3 راه برای نصب دستیار دوربین سامسونگ و ویژگی های کلیدی

Amit Rahi

ابزار سفارشی‌سازی Good Lock سامسونگ به‌روزرسانی دیگری در قالب ماژول جدیدی به نام «دستیار دوربین» دریافت کرده است. این ماژول جدید بسیاری از ویژگی های منحصر به فرد و تجربی را به دوربین های گوشی های هوشمند سامسونگ اضافه می کند. امروز در این مطلب قصد داریم تمام ویژگی‌های آن و نحوه نصب دستیار دوربین سامسونگ را بر روی گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی خود برای شما توضیح دهیم.

ویژگی های دستیار دوربین

چند ویژگی جالب در برنامه Samsung Camera Assistant وجود دارد که به شما کمک می کند تا تجربه دوربین خود را بهبود بخشید. ویژگی های زیادی وجود دارد که برای گرفتن عکس های شگفت انگیز از گوشی هوشمند سامسونگ شما بسیار سودمند خواهد بود.

HDR خودکار

خودکار HDR ویژگی‌های محدوده دینامیکی بالا را در دوربین تلفن هوشمند سامسونگ خود فعال می‌کند، که هنگام عکس گرفتن از تلفن هوشمند خود تجربه خواهید کرد. ویژگی HDR رنگ ها و محدوده دینامیکی تصاویری را که از تلفن خود می گیرید، با جزئیات بیشتر در سایه ها و مناطق پر نور افزایش می دهد.

تصویر: AWS

نرم کردن تصاویر

این ویژگی لبه های تیز تشخیص داده شده در تصاویر را نرم می کند که به شما تصویری زیباتر می دهد. این ویژگی زمانی که در حال گرفتن عکس های سلفی هستید و می خواهید در آن ها زیبا به نظر برسید کمک زیادی به شما می کند.

تعویض خودکار لنز

تعویض خودکار لنز قابلیتی است که به شما کمک می کند تا با توجه به صحنه بین لنزهای مختلف سوئیچ کنید. این ویژگی دقیقاً مانند ویژگی سوئیچ دوربین در مدل پرو آیفون‌ها عمل می‌کند که بر اساس نمایشگر تشخیص داده شده توسط منظره یاب دوربین، به لنز دیگری تغییر می‌کند.

ضبط ویدیو در حالت عکس

فعال کردن این ویژگی به شما این امکان را می دهد که با نگه داشتن دکمه شاتر در حالت عکس، فیلم ضبط کنید. به طور کلی، اگر کلید شاتر را در برنامه دوربین سامسونگ نگه دارید، چندین عکس را در حالت پشت سر هم می گیرد.

سرعت شاتر سریعتر

اگر فکر می کنید سرعت شاتر دوربین در گوشی هوشمند سامسونگ شما کم است، این ویژگی به شما کمک خواهد کرد. اما این ویژگی یک ایراد دارد یعنی کیفیت تصاویر کمی پایین می آید. اگر با این کیفیت کاهش یافته راحت هستید، می توانید سرعت شاتر دستگاه سامسونگ خود را افزایش دهید.

پیش نمایش پاک در نمایشگرهای HDMI

این ویژگی برای کسانی است که با استفاده از گوشی های هوشمند سامسونگ فیلم های حرفه ای می گیرند و از طریق HDMI به نمایشگر بزرگتر متصل می شوند. می‌توانید این را فعال کنید تا دید بهتری از منظره یاب داشته باشید بدون اینکه آیکون‌ها و تنظیمات صفحه را مسدود کنند.

دستیار دوربین را در گوشی های هوشمند سامسونگ نصب و استفاده کنید

نصب دستیار دوربین سامسونگ روی گوشی هوشمند سامسونگ بسیار آسان است. شما به راحتی می توانید آن را از فروشگاه گلکسی نصب کنید، در صورتی که آن را در برنامه Galaxy Store نمی بینید، یکی از روش های ذکر شده در زیر را امتحان کنید.

دستیار دوربین را از فروشگاه گلکسی نصب کنید

گلکسی استور فروشگاه اپلیکیشن انحصاری سامسونگ است که بیشتر سهام سامسونگ یا برنامه های مرتبط را در خود دارد. می‌توانید برنامه‌های سامسونگ را فقط از این فروشگاه به‌روزرسانی یا نصب کنید. در اینجا مراحلی برای راهنمایی شما برای نصب دستیار دوربین از فروشگاه گلکسی وجود دارد.

1. باز کن اپلیکیشن فروشگاه گلکسی در گوشی هوشمند سامسونگ شما

2. روی ضربه بزنید نوار جستجو و جستجو کنید دستیار دوربین.

دستیار دوربین سامسونگ را نصب کنید

3. اکنون، روی ضربه بزنید نصب را فشار دهید تا آن را روی گوشی سامسونگ خود نصب کنید.

دستیار دوربین سامسونگ را نصب کنید

دستیار دوربین را با استفاده از فایل Apk نصب کنید

اگر برنامه دستیار دوربین را در فروشگاه گلکسی نمی بینید، می توانید فایل apk آن را روی گوشی خود نصب کنید. برای دانلود و نصب فایل apk Camera Assistant در گوشی هوشمند سامسونگ مراحل زیر را دنبال کنید.

1. در مرورگر گوشی خود به صفحه دانلود apk دستیار دوربین بروید.

دستیار دوربین سامسونگ را نصب کنید

2. دانلود کنید را فایل apk در گوشی هوشمند خود از وب سایت Apkmirror.

دستیار دوربین سامسونگ را نصب کنید

3. بعد، راه اندازی کنید مدیر فایل بر روی گوشی خود و به آن بروید پوشه دانلودها برای پیدا کردن فایل apk.

4. روی فایل apk ضربه بزنید برای شروع نصب، از پنجره پاپ آپ بر روی ضربه بزنید نصب برای نصب برنامه پس از نصب برنامه، می توانید به راحتی برنامه را از کشوی برنامه اجرا کنید.

دستیار دوربین سامسونگ را نصب کنید

دستیار دوربین را از طریق برنامه Good lock نصب کنید

اگر قبلاً از برنامه Good Lock استفاده می کنید، می توانید به راحتی برنامه دستیار دوربین را نیز از آنجا نصب کنید. برای انجام همین کار مراحل ذکر شده در زیر را دنبال کنید.

1. برنامه Good lock را اجرا کنید و به آن بروید زندگی بالا بخش.

2. ورق بزنید تا پیدا کنید دستیار دوربین مدول.

3. روی ضربه بزنید دکمه نصب برای نصب دستیار دوربین در گوشی سامسونگ شما

دستیار دوربین سامسونگ را نصب کنید

پس از نصب برنامه، می توانید به راحتی برنامه را از برنامه Good Lock یا از کشوی برنامه راه اندازی کنید.

سوالات متداول

س: برنامه Samsung Camera Assistant چیست؟

آ: برنامه دستیار دوربین یک ماژول Good Lock است که ویژگی‌های دوربین اضافی را در تلفن‌های هوشمند سامسونگ گلکسی به شما می‌دهد. شما می توانید در مورد تمام ویژگی های ارائه شده در این مقاله در بالا بخوانید.

س: آیا برنامه دستیار دوربین در فروشگاه Google Play موجود است؟

آ: برنامه دستیار دوربین یک برنامه انحصاری سامسونگ است و فقط در برنامه Samsung Galaxy Store در دسترس است. شما نمی توانید این برنامه را در فروشگاه Google Play پیدا کنید.

س: چگونه تنظیمات دوربین را به حالت عادی برگردانیم و دستیار دوربین را حذف کنیم؟

آ: می‌توانید به‌راحتی اپلیکیشن Camera Assistant را از کشوی برنامه‌ها حذف کنید، درست مانند برنامه‌های دیگر از گوشی هوشمندتان. پس از حذف برنامه، تنظیمات دوربین به حالت عادی باز می گردد.

بسته بندی

به این ترتیب می توانید برنامه دستیار دوربین سامسونگ را نصب و استفاده کنید که ویژگی های اضافی را در برنامه دوربین به شما می دهد. این برنامه در حال حاضر محدود به برخی از گوشی های هوشمند سامسونگ است اما شاید در آینده از گوشی های هوشمند بیشتری پشتیبانی کند.

شما ممکن است علاقه مند باشید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید GadgetsToUse کانال YouTube.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست