3 روش برای ضبط تماس در اندروید با فعال بودن تماس Wi-Fi

Amit Rahi

با تماس Wi-Fi هنگامی که تلفن شما به یک شبکه Wi-Fi متصل است، شرکت مخابراتی از قدرت سیگنال Wi-Fi برای اتصال آن تماس استفاده می کند. این نه تنها اتصال را قوی می کند، بلکه کیفیت صدا را بسیار بهتر از تماس های معمولی می کند، به خصوص در صورت دریافت کم شبکه. با این حال، یک اشکال در این مورد وجود دارد، این است که شما نمی توانید هیچ تماسی را از طریق Wi-Fi ضبط کنید، به خصوص در گوشی های سامسونگ. امروز در این مطلب، شما را راهنمایی می کنیم تا تماس های Wi-Fi انجام شده با استفاده از تماس Wi-Fi، از جمله تلفن های سامسونگ را ضبط کنید.

روش ضبط تماس با فعال بودن تماس Wi-Fi

به طور کلی، ویژگی ضبط تماس داخلی بلافاصله ضبط هر گونه تماسی را که از طریق شبکه Wi-Fi انجام می شود، رد می کند. با این حال، در زیر چند روش آسان برای ضبط تماس ها از طریق شبکه Wi-Fi در همه گوشی های هوشمند به اشتراک گذاشته ایم.

برای شروع ضبط تماس ها، شبکه ترجیحی را تغییر دهید

برای شروع دوباره ضبط تماس ها، می توانید به راحتی شبکه مورد نظر را به شبکه تلفن همراه یا VoIP تغییر دهید. این مراحل ساده را برای انجام این کار در تلفن هوشمند اندرویدی خود دنبال کنید.

1. رفتن به تنظیمات و به مسیر بروید اتصالات گزینه.

2. در اینجا به مسیر بروید گزینه تماس Wi-Fiو آن را فعال کنید (اگر قبلاً فعال نشده باشد).

3. بعد، روی ضربه بزنید ترجیح تماسe منو و تنظیم کنید شبکه تلفن همراه ترجیح داده شده یا VoIP ترجیح داده می شود.

اکنون می‌توانید تماس‌های وای‌فای برقرار یا دریافت‌شده را با استفاده از گزینه ضبط تماس پیش‌فرض در رابط تماس ضبط کنید.

از ویژگی ضبط صفحه برای ضبط تماس های Wi-Fi استفاده کنید

اگر روش فوق در گوشی شما موجود نیست، می توانید از قابلیت ضبط صفحه نمایش داخلی گوشی هوشمند اندرویدی خود برای ضبط تمام تماس های خود از طریق Wi-Fi استفاده کنید. در اینجا مراحلی وجود دارد که باید برای ضبط تماس های Wi-Fi دنبال کنید.

1. باز کن برنامه شماره گیر و با هر کسی که می خواهید تماس بگیرید.

2. اکنون، صفحه اعلان را به سمت پایین بکشید و روی ضبط صفحه نمایش گزینه. (اگر گوشی شما ضبط صفحه نمایش ندارد، راهنمای ما را برای بهترین برنامه های ضبط صفحه در اندروید بررسی کنید)

3. بعد، را انتخاب کنید رسانه و میکروفن گزینه و سپس روی شروع به ضبط کنید دکمه.

4. تماس را متصل نگه دارید و تماس خود را تکمیل کنید.

ضبط تماس های WiFi در اندروید

5. یک بار، انجام شد ضربه بزنید دکمه توقف برای متوقف کردن ضبط صفحه

ضبط مستقیماً در برنامه گالری تلفن هوشمند ذخیره می شود و می توانید از آنجا پیش نمایش آن را مشاهده کنید. اگر می‌خواهید آن را در قالب فایل صوتی داشته باشید، می‌توانید از هر برنامه استخراج صدا برای استخراج فقط صدا از کلیپ کامل استفاده کنید.

برای فعال کردن ضبط تماس، تماس Wi-Fi را به طور کامل خاموش کنید

در نهایت، همچنین می‌توانید ویژگی تماس Wi-Fi را کاملاً خاموش کنید تا بتوانید تماس‌ها را در تلفن هوشمند خود ضبط کنید. برای انجام این کار، را باز کنید تنظیمات را در گوشی هوشمند خود برنامه ریزی کنید و به اتصالات گزینه. در اینجا شما می توانید تماس Wi-Fi را غیرفعال کنید با استفاده از ضامن و سپس به راحتی می توانید تماس های خود را ضبط کنید.

پایان: ضبط تماس های Wi-Fi در Android

در این مطالعه، روش‌های ضبط تماس‌های صوتی از طریق Wi-Fi در تلفن هوشمند اندرویدی شما را مورد بحث قرار دادیم. روش‌های ذکر شده در بالا مطمئناً به شما کمک می‌کنند تا تماس‌های انجام‌شده را هنگامی که تماس Wi-Fi در تلفن شما فعال است، ضبط کنید، اگر هنوز مشکل دارد، اگر دریافت شبکه در منطقه شما خوب است، همیشه می‌توانید تماس Wi-Fi را غیرفعال کنید. این را با کسی که به دنبال ضبط تماس‌های وای‌فای است به اشتراک بگذارید و برای خواندن این موارد بیشتر با GadgetsToUse همراه باشید.

ادامه مطلب

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید کانال یوتیوب GadgetsToUse.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست