3 راه برای دانستن اینکه عضو چند گروه واتساپ هستید

Gaurav Sharma

واتس اپ یکی از محبوب ترین پلتفرم های پیام رسان است زیرا استفاده از آن ساده است و اکثر مخاطبین شما را می توان در آن یافت. گروه‌های واتس‌اپ آن را به سطح بالاتری می‌برند زیرا می‌توانید به راحتی با دوستان، خانواده، همکاران و غیره ارتباط برقرار کنید. اما مدیریت این گروه‌ها به یک آشفتگی تبدیل می‌شود، زیرا تعداد گروه‌ها به راحتی افزایش می‌یابد تا جایی که پیگیری می‌شود. امروز دو راه برای کمک به مدیریت گروه‌های واتس‌اپ خود به اشتراک می‌گذارم.

گروه‌های واتس‌اپ را که بخشی از آنها هستید پیدا کنید

در حال حاضر، واتس اپ هیچ راه رسمی برای انجام این کار ندارد. اما دو راه حل وجود دارد تا تعداد کل گروه‌هایی را که عضوی از آنها هستید بدانید و گروه‌هایی را که دیگر نمی‌خواهید در آن‌ها حضور داشته باشید را ترک کنید.

یک چت خود WhatsApp را باز کنید

واتس‌اپ به ما امکان می‌دهد گروه‌های رایجی را که با آنها چت می‌کنیم ببینیم، می‌توانیم از این ترفند برای یافتن گروه‌هایی که بخشی از آنها هستیم استفاده کنیم.

1. مرورگر گوشی خود را باز کرده و تایپ کنیدwa.me/(کد کشور) (شماره شما)‘.

2. کلیک کنید روی برای اشتراک گذاری ضربه بزنید یا چت را ادامه دهید دکمه.

3. با این کار یک Self Chat با شما باز می شود.

4. روی نمایه کاربری خود ضربه بزنید و به پایین بروید گروه های مشترک.

5. اکنون گروه هایی را که نمی خواهید عضوی از آنها باشید ضربه بزنید و ترک کنید.

شماره تلفن خود را ذخیره کنید

راه دیگر برای شروع چت با خودتان این است که شماره خود را ذخیره کنید، زیرا برخی از کاربران آیفون قادر به شروع چت با استفاده از روش بالا نبودند.

1. تایپ کنید در شما شماره خود روی صفحه شماره گیری، و صرفه جویی شماره شما.

2. باز کن مخاطب برنامه و کلیک کنید شماره شما.

3. را کلیک کنید از طریق واتس اپ پیام ارسال کنید.

4. روی نمایه کاربر ضربه بزنید و به پایین بروید گروه های مشترک.

5. اکنون گروه هایی را که نمی خواهید عضوی از آنها باشید ضربه بزنید و ترک کنید.

گروه های اخیر واتس اپ

پس از معرفی قابلیت واتس اپ برای چت کردن با خود تحت نام «شما»، دو روش بالا برای برخی از کاربرانی که اپلیکیشن واتس اپ خود را به روز کرده اند، کار نمی کنند. با این حال، می‌توانید از گروه‌های اخیر در واتس‌اپ برای یافتن تعداد کل گروه‌های واتس‌اپی که در آن عضو هستید کمک بگیرید. در اینجا چیزی است که شما باید انجام دهید.

1. با مرورگر وب وارد واتساپ وب شوید.

2. پس از ورود به سیستم، جستجو برای “شما” برای پیدا کردن چت خود

3. درست در زیر چت خود، خواهید یافت گروه های اخیر، در اینجا همه گروه های شما با پیام “شما نیز در این گروه هستید” لیست می شود. اکنون می‌توانید تعداد گروه‌هایی را که به آن‌ها اضافه شده‌اید به‌صورت دستی بشمارید.

بسته بندی

در این مطلب، روش‌هایی را مورد بحث قرار دادیم که می‌توانید تعداد گروه‌های واتس‌اپ را که در آن عضو هستید، پیدا کنید. پس از به‌روزرسانی self-chat، دو روش اول ممکن است برای برخی از کاربران کار نکنند، که حرکت بدی از WhatsApp است. با این حال، می توانید از روش Recent Group برای یافتن همه گروه های خود استفاده کنید. a را رها کنید سلام با عزیزان خود، دوستان مدرسه یا دانشگاه و غیره گفتگو کنید و از خاطرات خود لذت ببرید. یا از گروه‌هایی که دیگر نمی‌خواهید عضوی از آنها باشید خارج شوید.

شما ممکن است علاقه مند باشید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید کانال یوتیوب GadgetsToUse.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست