5 روش برای ذخیره یا اشتراک گذاری یک صفحه وب به صورت PDF در اندروید و iOS

Paras Rastogi

PDF ها روشی قابل اعتماد و قابل اعتماد برای انتقال اطلاعات دیجیتالی در اینترنت، از جمله مقالات جالب، مجوزهای ورود یا فرم های آنلاین را ارائه می دهند. با این حال، می توانید به راحتی یک نسخه PDF از هر صفحه وب را از طریق تلفن هوشمند خود ایجاد کنید. این توضیح دهنده چندین روش مفید برای ذخیره یا اشتراک گذاری هر صفحه وب به عنوان PDF در دستگاه های Android و iOS را مورد بحث قرار می دهد. علاوه بر این، می توانید یاد بگیرید که یک صفحه وب کامل را دانلود کنید تا بعداً آن را مشاهده کنید.

نحوه ذخیره یا اشتراک گذاری هر صفحه وب به صورت PDF در موبایل

برای ذخیره هر صفحه وب در تلفن خود به عنوان یک فایل PDF، باید این روش های ساده را دنبال کنید:

ذخیره صفحه وب به عنوان PDF در Google Chrome (اندروید/iOS)

ساده ترین روش برای تولید یک فایل PDF برای صفحه وب مورد نظر خود از طریق گزینه های درون برنامه ای Google Chome است. در اینجا نحوه استفاده از آنها به نفع خود آمده است:

1. صفحه وب مورد نظر خود را در مرورگر گوگل کروم باز کنید و روی آن ضربه بزنید منوی سه نقطه در گوشه بالا سمت راست، و سپس روی ضربه بزنید اشتراک گذاری دکمه.

2. بعد، روی ضربه بزنید چاپ را فشار دهید و انتخاب کنید ذخیره به صورت PDF گزینه در گوشه بالا سمت چپ

3. در نهایت دکمه را فشار دهید دکمه PDF و نامی برای ذخیره آن در گوشی خود وارد کنید.

4. به طور مشابه، در آیفون، روی آن ضربه بزنید دکمه اشتراک گذاری در کنار URL برای شروع a دستور چاپ.

5. بعد، روی ضربه بزنید صفحه پیش نمایش پنجره، و از فلش رو به پایین در کنار نام فایل “” را انتخاب کنیددر Files ذخیره کنید‘ گزینه.

6. در نهایت یک نام برای این فایل وارد کنید. ضربه زدن روی دکمه ذخیره به طور خودکار آن را در قالب PDF در برنامه فایل های آیفون شما ذخیره می کند.

ذخیره و به اشتراک گذاری صفحه وب به عنوان PDF در مرورگر فایرفاکس (اندروید/iOS)

علاوه بر گوگل کروم، مرورگر وب فایرفاکس موزیلا نیز امکان ذخیره هر صفحه وب را به عنوان فایل PDF تنها با سه ضربه می دهد. در اینجا به این صورت است:

1. مرورگر فایرفاکس (فروشگاه گوگل پلی، اپل اپ استور) را روی گوشی خود نصب کنید و آن را راه اندازی کنید و از صفحه وب مورد نظر خود به عنوان فایل PDF دیدن کنید.

2. اکنون، روی ضربه بزنید نماد سه نقطه در گوشه سمت راست پایین و روی آن ضربه بزنید اشتراک گذاری دکمه.

3. در نهایت، روی ذخیره به صورت PDF را فشار دهید تا صفحه وب باز شده را به عنوان یک فایل PDF در گوشی خود ذخیره کنید.

4. با فشار دادن دکمه، اقدام خود را تأیید کنید دانلود دکمه.

تبدیل و ذخیره هر صفحه وب به PDF در Safari (iOS)

مرورگر وب بومی اپل، Safari، همچنین ویژگی‌هایی با کاربری آسان برای تبدیل هر صفحه وب به PDF و ذخیره آن در دستگاه iPhone، iPad یا Mac شما ارائه می‌کند. برای رفع آسان این مراحل را دنبال کنید:

1. از صفحه وب مورد نظر در برنامه مرورگر Safari در iPhone یا iPad خود دیدن کنید و روی آن ضربه بزنید اشتراک گذاری دکمه واقع در بخش پایین وسط

2. بعد، روی ضربه بزنید گزینه ها را فشار دهید و انتخاب کنید PDF گزینه. صفحه وب شما فوراً به یک فایل PDF برای ذخیره یا اشتراک گذاری تبدیل می شود.

3. در نهایت فایل PDF تولید شده را با زدن دکمه ذخیره کنید در Files ذخیره کنید را فشار دهید و مکان ذخیره سازی را در iPhone/iPad خود انتخاب کنید صرفه جویی همان

برنامه های شخص ثالث رایگان برای ذخیره صفحه وب به عنوان PDF

علاوه بر برنامه های مرورگر وب بومی در تلفن هوشمند خود، همیشه می توانید برنامه های شخص ثالث رایگان را نصب کنید تا هر صفحه وب را به عنوان یک فایل PDF ذخیره کنید. این مراحل را دنبال کنید تا به ترتیب در دستگاه‌های Android و iOS به همین نتیجه برسید:

در اندروید

1. برنامه تبدیل وب به PDF را از فروشگاه Google Play در دستگاه اندروید خود نصب کنید.

2. در مرحله بعد، از مرورگر وب گوگل کروم برای باز کردن صفحه وب مورد نظر خود استفاده کنید و روی آن ضربه بزنید نماد سه نقطه در گوشه سمت راست بالا

3. را فشار دهید اشتراک گذاری را فشار دهید و انتخاب کنید نماد برنامه تبدیل وب به PDF برای ایجاد یک فایل PDF از صفحه وب باز شده.

4. در نهایت دکمه را فشار دهید دکمه دانلود در گوشه پایین سمت راست صفحه وب مشترک را به عنوان یک فایل PDF در تلفن Android خود دانلود کنید.

در iOS

1. برنامه تبدیل وب به PDF و برنامه خوان را از Apple App Store در iPhone/iPad خود نصب کنید.

2. سپس صفحه وب مورد نظر خود را باز کنید و کپی 🀄 لینک از نوار آدرس

3. در ادامه، برنامه نصب شده را باز کنید و چسباندن URL صفحه وب کپی شده در نوار آدرس برنامه.

صفحه وب را به صورت PDF در تلفن ذخیره کنید

4. پس از بارگیری صفحه وب، روی آن ضربه بزنید دکمه PDF در گوشه پایین سمت راست و فشار دهید PDF ایجاد کنید را فشار دهید تا فایل پی دی اف صفحه وب مورد نظر خود را ایجاد کنید.

5. همچنین می‌توانید فایل PDF تولید شده را به سرعت با سایر برنامه‌ها به اشتراک بگذارید اشتراک گذاری منو. از طرف دیگر، می‌توانید با ضربه زدن روی آن، فایل PDF را در آیفون خود ذخیره کنید در Files ذخیره کنید دکمه.

ابزار آنلاین رایگان برای ذخیره هر صفحه وب به عنوان PDF در تلفن (اندروید/iOS)

اگر نمی‌خواهید هیچ برنامه شخص ثالثی را روی گوشی هوشمند خود نصب کنید، می‌توانید از ابزارهای آنلاین رایگان برای تولید سریع یک فایل PDF برای صفحه وب مورد نظر خود استفاده کنید. در اینجا چیزی است که باید دنبال کنید:

1. کپی 🀄 URL صفحه وب مورد نظر شما در برنامه مرورگر وب شما.

2. سپس، از ابزار آنلاین WebtoPDF در یک تب جدید دیدن کنید و چسباندن URL کپی شده در نوار آدرس پس از چسباندن، ضربه بزنید تبدیل دکمه.

3. چند ثانیه صبر کنید تا ابزار آنلاین یک فایل PDF برای صفحه وب انتخابی شما ایجاد کند و دکمه را فشار دهید دانلود را فشار دهید تا آن را به گوشی هوشمند خود صادر کنید.

صفحه وب را به صورت PDF در تلفن ذخیره کنید

خودشه! با استفاده از این ابزار آنلاین، نسخه PDF صفحه وب خود را با موفقیت ذخیره کرده اید و می توانید آن را مستقیماً از طریق برنامه های دیگر به اشتراک بگذارید.

پاداش: صفحه وب کامل را به عنوان تصویر در تلفن یا رایانه شخصی خود ذخیره کنید

علاوه بر ایجاد یک فایل PDF از صفحه وب خود، همچنین می توانید کل صفحه وب را به عنوان یک فایل تصویر ذخیره کنید تا بعداً آن را در برنامه گالری مشاهده کنید. راهنمای دقیق ما را دنبال کنید تا صفحه وب کامل را به یک تصویر تبدیل کنید تا آن را در تلفن یا رایانه شخصی خود ایجاد کنید.

سوالات متداول

س: چگونه یک فایل PDF برای یک صفحه وب در گوشی های اندرویدی ایجاد کنیم؟

آ: برای ذخیره یک صفحه وب به عنوان PDF در تلفن های اندرویدی، روش های آسان ذکر شده در این توضیح را دنبال کنید.

س: چگونه یک صفحه وب را به عنوان فایل PDF در مرورگر گوگل کروم ذخیره کنیم؟

آ: می توانید از ویژگی چاپ به PDF در مرورگر Google Chrome برای ذخیره هر صفحه وب به عنوان یک فایل PDF استفاده کنید.

س: آیا می توانید یک فایل PDF برای یک صفحه وب در iPhone یا iPad ایجاد کنید؟

آ: بله، می‌توانید از مرورگر سافاری یا برنامه‌های شخص ثالث و ابزارهای آنلاین رایگان برای ذخیره هر صفحه وب به‌عنوان فایل PDF در آیفون یا آی‌پد استفاده کنید.

س: چگونه با استفاده از مرورگر فایرفاکس در گوشی های اندرویدی، صفحه وب را به صورت PDF ذخیره کنیم؟

آ: روی دکمه اشتراک گذاری در هر صفحه وب ضربه بزنید و دکمه دانلود به عنوان PDF را فشار دهید تا هر صفحه وب را در مرورگر فایرفاکس به عنوان یک فایل PDF ذخیره کنید. برای جزئیات بیشتر، به مراحل ذکر شده در بالا مراجعه کنید.

جمع بندی: ایجاد فایل های پی دی اف در تلفن همراه به سرعت!

این مقاله چندین روش موثر برای ذخیره یا اشتراک گذاری هر فایل PDF از گوشی هوشمند خود را به شما آموزش داد. اگر خواندن این مطلب را مفید می‌دانید، آن را برای دوستان خود ارسال کنید و سایر راهنماهای مرتبط با PDF ما را که در زیر فهرست شده‌اند، بررسی کنید. منتظر GadgetsToUse باشید تا نکات فنی بیشتری از این دست را دریافت کنید.

ممکن است به موارد زیر علاقه مند باشید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse، یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید کانال یوتیوب GadgetsToUse.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست