4 راه آسان برای ادغام یا حذف مخاطبین تکراری در آیفون

Paras Rastogi

خواه یک همگام سازی ناقص iCloud، بازیابی ناموفق یا تعویض سیم کارت باشد، مخاطبین تکراری می توانند تحت طیف وسیعی از شرایط ایجاد شوند. اگر وضعیت مشابهی را در آیفون خود تجربه می کنید، ما به شما کمک می کنیم آن را برطرف کنید. برای یادگیری چندین روش موثر برای ادغام یا حذف مخاطبین تکراری در آیفون، این راهنما را دنبال کنید. علاوه بر این، می توانید یاد بگیرید که مخاطبین تکراری را در Android حذف کنید.

چگونه مخاطبین تکراری را در آیفون ادغام یا حذف کنیم؟

با ابزارها و روش های مناسب، ادغام یا حذف مخاطبین تکراری در آیفون به آسانی خوردن یک پای است. بیایید نگاهی دقیق به هر یک از آنها داشته باشیم:

مخاطبین تکراری را به صورت دستی حذف و ادغام کنید

یکی از ساده ترین روش ها برای رفع مخاطبین تکراری در آیفون این است که حذف و ادغام آنها با استفاده از برنامه تلفن به صورت دستی. برای رفع سریع این مراحل را دنبال کنید.

1. راه اندازی کنید برنامه تلفن بر روی آی فون خود و سوئیچ به برگه مخاطبین واقع در پایین

2. هر کدام را بیابید و باز کنید تماس تکراری در لیست مخاطبین شما وجود دارد.

3. روی ضربه بزنید دکمه ویرایش برای ایجاد تغییرات

4. به پایین اسکرول کنید تا مکان را پیدا کنید و روی آن ضربه بزنید گزینه Delete Contact. خودشه. شما با موفقیت یک مخاطب تکراری را به صورت دستی در آیفون خود حذف کرده اید.

ادغام حذف تکراری مخاطبین آیفون

5. متناوبا، شما می توانید تمام مخاطبین تکراری را ادغام کنید با ضربه زدن بر روی یک نمایه مخاطب وارد شوید گزینه پیوند مخاطبین و تمام مخاطبین تکراری مورد نظر را از لیست انتخاب کنید.

از iCloud برای حذف چندین مخاطب تکراری به طور همزمان استفاده کنید

یکی دیگر از روش های موثر برای حذف مخاطبین تکراری از آیفون استفاده از سرویس آنلاین iCloud است. اگر به طور منظم همگام سازی آیفون خود را با حساب iCloud خود، می توانید از آن برای انتخاب و استفاده کنید چندین مخاطب تکراری را حذف کنید فورا. برای رسیدن به همان مراحل این مراحل را دنبال کنید.

1. از وب سایت iCloud در یک مرورگر وب در رایانه شخصی خود بازدید کنید، زیرا این گزینه در مرورگرهای تلفن همراه قابل دسترسی نیست.

2. وارد شوید به حساب iCloud خود با استفاده از اعتبارنامه Apple ID خود.

3. پس از اینکه با موفقیت وارد حساب کاربری iCloud خود شدید، روی آن ضربه بزنید دکمه مخاطبین برای باز کردن تمام مخاطبین همگام سازی شده آیفون.

ادغام حذف تکراری مخاطبین آیفون

4. در صفحه بعد می توانید مشاهده کنید لیست تمام مخاطبین موجود بین iPhone و iCloud شما همگام سازی شده است.

5. را فشار دهید کلید Ctrl روی صفحه کلید خود و روی همه موارد دلخواه کلیک کنید مخاطبین تکراری برای انتخاب آنها

ادغام حذف تکراری مخاطبین آیفون

6. بعد، محل را پیدا کنید نماد چرخ دنده در گوشه سمت چپ پایین صفحه نمایش داده شده و روی آن کلیک کنید گزینه حذف تا مخاطبین تکراری انتخاب شده را به یکباره حذف کنید.

ادغام حذف تکراری مخاطبین آیفون

7. روی ضربه بزنید دکمه حذف برای تایید تغییرات

ادغام حذف تکراری مخاطبین آیفون

8. اکنون، به محض اینکه آیفون شما دوباره با حساب iCloud شما همگام شود، اینها تغییرات منعکس خواهد شد در لیست مخاطبین آیفون شما. خودشه. تو موفق شدی چندین مخاطب تکراری را حذف کرد یکباره با استفاده از حساب iCloud خود.

از برنامه های شخص ثالث رایگان برای حذف مخاطبین تکراری در آیفون استفاده کنید

همچنین می توانید استفاده کنید برنامه های شخص ثالث رایگان iOS برای حذف و ادغام مخاطبین تکراری در آیفون خود. برای رسیدن به همان مراحل این مراحل را دنبال کنید.

1. اپلیکیشن Contact Cleanup را از اپ استور نصب کرده و راه اندازی کنید.

2. در ادامه، بر روی ضربه بزنید دکمه وارد کردن مخاطبین برای وارد کردن تمام مخاطبین دستگاه شما.

3. با ضربه زدن روی گزینه، دسترسی مخاطب لازم را به برنامه ارائه دهید دکمه OK وقتی از شما خواسته شد

5. همچنین می‌توانید از مخاطبین موجود خود نسخه پشتیبان تهیه کنید تا بعداً با ضربه زدن روی آن‌ها را بازیابی کنید دکمه Backup Now.

6. این برنامه خواهد شد اسکن خودکار تمام مخاطبین آیفون شما برای شناسایی و دسته بندی آنها بر اساس چندین مورد فیلترهای هوشمند. برای مشاهده لیست تمام مخاطبین تکراری خود، روی آن ضربه بزنید مخاطبین تکراری گزینه.

7. روی نام مخاطب مورد نظر خود ضربه بزنید تا تمام ورودی های تکراری مرتبط را مدیریت کنید.

8. در نهایت، روی دکمه ادغام ضربه بزنید تا تمام مخاطبین تکراری در یک نمایه مخاطب ادغام شوند.

ادغام حذف تکراری مخاطبین آیفون

9. تو می توانی این روند را تکرار کنید هر چند وقت یکبار که بخواهید تمام مخاطبین تکراری آیفون خود را مدیریت کنید.

خودشه. شما با موفقیت تمام مخاطبین تکراری آیفون خود را با استفاده از یک برنامه رایگان شخص ثالث iOS حذف و ادغام کرده اید.

مخاطبین تکراری را با مک ادغام کنید

اگر اغلب آیفون خود را با Mac همگام می‌کنید، می‌توانید با استفاده از برنامه Contacts در Mac، مخاطبین تکراری را ادغام کنید. در اینجا به این صورت است:

1. باز کن اپلیکیشن مخاطبین در مک بوک شما

2. بعد، گسترش دهید کارت مخاطبین در نوار کناری سمت چپ برای یافتن ورودی های تکراری.

3. در ادامه، بر روی کارت تب در بالا و فشار دادن ‘به دنبال موارد تکراری باشید‘ گزینه ای برای شناسایی تمام ورودی های تکراری در مخاطبین شما.

ادغام حذف تکراری مخاطبین آیفون

4. در نهایت دکمه را فشار دهید دکمه ادغام برای ادغام همه مخاطبین تکراری پس از پردازش، می توانید برای اعمال تغییرات، آن را با آیفون خود همگام کنید.

ادغام حذف تکراری مخاطبین آیفون

نکته پاداش: مخاطبین را به صورت انبوه از آیفون حذف کنید

برخلاف اندروید، اپل به شما اجازه نمی دهد چندین مخاطب را همزمان حذف کنید. اگر می خواهید چندین مخاطب را در آیفون خود حذف کنید، حذف یک به یک آنها می تواند بسیار خسته کننده و وقت گیر باشد. اما نگران نباشید؛ ما راه‌حل‌های بسیار خوبی را برای رفع مشکل بررسی کرده‌ایم. راهنمای دقیق ما را برای حذف انبوه مخاطبین آیفون دنبال کنید.

سوالات متداول

س: چگونه مخاطبین تکراری را در سری آیفون 12 و 13 ادغام کنیم؟

آ: می توانید از ابزارهای شخص ثالث رایگان استفاده کنید یا با استفاده از گزینه Link Contacts، مخاطبین تکراری را به صورت دستی ادغام کنید. برای رفع مشکل به مراحل دقیق ذکر شده در بالا مراجعه کنید.

س: چگونه مخاطبین تکراری را در آیفون حذف کنیم؟

آ: ساده ترین راه برای حذف چندین مخاطب تکراری به طور همزمان استفاده از حساب iCloud است. پس از ورود به سیستم، می توانید موارد تکراری مورد نظر را برای حذف آنها انتخاب کنید. برای دانستن جزئیات بیشتر، روش iCloud فهرست شده در این راهنما را بررسی کنید.

س: چرا مخاطبین تکراری در آیفون خود دارید؟

آ: مخاطبین تکراری ممکن است به دلیل همگام سازی نامناسب iCloud، بازیابی ناموفق، یا تعویض سیم کارت رخ دهند. در نتیجه، ممکن است چندین ورودی ایجاد شده برای یک مخاطب را ببینید که فضای ذخیره‌سازی حیاتی آیفون شما را مصرف می‌کند. برای رفع مشکل باید آنها را حذف یا ادغام کنید.

بسته بندی: مخاطبین تکراری آیفون را حذف کنید

بنابراین، این مجموعه ای برای روش های مختلف برای ادغام و حذف مخاطبین تکراری در آیفون شما است. اگر این مطلب به شما در رفع مشکل کمک کرده است، این راهنما را با دوستان خود به اشتراک بگذارید تا به آنها کمک کنند. در GadgetsToUse مشترک بمانید و پیوندهای زیر را بررسی کنید تا مشکلات بیشتر مربوط به مخاطبین را برطرف کنید.

ممکن است به موارد زیر علاقه مند باشید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse، یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید کانال یوتیوب GadgetsToUse.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست