9 راه برای رفع مشکل کار نکردن یا خراب شدن برنامه Notes سامسونگ

Himanshu Kansal

سامسونگ برنامه یادداشت های خود را در One UI ارائه می کند که می توانید از آن برای ایجاد و ذخیره یادداشت های مهم استفاده کنید. همچنین می توانید فایل های PDF را در این برنامه یادداشت ها ذخیره کنید. پس از ایجاد یادداشت، می توانید آن را به صورت فایل PDF، فایل یادداشت های سامسونگ، فایل Microsoft Word، فایل پاورپوینت، فایل تصویری و فایل متنی به اشتراک بگذارید. بسیاری از کاربران با برخی از خطاها و خرابی های برنامه مواجه شده اند. بنابراین در این مطلب، نحوه رفع مشکلات خرابی Samsung Notes را مورد بحث قرار خواهیم داد.

چگونه برنامه Samsung Notes را کار نکند یا از کار بیاندازیم

ما 9 راه آسان برای رفع مشکل کار نکردن و خرابی برنامه Notes سامسونگ در تلفن های Samsung Galaxy پیدا کرده ایم. این راه ها به شما کمک می کند تا مشکلات گوشی سامسونگ خود را برطرف کنید.

Samsung Notes Syncing را فعال کنید

باید همگام سازی Samsung Notes با Samsung Cloud یا Microsoft OneNote را فعال کنید. پس از فعال کردن همگام‌سازی خودکار، تمام یادداشت‌هایی که در برنامه Samsung Notes ایجاد می‌کنید به‌طور خودکار ذخیره می‌شوند، حتی اگر برنامه به‌طور ناگهانی از کار بیفتد یا در بین آن‌ها خراب شود.

برای فعال کردن همگام سازی برنامه Samsung Notes مراحل ذکر شده در زیر را دنبال کنید.

1. باز کن یادداشت های سامسونگ برنامه و کلیک کنید نماد همبرگر.

2. در زیر منوی همبرگر، روی آن ضربه بزنید نماد تنظیمات و انتخاب کنید همگام سازی با Samsung Cloud.

3. مجوزها را مجاز کنید برای فعال کردن همگام سازی

4. به طور مشابه، شما می توانید انتخاب کنید با Microsoft OneNote همگام سازی کنید.

5. در صفحه بعدی بر روی ضربه بزنید دکمه شروع، به وارد شدن به شما مایکروسافت حسابو همگام سازی با Microsoft OneNote را فعال کنید. شما می توانید از طریق Microsoft OneNote به یادداشت های ایجاد شده در برنامه Samsung Notes در هر دستگاهی دسترسی داشته باشید.

برنامه Samsung Notes را به روز کنید

اگر هنگام استفاده از برنامه Samsung Notes در گوشی خود با مشکلاتی روبرو هستید یا اگر به درستی کار نمی کند، باید برنامه را به آخرین نسخه به روز کنید. به روز رسانی نسخه جدید برای برنامه Samsung Notes هر گونه اشکالی که باعث چنین مشکلاتی شود را برطرف می کند. در اینجا نحوه انجام آن آمده است:

1. باز کن اپلیکیشن فروشگاه گلکسی سامسونگ و روی نوار جستجو کلیک کنید.

2. جستجو برای یادداشت های سامسونگ و سپس برنامه را انتخاب کنید.

3. اگر به‌روزرسانی در دسترس است، روی آن ضربه بزنید دکمه به روز رسانی برای نصب نسخه جدید برنامه یادداشت ها.

کش و داده های برنامه را پاک کنید

همچنین می‌توانید حافظه پنهان و داده‌های برنامه را پاک کنید تا همه داده‌های خراب قبلی برنامه Samsung Notes را پاک کنید. این برنامه را بازنشانی می‌کند و همه مشکلات از جمله خرابی برنامه و کار نکردن برنامه و غیره را برطرف می‌کند. اگر قبلاً همگام‌سازی یادداشت‌ها را فعال کرده‌اید، هیچ یک از یادداشت‌های ذخیره‌شده خود را از دست نمی‌دهید و پس از وارد شدن به Samsung خود باز خواهند گشت. دوباره حساب

برای پاک کردن حافظه پنهان و داده های برنامه برنامه Samsung Notes در تلفن خود، مراحل ذکر شده در زیر را دنبال کنید.

1. باز کن تنظیمات و به مسیر بروید برنامه ها بخش.

2. انتخاب کنید یادداشت های سامسونگ و بر روی کلیک کنید ذخیره سازی.

3. روی ضربه بزنید دکمه پاک کردن کش برای بازنشانی کش برنامه

4. اکنون، روی آن کلیک کنید اطلاعات روشن و آن را تایید کنید تا برنامه ریست شود.

مجوزهای برنامه را مجاز کنید

برای اینکه برنامه یادداشت های سامسونگ به درستی کار کند، باید همه مجوزها را مجاز کنید. اگر هنگام ذخیره یادداشت‌های جدید، افزودن پیوست‌ها و غیره با برنامه مشکلی دارید. سپس، باید بررسی کنید که آیا تمام مجوزها را به برنامه داده‌اید یا خیر. در اینجا نحوه اجازه دادن مجوز به برنامه Samsung Notes آورده شده است.

1. باز کن تنظیمات روی گوشی خود و رفتن به برنامه ها.

2. روی ضربه بزنید یادداشت های سامسونگ و سپس بر روی آن کلیک کنید مجوزها.

3. بررسی کنید که آیا تمام مجوزهای لازم به برنامه اجازه داده شده است یا خیر. اگر نه، اجازه استفاده از برنامه را به مجوزها بدهید.

اجازه استفاده از پس‌زمینه

برخی از برنامه‌ها به مجوز استفاده از پس‌زمینه نیاز دارند تا حتی پس از بستن آن به درستی در پس‌زمینه کار کنند. این قابلیت برنامه را برای ذخیره تغییرات مورد نیاز پس از ذخیره یا ایجاد هر گونه یادداشت در برنامه فراهم می کند. اگر استفاده از پس‌زمینه غیرفعال باشد، ممکن است باعث بروز برخی خطاها یا خرابی‌ها در برنامه شود که ممکن است با آن مواجه شوید.

بنابراین، برای اینکه به برنامه Samsung Notes امکان استفاده در پس‌زمینه دسترسی داشته باشید تا بدون هیچ مشکلی از آن استفاده کند، این مراحل را دنبال کنید تا استفاده از پس‌زمینه را فعال کنید.

1. باز کن تنظیمات و به برنامه ها بخش.

2. انتخاب کنید یادداشت های سامسونگ و روی آن کلیک کنید باتری گزینه.

3. در اینجا، روی آن ضربه بزنید بدون محدودیت برای اجازه استفاده از پس زمینه

ذخیره خودکار یادداشت ها را فعال کنید

اگر از Samsung Notes برای یادداشت‌های مهم در حال حرکت استفاده می‌کنید، اما در ذخیره آن‌ها مشکل دارید، یا برنامه قبل از ذخیره یادداشت‌ها از کار می‌افتد، پس باید ذخیره خودکار را فعال کنید. یادداشت‌های ذخیره خودکار به طور خودکار یادداشت‌های ایجاد شده شما را در برنامه ذخیره می‌کنند و در صورت فعال بودن همگام‌سازی، آنها را با حساب سامسونگ شما همگام‌سازی می‌کنند.

برای فعال کردن قابلیت ذخیره خودکار یادداشت ها مراحل ذکر شده در زیر را دنبال کنید:

1. باز کن یادداشت های سامسونگ برنامه و روی آن ضربه بزنید نماد منوی کناری.

2. کلیک کنید روی نماد تنظیمات و فعال کنید ذخیره خودکار یادداشت ها تغییر وضعیت.

برنامه را حذف و دوباره نصب کنید

همچنین می‌توانید برنامه Samsung Notes را از گوشی خود حذف و از فروشگاه گلکسی سامسونگ مجدداً نصب کنید. انجام این کار می تواند به شما در رفع مشکلاتی مانند خرابی برنامه، گیرکردن و درست کار نکردن برنامه کمک کند.

نصب اپلیکیشن به روشی جدید تجربه خوب و قابل استفاده ای را برای شما به ارمغان می آورد. پس از نصب مجدد برنامه، می توانید با حساب سامسونگ خود وارد شوید و تمام یادداشت های ذخیره شده خود را دوباره در برنامه دریافت کنید.

Samsung Notes را به برنامه های Never Sleeping اضافه کنید

اگر نمی‌توانید از Samsung Notes در تلفن خود استفاده کنید، ممکن است به برنامه‌های خواب رفته باشد. هنگامی که برای مدت زمان طولانی تری از هیچ برنامه ای در تلفن خود استفاده نمی کنید، تلفن به طور خودکار آن برنامه ها را در حالت خواب قرار می دهد. این مورد ممکن است زمانی که بخواهید به طور ناگهانی از برنامه استفاده کنید مشکلاتی ایجاد کند.

بنابراین، باید برنامه Samsung Notes را به لیست برنامه‌های هرگز نمی‌خوابد اضافه کنید تا از خوابیدن آن جلوگیری کنید و اجازه دهید بدون هیچ مشکلی در هر زمانی کار کند. می توانید این کار را از تنظیمات گوشی خود انجام دهید یا می توانید برای بررسی این مقاله را مرور کنید 3 روش برای افزودن یا حذف برنامه های خواب در Samsung One UI.

به روز رسانی خودکار تاریخ و زمان را فعال کنید

اگر هنگام ایجاد یادداشت در برنامه Samsung Notes تاریخ و زمان درستی تنظیم نشده باشد، ممکن است هنگام ذخیره و همگام‌سازی یادداشت‌ها در حساب شما با خطا مواجه شود. بنابراین، باید آپدیت خودکار تاریخ و زمان را در گوشی خود فعال نگه دارید.

با دنبال کردن مراحل ذکر شده در زیر می توانید این کار را انجام دهید:

1. باز کن تنظیمات و برو به مدیریت عمومی.

2. انتخاب کنید تاریخ و زمانو فعال کنید تاریخ و زمان خودکار تغییر وضعیت.

بسته بندی

در این مطالعه، ما 9 راه آسان برای رفع خرابی یا کار نکردن برنامه Notes سامسونگ در تلفن Samsung Galaxy شما را مورد بحث قرار داده ایم. امیدوارم این مورد برای شما مفید بوده باشد، اگر انجام دادید، حتماً آن را به اشتراک بگذارید. سایر نکات مفید لینک شده در زیر را بررسی کنید و برای مقالات مفیدتر با GadgetsToUse همراه باشید!

شما ممکن است علاقه مند باشید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید GadgetsToUse کانال YouTube.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست