نحوه حذف دسترسی برنامه شخص ثالث از کیف پول Paytm

Paras Rastogi

اگر ترجیح می‌دهید از Paytm برای پرداخت‌های دیجیتال استفاده کنید، دسترسی به حسابتان به سایر برنامه‌های شخص ثالث می‌تواند یک کابوس مطلق باشد. این نه تنها یک نگرانی امنیتی ایجاد می کند، بلکه تهدیدی بزرگ برای پس انداز گرانبهای شما در کیف پول Paytm است. نگران نباش؛ همانطور که این توضیح دهنده مراحل حذف دسترسی برنامه شخص ثالث را از کیف پول Paytm شما نشان می دهد. علاوه بر این، می توانید یاد بگیرید که یک شماره UPI خصوصی در Paytm ایجاد کنید.

چرا باید دسترسی برنامه شخص ثالث را از کیف پول Paytm حذف کنید؟

یک برنامه شخص ثالث، دسترسی به کیف پول Paytm شما برای پرداخت های آسان ممکن است در ابتدا برای پرداخت راحت به نظر برسد، اما در دراز مدت یک خطر امنیتی بالقوه ایجاد می کند. در اینجا دلیل آن است:

  • اگر پرداخت خودکار را برای برخی از برنامه‌های اشتراک شخص ثالث فعال کرده‌اید، می‌توانند مبلغ مورد نیاز را بدهکار کنید بدون اینکه از شما بخواهد از کیف پول شما.
  • به طور مشابه، اگر اخیراً یک برنامه شخص ثالث قربانی یک نقض بزرگ داده شده باشد، جزئیات حساس شما، از جمله اطلاعات مربوط به کیف پول Paytm شما، در دستان خواهد بود. کلاهبردار / کلاهبردار که ممکن است بعداً سعی کند شما را فریب دهد.

با این اوصاف، بیایید به سرعت به مراحل مورد نیاز برای حذف دسترسی برنامه شخص ثالث از کیف پول خود نگاه کنیم.

مراحل حذف دسترسی برنامه شخص ثالث از کیف پول Paytm

برای مشاهده و حذف تمام دسترسی های برنامه های شخص ثالث از کیف پول Paytm خود، باید این مراحل آسان را در Android / iPhone خود دنبال کنید.

1. برنامه Paytm (اندروید/iOS) را باز کنید و روی خود ضربه بزنید نماد نمایه در گوشه بالا سمت چپ

2. بعد، را فشار دهید UPI و تنظیمات پرداخت برای پیکربندی آن

3. به صفحه بعدی بروید تا مکان مورد نظر را پیدا کنید کیف پول Paytm برای دسترسی به تنظیمات کیف پول خود، روی آن ضربه بزنید.

4. در نهایت بر روی ‘ ضربه بزنیدبرنامه های شخص ثالث مرتبط با کیف پول.

5. در اینجا، اکنون می توانید مشاهده کنید لیست تمام برنامه های شخص ثالث دسترسی به کیف پول Paytm شما

6. برای حذف یک برنامه از لیست، به سادگی روی آن ضربه بزنید دکمه حذف در کنار آن توصیه می‌کنیم تمام برنامه‌های شخص ثالث موجود در لیست را حذف کنید تا در سمت امن‌تر قرار بگیرند.

برنامه شخص ثالث Paytm را حذف کنید

امتیاز: UPI را در Paytm و سایر برنامه های پرداخت دیجیتال غیرفعال کنید

علاوه بر حذف دسترسی برنامه های شخص ثالث، اگر از استفاده از UPI برای انجام پرداخت های دیجیتالی ناراحت هستید، می توانید با دنبال کردن راهنمای ما برای غیرفعال کردن UPI، آن را در Paytm و سایر برنامه های پرداخت دیجیتال غیرفعال کنید.

سوالات متداول

س: چگونه از Paytm از همه دستگاه ها خارج شویم؟

آ: می توانید از طریق صفحه تنظیمات برنامه Paytm در تلفن فعلی خود از Paytm خارج شوید. همچنین، در مواقع اضطراری، می‌توانید از راه دور از برنامه Paytm در همه دستگاه‌ها خارج شوید.

س: چگونه کیف پول Paytm را از Flipkart، Zomato، Reliance و غیره جدا کنیم؟

آ: مراحل آسان ذکر شده در این راهنما را دنبال کنید تا دسترسی به برنامه‌های شخص ثالث مختلف مانند Flipkart، Zomato و غیره را از کیف پول Paytm خود حذف یا حذف کنید.

جمع بندی: ایمنی دیجیتال فقط یک ضربه دور است!

امیدواریم در این توضیح دهنده یاد گرفته باشید که همه برنامه های شخص ثالث غیر ضروری مرتبط با کیف پول Paytm خود را حذف کنید. اگر آن را مفید می‌دانید، این خبر را با عزیزانتان منتشر کنید تا آنها را در فضای دیجیتال ایمن نگه دارید. پیوندهای زیر را برای بررسی های آموزنده تر بررسی کنید، و برای خواندن بیشتر از این قبیل با GadgetsTouse همراه باشید.

همچنین مطالب زیر را بخوانید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse، یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید کانال یوتیوب GadgetsToUse.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست