از دو اکانت واتس اپ در یک گوشی هوشمند استفاده کنید

Paras Rastogi

استفاده از دو شماره واتس اپ همیشه یکی از نیازهای روز کاربرانی بوده است که دارای دو شماره موبایل هستند. به دلایل کاری یا شخصی؛ می توانید از هر دو حساب برای مدیریت موثر تماس ها و پیام ها استفاده کنید. با این حال، این راهنما چندین روش برای استفاده از دو حساب واتساپ در یک گوشی، هم برای اندروید و هم برای آیفون، نشان می دهد. علاوه بر این، می توانید یاد بگیرید که به طور مخفیانه وضعیت شخصی را در WhatsApp مشاهده کنید.

روش‌هایی برای استفاده از دو اکانت واتس‌اپ در یک تلفن

برای استفاده از دو اکانت واتس اپ در یک گوشی، می توانید از اپلیکیشن واتس اپ بیزینس یا ویژگی برنامه های دوگانه بومی ارائه شده توسط سازندگان مختلف گوشی های هوشمند اندرویدی استفاده کنید. علاوه بر این، می‌توانید برنامه‌های شخص ثالث رایگان و محبوب را نصب کنید تا واتس‌اپ دوگانه را روی گوشی هوشمند خود تجربه کنید. بیایید هر یک از این روش ها را با جزئیات بررسی کنیم.

استفاده از برنامه تجاری واتس اپ برای حساب های دوگانه (اندروید/iOS)

علاوه بر برنامه اصلی، متا یک برنامه اختصاصی واتس اپ را برای مشاغل معرفی کرده است کسب و کار واتس اپ برنامه، برای کمک به مصرف کنندگان برای تعامل موثر با هر کسب و کاری در WhatsApp. با این حال، می‌توانید از برنامه Business برای ایجاد یک حساب شخصی جدید استفاده کنید، که می‌توانید به موازات حساب اصلی WhatsApp خود از آن استفاده کنید. به این ترتیب، می توانید به راحتی یک حساب کاربری جدید برای سیم کارت دوم خود ایجاد کرده و از آن به نفع خود استفاده کنید.

نکته حرفه ای: برای ثبت‌نام سریع، سیم‌کارت دوم را در گوشی خود قرار دهید تا به واتس‌اپ اجازه دهید در حین ایجاد حساب دوم، OTP‌ها را بخواند.

1. اپلیکیشن WhatsApp Business (اندروید، iOS) را روی گوشی خود نصب کنید.

2. بعد، روی ‘ ضربه بزنیدپذیرش و ادامهدکمه ‘ برای پیکربندی حساب جدید WhatsApp.

3. در صفحه بعد روی ‘ ضربه بزنیداز یک عدد متفاوت استفاده کنیدبرای ایجاد یک حساب کاربری جدید WhatsApp با شماره دیگری.

4. در نهایت، دستورالعمل های روی صفحه را برای تکمیل ثبت نام خود دنبال کنید. می توانید با استفاده از برنامه یک حساب شخصی یا تجاری ایجاد کنید.

خودشه! اکنون می توانید با استفاده از برنامه WhatsApp و WhatsApp Business در اندروید یا آیفون خود از دو حساب واتساپ به طور همزمان استفاده کنید.

از ویژگی برنامه‌های دوگانه/موازی/کلون در تلفن‌های اندرویدی استفاده کنید

برخی از تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند اندرویدی دارای ویژگی اختصاصی برنامه‌های دوگانه/موازی/کلون هستند که به کاربران اجازه می‌دهد از دو نسخه از یک برنامه، به عنوان مثال، حساب‌های واتس‌اپ استفاده کنند. پس از فعال شدن، دو نماد مختلف از برنامه WhatsApp را در کشوی برنامه خود مشاهده خواهید کرد تا به حساب های مربوطه دسترسی داشته باشید. در اینجا نحوه فعال کردن این تنظیم در تلفن های هوشمند اندرویدی مختلف آورده شده است:

وان پلاس

در مورد گوشی‌های OnePlus که با OxygenOS کار می‌کنند، این ویژگی برنامه‌های موازی نامیده می‌شود، برای استفاده از آن به Settings > Utilities > Parallel Apps و ضامن را برای WhatsApp فعال کنید.

از دو اکانت واتس اپ در اندروید و آیفون استفاده کنید

سامسونگ

در مورد گوشی های سامسونگ که روی One UI اجرا می شوند، این ویژگی به عنوان Dual Messenger در دسترس است. به سادگی، به Settings > Advanced Features > Dual Messenger و ضامن واتس اپ را فعال کنید تا آن را فعال کند.

از دو اکانت واتس اپ در اندروید و آیفون استفاده کنید

شیائومی/ردمی

در مورد گوشی‌های شیائومی یا پوکو که دارای MIUI هستند، این ویژگی به‌عنوان برنامه‌های دوگانه یافت می‌شود. برای استفاده از آن پیمایش کنید Settings > Apps > Dual Apps و ضامن واتس اپ را فعال کنید تا از ویژگی حساب دوگانه خود استفاده کند.

از دو اکانت واتس اپ در اندروید و آیفون استفاده کنید

Vivo/ iQOO

به طور مشابه، در مورد تلفن های Vivo یا IQOO که روی سیستم عامل Funtouch OS اجرا می شوند، همان ویژگی App Clone نامیده می شود. برای استفاده از آن، به سادگی به آن بروید Settings > App > App Clone و سپس ضامن را برای راه اندازی یک حساب دوم واتساپ فعال کنید.

از دو اکانت واتس اپ در اندروید و آیفون استفاده کنید

Oppo/Realme

در نهایت، در مورد گوشی‌های Oppo یا Realme که روی ColorOS اجرا می‌شوند، به آن بروید تنظیمات> مدیریت برنامه> برنامه کلونر و ضامن را برای کلون کردن واتساپ فعال کنید.

هنگامی که یک برنامه شبیه سازی/دوگانه/موازی با استفاده از ویژگی برنامه های دوگانه بومی روی گوشی خود ایجاد کردید، می توانید روی آن ضربه بزنید تا یک حساب کاربری جدید واتس اپ با شماره متفاوتی را برای استفاده همزمان با حساب واتساپ موجود خود پیکربندی کنید.

برنامه های شخص ثالث رایگان برای استفاده از دو حساب WhatsApp (اندروید)

اگر تلفن اندرویدی شما دارای ویژگی برنامه دوگانه/موازی/کلون بومی نیست، می توانید از برنامه های مختلف شخص ثالث رایگان برای استفاده از دو حساب واتساپ در یک گوشی کمک بگیرید. در اینجا چیزی است که باید دنبال کنید:

1. برنامه Parallel را روی گوشی اندرویدی خود نصب کنید.

از دو اکانت واتس اپ در اندروید و آیفون استفاده کنید

2. روی ‘ ضربه بزنیدپذیرش و ادامهدکمه ‘ برای پذیرش شرایط و ضوابط و ارائه دسترسی فایل لازم به برنامه.

3. بعد، روی ضربه بزنید واتس اپ را فشار دهید و دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید تا یک حساب WhatsApp جدید اضافه کنید.

4. پس از پیکربندی، می توانید با استفاده از این برنامه به حساب دوم WhatsApp خود دسترسی پیدا کنید.

5. از طرف دیگر، می‌توانید اپلیکیشن Multiple Accounts: Dual Space را برای دریافت نتایج مشابه امتحان کنید.

از دو اکانت واتس اپ در اندروید و آیفون استفاده کنید

نکته پاداش: از GBWhatsApp برای Dual WhatsApp استفاده کنید

GBWhatsApp جایگزین محبوب دیگری است که مدتی است برای اندروید وجود داشته است. این یک برنامه شبیه سازی است که برخی از ویژگی های اضافی را نسبت به WhatsApp معمولی ارائه می دهد، اما خطر بزرگی برای امنیت داده ها دارد. از آنجایی که توسط توسعه دهندگان خصوصی مدیریت می شود، توصیه نمی کنیم از آن برای ایجاد یک حساب کاربری دوم واتس اپ برای کار/حرفه ای که شامل اطلاعات حساس است استفاده کنید. با این حال، اگر در مورد آن کنجکاو هستید، می توانید آن را با مسئولیت خود، روی تلفن خود با بارگذاری جانبی فایل APK از Google امتحان کنید.

سوالات متداول

س: چگونه از دو واتس اپ در یک گوشی اندرویدی استفاده کنیم؟

آ: می‌توانید از ویژگی برنامه‌های دوتایی/موازی در تلفن اندرویدی خود استفاده کنید یا یک برنامه شخص ثالث را برای رسیدن به همین هدف نصب کنید.

س: آیا می توانید از دو حساب واتساپ در یک آیفون استفاده کنید؟

آ: بله، علاوه بر اپلیکیشن واتس اپ، می توانید اپلیکیشن واتس اپ بیزینس را برای پیکربندی یک حساب کاربری جدید روی یک آیفون نصب کنید. برای جزئیات بیشتر به مراحل بالا مراجعه کنید.

س: چگونه از ویژگی Dual WhatsApp در دستگاه اندرویدی خود استفاده کنیم؟

آ: روش دوم فهرست شده در این توضیح را بررسی کنید تا یاد بگیرید که به طور بومی به ویژگی برنامه های دوگانه در دستگاه Android خود دسترسی داشته باشید.

س: آیا می توانید از یک حساب واتساپ در دو گوشی استفاده کنید؟

آ: آره! آخرین ویژگی حالت همراه واتس اپ به شما امکان می دهد از یک حساب واتساپ در دو گوشی استفاده کنید.

جمع بندی: واتس اپ دوگانه برای همه!

بنابراین این همه چیز در مورد استفاده از دو حساب واتساپ در اندروید یا آیفون شماست. اگر خواندن این مطلب برای شما مفید بود، آن را برای دوستان خود بفرستید و پیوندهای زیر را برای توضیحات مفیدتر بررسی کنید. با GadgetsToUse همراه باشید تا نکات و ترفندهای فنی بیشتری از این دست را دریافت کنید.

همچنین مطالب زیر را بخوانید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse، یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید کانال یوتیوب GadgetsToUse.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست