئیات دارو.

4. پس از مکالمه موفقیت آمیز با داروساز/پزشک آنها، سفارش شما با داروی شناسایی شده به روز می شود و می توانید با پرداخت مبلغ ذکر شده، سفارش را انجام دهید.

5. به همین ترتیب، می‌توانید از برنامه PharmEasy استفاده کنید تا متخصص آنها دارو را در نسخه شما شناسایی کند و آنها را با برنامه خود به درب منزل سفارش دهد.

نکته جایزه: هر کسی را با عکس چهره در لنز گوگل جستجو کنید

رفتار انسان عمدتاً ناشی از کنجکاوی است و ما اغلب در فضای مجازی با عکس‌هایی مواجه می‌شویم که ما را ترغیب می‌کنند تا از جزئیات شخص در عکس مطلع شویم. خوشبختانه، می‌توانید هر کسی را که از Google Lens استفاده می‌کند، با عکس چهره برای شناسایی و نمایش جزئیات بیشتر در مورد آن شخص بیابید.

سوالات متداول

س: چگونه نسخه پزشک را در تلفن هوشمند خود بخوانید؟

آ: می توانید از برنامه Google Lens برای خواندن نسخه پزشکی پزشک در گوشی هوشمند خود استفاده کنید.

س: آیا دستگاه خوان/اسکنر نسخه پزشک برای شناسایی داروهای نوشته شده در آن وجود دارد؟

آ: می‌توانید با داروسازان و پزشکان آنلاین در برنامه‌های NetMeds و PharmEasy تماس بگیرید تا به شناسایی داروهای موجود در نسخه پزشک کمک کنید.

س: چه زمانی ویژگی Google Lens برای خواندن نسخه عرضه می شود؟

آ: این سیستم در حال حاضر در حال توسعه است، گوگل به‌زودی به‌روزرسانی‌های عرضه گسترده‌تر آن را به اشتراک خواهد گذاشت.

جمع بندی: از گوگل لنز به نفع خود استفاده کنید

این مقاله تمام جزئیات مربوط به جستجوی دارو در نسخه پزشک را مورد بحث قرار داده است. اگر آن را مفید می‌دانید، آن را با دوستان خود پخش کنید و پیوندهای زیر را برای خواندن مفیدتر بررسی کنید.

ممکن است به موارد زیر علاقه مند باشید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید کانال یوتیوب GadgetsToUse.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست