9 راه برای رفع نشدن برنامه‌ها از فروشگاه گلکسی سامسونگ

Himanshu Kansal

گوشی‌های هوشمند سامسونگ دارای فروشگاه اپلیکیشن سامسونگ به نام Samsung Galaxy Store هستند. این برنامه طیف گسترده ای از برنامه ها مانند فروشگاه Google Play را به صورت رایگان ارائه می دهد. در واقع، حتی می‌توانید برنامه‌هایی را پیدا کنید که در فروشگاه Google Play در فروشگاه گلکسی سامسونگ موجود نیستند. اما اگر هنگام دانلود یا به‌روزرسانی برنامه‌ها از فروشگاه گلکسی با مشکلاتی مواجه هستید، به جای درستی آمده‌اید. در این مقاله، 9 راه برای رفع مشکل دانلود نشدن یا آپدیت نشدن برنامه ها از فروشگاه گلکسی سامسونگ را به اشتراک می گذاریم.

روش‌هایی برای رفع عدم دانلود یا به‌روزرسانی برنامه‌ها از فروشگاه گلکسی

برای کاربرانی که Samsung Galaxy Store را برای دانلود و به‌روزرسانی برنامه‌ها ترجیح می‌دهند، اگر هنگام دانلود یا به‌روزرسانی برنامه‌ها از فروشگاه App Samsung با مشکلی مواجه هستید، این مقاله را برای راه‌های آسان برای رفع آن بخوانید. ما یک راهنمای جداگانه برای رفع مشکل دانلود نشدن برنامه ها در iPhone و iPad داریم.

گوشی سامسونگ خود را مجددا راه اندازی کنید

اولین کاری که می توانید برای رفع این مشکل انجام دهید، راه اندازی مجدد گوشی سامسونگ است. اگر نمی‌توانید برنامه‌ها را از فروشگاه گلکسی سامسونگ دانلود یا به‌روزرسانی کنید، باید برنامه را ببندید و آن را از لیست برنامه‌های اخیر حذف کنید. سپس گوشی خود را ریستارت کنید و دوباره برنامه را باز کنید. بعد از آن باید خوب کار کند.

برنامه‌ها از فروشگاه گلکسی دانلود نمی‌شوند

داده های برنامه و کش را پاک کنید

پاک کردن داده‌های برنامه و حافظه پنهان می‌تواند به شما کمک کند تا Galaxy Store را بازنشانی کنید و مشکلات آن را برطرف کنید. می توانید داده های برنامه و حافظه پنهان فروشگاه گلکسی سامسونگ را به صورت زیر پاک کنید.

1. باز کن تنظیمات روی گوشی خود و رفتن به برنامه ها.

2. در اینجا، انتخاب کنید فروشگاه گلکسی و سپس انتخاب کنید ذخیره سازی.

3. اکنون، روی آن کلیک کنید پاک کردن حافظه پنهان برای پاک کردن کش، بر روی آن کلیک کنید اطلاعات روشن و آن را تایید کنید تا برنامه ریست شود.

فروشگاه گلکسی سامسونگ را به روز کنید

اگر برنامه Samsung Galaxy Store شما قدیمی شده است، باید آن را به آخرین نسخه به روز کنید. نسخه قدیمی ممکن است مشکلاتی را ایجاد کند که به همین دلیل نمی‌توانید برنامه‌ای را دانلود یا به‌روزرسانی کنید. نمی‌توانید فروشگاه گلکسی را به‌صورت دستی به‌روزرسانی کنید، اما فعال کردن ویژگی به‌روزرسانی خودکار، هر زمان که نسخه جدیدی در دسترس باشد، برنامه به‌طور خودکار به‌روزرسانی می‌شود.

برای فعال کردن به‌روزرسانی خودکار فروشگاه گلکسی سامسونگ در تلفن هوشمند سامسونگ، مراحل ذکر شده در زیر را دنبال کنید.

1. باز کن فروشگاه گلکسی برنامه را روی گوشی خود قرار دهید و به آن سوئیچ کنید منو برگه

2. کلیک کنید روی نماد تنظیمات و روی آن ضربه بزنید درباره فروشگاه گلکسی.

3. انتخاب به روز رسانی خودکار فروشگاه گلکسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید که آیا با استفاده از آن به‌روزرسانی شود فقط وای فای یا با استفاده از Wi-Fi یا داده تلفن همراه.

حافظه دستگاه تلفن خود را آزاد کنید

اگر حافظه گوشی سامسونگ شما در حال اتمام است و با تعداد زیادی برنامه و فایل های دیگر پر شده است، ممکن است از وجود برنامه های استفاده نشده ای که فضای حافظه را در پس زمینه مصرف می کنند آگاه باشید. بسیاری از برنامه‌هایی که در پس‌زمینه اجرا می‌شوند ممکن است هنگام دانلود برنامه‌های جدید یا به‌روزرسانی برنامه‌های فعلی از Galaxy Store مشکلاتی ایجاد کنند.

برای این کار، باید حافظه را پاکسازی کنید تا برنامه‌های پس‌زمینه متوقف شوند و مقداری حافظه دستگاه آزاد شود. در اینجا نحوه انجام آن آمده است:

1. باز کن تنظیمات روی گوشی سامسونگ خود بروید و به مراقبت از باتری و دستگاه.

2. اکنون، انتخاب کنید حافظه و فشار دهید حالا پاک کن دکمه.

این برنامه‌های پس‌زمینه را پاک می‌کند و فضای حافظه اشغال شده توسط آن برنامه‌ها را در تلفن سامسونگ شما آزاد می‌کند.

اتصال WiFi یا Mobile Data را بررسی کنید

سرعت پایین اینترنت همچنین می تواند هنگام دانلود و به روز رسانی برنامه ها از فروشگاه گلکسی مشکلاتی ایجاد کند. باید مطمئن شوید که گوشی شما به یک شبکه WiFi یا داده تلفن همراه با سرعت اینترنت خوب متصل است. اگر اتصال به اینترنت قوی باشد، می توانید برنامه ها را به راحتی از فروشگاه گلکسی دانلود و به روز کنید.

برنامه‌ها از فروشگاه گلکسی دانلود نمی‌شوند

بررسی کنید همه مجوزهای مورد نیاز مجاز هستند

Samsung Galaxy Store برای دانلود برنامه ها در گوشی شما به برخی مجوزها نیاز دارد. اگر مجوزهای لازم را نداده باشید، ممکن است هنگام دانلود برنامه ها از استور مشکل ایجاد کند.

مراحل ذکر شده در زیر را برای بررسی و اجازه مجوزهای مورد نیاز به فروشگاه گلکسی سامسونگ دنبال کنید.

1. باز کن تنظیمات بر روی گوشی خود و به آن بروید برنامه ها بخش.

برنامه‌ها از فروشگاه گلکسی دانلود نمی‌شوند

2. انتخاب کنید فروشگاه گلکسی و بر روی کلیک کنید مجوزها.

3. اجازه می دهد فایل ها و رسانه ها اجازه اگر قبلا اجازه نداده باشید.

توقف اجباری برنامه فروشگاه گلکسی

گاهی اوقات، فروشگاه گلکسی ممکن است مسدود شود، یا ممکن است نتوانید برنامه‌ها را دانلود و به‌روزرسانی کنید زیرا مشکلی در برنامه‌های پشتیبان وجود دارد. بنابراین، می‌توانید برنامه Galaxy Store را که می‌تواند این مشکل را برطرف کند، به اجبار متوقف کنید.

در اینجا مراحل برای توقف اجباری برنامه Galaxy Store در تلفن شما آمده است:

1. باز کن تنظیمات روی گوشی خود و به آن بروید برنامه ها.

2. را کلیک کنید فروشگاه گلکسی و فشار دهید توقف اجباری دکمه.

3. اکنون، روی خوب برای تایید آن را فشار دهید. پس از چند ثانیه، می توانید برنامه را باز کرده و دوباره از آن استفاده کنید.

برنامه‌ها از فروشگاه گلکسی دانلود نمی‌شوند

VPN را خاموش کنید

اگر از هر سرویس VPN روی گوشی خود استفاده می کنید، باید آن را خاموش کنید. VPN سرور مرورگر تلفن شما را تغییر می دهد که ممکن است باعث ایجاد خطا و مشکلاتی در بارگیری برنامه ها از فروشگاه گلکسی شود.

برنامه‌ها از فروشگاه گلکسی دانلود نمی‌شوند

از آنجایی که بسیاری از برنامه‌ها در همه کشورها/منطقه‌ها در دسترس نیستند، اگر VPN را فعال کنید، این احتمال وجود دارد که برنامه‌ای که می‌خواهید دانلود کنید به دلیل وجود سرور متفاوت نتواند آن را دانلود کند. بنابراین، هنگام استفاده از فروشگاه گلکسی باید VPN را خاموش نگه دارید.

به‌روزرسانی خودکار برنامه را فعال کنید

اگر هنگام به‌روزرسانی برنامه‌ها از فروشگاه گلکسی سامسونگ با مشکلاتی مواجه هستید، یا اگر می‌خواهید برنامه‌ها به‌طور خودکار مانند فروشگاه Google Play به‌روزرسانی شود، باید به‌روزرسانی خودکار را فعال کنید. هر زمان که هر به‌روزرسانی جدیدی با استفاده از WiFi یا داده تلفن همراه برسد، برنامه‌های دانلود شده را بر اساس تنظیمات شما به‌طور خودکار به‌روزرسانی می‌کند.

برای فعال کردن به‌روزرسانی خودکار برنامه‌ها در فروشگاه گلکسی خود، مراحل ذکر شده در زیر را دنبال کنید.

1. باز کن فروشگاه گلکسی روی گوشی خود قرار دهید و به برگه منو.

2. کلیک کنید روی نماد تنظیمات و سپس را انتخاب کنید به روز رسانی خودکار برنامه ها گزینه.

3. به‌روزرسانی خودکار برنامه‌ها را انتخاب کنید فقط وای فای یا با استفاده از Wi-Fi یا داده تلفن همراه.

برنامه‌ها از فروشگاه گلکسی دانلود نمی‌شوند

مراحل نصب Samsung Galaxy Store در گوشی های غیرسامسونگ

فروشگاه گلکسی سامسونگ فقط روی گوشی های هوشمند سامسونگ از پیش نصب شده است. اما آیا می دانید می توانید اپلیکیشن فروشگاه گلکسی را روی گوشی های اندرویدی غیر سامسونگ نصب کنید؟ در اینجا مراحل دانلود و نصب گلکسی استور بر روی گوشی اندرویدی شما آورده شده است.

1. از فهرست برنامه Galaxy Store در وب سایت APK Mirror در مرورگر تلفن خود دیدن کنید.

2. را کلیک کنید دانلودهای موجود را ببینید و روی دانلود دکمه در کنار آخرین نسخه

3. به پایین اسکرول کنید و روی آن کلیک کنید APK را دانلود کنید.

4. اکنون، روی آن ضربه بزنید به هر حال دانلود کنید برای شروع دانلود

پس از پایان دانلود، می توانید برنامه Galaxy Store را از پوشه دانلودها بر روی گوشی خود نصب کنید.

بسته بندی

اینها راه هایی برای رفع مشکل دانلود یا به روز نشدن برنامه های فروشگاه گلکسی سامسونگ بود. شما می توانید تمام روش های ذکر شده در این مقاله را امتحان کنید که قطعا مشکل شما برطرف خواهد شد. اگر این یکی به شما کمک کرد، به ما اطلاع دهید و برای دریافت راهنماهای مفیدتر با GadgetsToUse همراه باشید!

شما ممکن است علاقه مند باشید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید GadgetsToUse کانال YouTube.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست