12 روش رایگان برای خواندن مقالات Paywall به صورت رایگان

Gaurav Sharma

امروزه، بیشتر فعالیت ها به صورت آنلاین انجام شده است، مانند خرید مواد غذایی، تماشای فیلم، یا حتی خواندن روزنامه (یا مقاله). گاهی اوقات به مقاله جالبی برمی خوریم و پس از خواندن چند خط، یک پاپ آپ از ما می خواهد که برای خواندن ادامه مطلب پول پرداخت کنیم. اکثر مردم نمی توانند چنین مبلغی را فقط برای خواندن یک مقاله بپردازند و تصمیم می گیرند بدون خواندن آنچه آمده اند برگه را ببندند. خوب دیگر نه، زیرا در این مقاله قصد دارم به شما بگویم چگونه مقالات را بدون اشتراک بخوانید.

نحوه خواندن مقالات Paywalled بدون پرداخت هیچ گونه اشتراکی

نگران نباشید برای خواندن این مقاله هزینه ای از شما دریافت نمی کنیم، lol. بنابراین بدون هیچ تاخیر دیگری بیایید شروع کنیم. اگر به طور خاص از کروم یا فایرفاکس استفاده می کنید، در اینجا نحوه خواندن رایگان مقالات Paywall آورده شده است.

از تب ناشناس استفاده کنید

این ساده ترین راه برای دور زدن paywall است و در اکثر سایت ها (اگر نه در همه آنها) کار می کند. از آنجایی که سوابق مسیر در برگه ناشناس در دسترس نیست، دیوار پرداخت در اینجا مانعی نمی شود. تنها کاری که باید انجام دهید این است که پیوند مقاله را کپی کرده و همان را در یک برگه ناشناس قرار دهید.

خواندن مقالات بدون اشتراک

قبل از لود شدن Paywall، بارگذاری صفحه را متوقف کنید

این ترفند برای دور زدن دیوار پرداخت نیز ساده و آسان است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که بر روی دکمه ضربدر کلیک کنید تا متوقف شود و از بارگیری صفحه پرداخت جلوگیری کنید. اما، امروزه ناشران دیوار پرداخت را همراه با صفحه اصلی جاسازی می کنند. بنابراین، این ترفند ممکن است در همه سایت ها کارساز نباشد، اما همچنان می توانید آن را امتحان کنید.

خواندن مقالات بدون اشتراک

کوکی های مرورگر خود را بازنشانی کنید

انتشارات خاصی وجود دارند که به شما اجازه می دهند چند مقاله را به صورت رایگان و بدون هیچ حساب کاربری یا برنامه آزمایشی بخوانید، اما بعداً از شما می خواهند برای خواندن مقالات بیشتر هزینه کنید. این به این دلیل است که آنها تعداد مقالاتی را که می خوانید ردیابی می کنند و این کار از طریق کوکی های مرورگر انجام می شود. در اینجا نحوه پاک کردن کوکی ها در Google Chrome آورده شده است:

1. را کلیک کنید منوی بیشتر نماد (سه نقطه). در بالا سمت راست

2. حالا برو به ابزارهای بیشتر.

3. در اینجا، بر روی پاک کردن داده های مرور گزینه.

4. این دو کادر را در زیر علامت بزنید پیشرفته برگهو روی آن کلیک کنید پاک کردن دکمه داده.

خواندن مقالات بدون اشتراک

از مرورگر موبایل استفاده کنید

برخی از دیوارهای پرداخت تنها به مرورگرهای رایانه شخصی محدود می شوند. به دلایلی، آنها دیوار پرداخت را در نسخه موبایل وب سایت خود فشار نمی دهند.

خواندن مقالات بدون اشتراک

بنابراین، می توانید سعی کنید همان صفحه وب را در مرورگر تلفن خود باز کنید. به خاطر داشته باشید که همه وب‌سایت‌ها شبیه هم نیستند، بنابراین ممکن است این ترفند در همه سایت‌ها کار نکند (نیویورک تایمز یکی از آنهاست)، اما همچنان می‌توانید آن را امتحان کنید.

مقاله را به صورت PDF ذخیره کنید

یک Paywall می تواند شما را از خواندن یک مقاله تنها زمانی که آن را آنلاین می خوانید باز دارد. وقتی کل مقاله را به صورت pdf در تلفن یا رایانه خود ذخیره کرده اید، نمی تواند مانع شما شود. چندین راه رایگان برای ذخیره یک صفحه وب به صورت pdf وجود دارد، مقاله مفصل ما را در مورد ذخیره یک صفحه وب در تلفن و رایانه خود بررسی کنید.

به دنبال مقاله تکراری باشید

اینترنت مکان بسیار عجیب و در عین حال شگفت انگیزی است، وب سایت هایی هستند که مستقیماً مقالات نشریات معروف را کپی می کنند و در سایت خود منتشر می کنند. این سایت ها می توانند برای خواندن مقالاتی که نیاز به دیوار پرداخت دارند مفید باشند. شما باید عنوان مقاله را کپی کرده و آن را جستجو کنید، همچنین می توانید برای نتایج جستجو بهتر، نقل قول (” “) را خارج از نام مقاله اضافه کنید.

خواندن مقالات بدون اشتراک

از سرویس VPN استفاده کنید

VPN – Virtual Private Network، همانطور که از نام آن پیداست، یک شبکه خصوصی ایجاد می کند و به طور مجازی مکان شما را تغییر می دهد. وب‌سایت‌هایی که به شما امکان می‌دهند چند مقاله را به صورت رایگان بخوانید، مثلاً 5 یا 6 مقاله، با ردیابی جزئیات IP خود، سوابق را حفظ کنید. یک VPN به شما کمک می کند تا با تغییر مکان خود بیش از یک آدرس IP دریافت کنید، این به شما امکان می دهد هزاران مقاله را به صورت رایگان بخوانید و به راحتی دیوار پرداخت را دور بزنید.

جاوا اسکریپت را برای دور زدن مقالات Paywall غیرفعال کنید

همچنین می توانید با غیرفعال کردن جاوا اسکریپت در تلفن یا رایانه خود، مقالات دارای دیوار پرداخت را در برخی از وب سایت ها دور بزنید. در اینجا نحوه عبور از paywall و خواندن مقالات آورده شده است:

1. به مقاله ای که می خواهید بخوانید بروید.

خواندن مقالات بدون اشتراک

2. روی همبرگر کلیک کنید منو در مورد Google Chrome (برای رایانه و موبایل یکسان است).

3. قابل اعتماد و متخصص تنظیمات، و روی آن کلیک کنید برگه حریم خصوصی و امنیت.

4. اینجا، برو به تنظیمات سایت.

خواندن مقالات بدون اشتراک

5. به پایین اسکرول کنید و روی آن کلیک کنید جاوا اسکریپت، تحت محتوا.

6. در اینجا اگر می‌خواهید فقط یک مقاله بخوانید، توصیه می‌کنیم به سراغ تعمیر موقت بروید، یعنی انتخاب کنید به سایت ها اجازه استفاده از جاوا اسکریپت را ندهید گزینه. اکنون صفحه را رفرش کنید و می توانید مقاله خود را به صورت رایگان بخوانید.

خواندن مقالات بدون اشتراک

7. اگر می‌خواهید بیشتر از یک وب‌سایت مطالعه کنید، می‌توانید URL آن سایت را به آن اضافه کنید نه فهرست مجاز به طوری که جاوا اسکریپت برای آن وب سایت برای همیشه غیرفعال می شود.

توجه داشته باشید: در صورتی که راه حل موقتی را انتخاب کردید، اگر نمی‌خواهید سایر وب‌سایت‌ها از کار بیفتند یا دچار مشکل نشوند، حتماً جاوا اسکریپت را دوباره فعال کنید.خواندن مقالات بدون اشتراک

از Outline برای خواندن مقالات بدون اشتراک استفاده کنید

راه عالی دیگر برای دور زدن paywall از طریق outline.com است. در اینجا مراحلی وجود دارد که باید دنبال کنید.

1. از Outline.com در یک مرورگر وب بازدید کنید.

خواندن مقالات بدون اشتراک

2. اکنون، سایتی را که می خواهید دیوار پرداخت را برای آن دور بزنید، باز کنید.

3. لینک را کپی کنید به آن مقاله

خواندن مقالات بدون اشتراک

4. اکنون، آن را در کادر جستجو در Outline.com قرار دهید، و تمام. صفحه بدون پرداخت هزینه باز می شود.

از افزونه Bypass Paywalls (Chrome/Firefox/Microsoft Edge) استفاده کنید

افزودن یک برنامه افزودنی به مرورگر وب راهی آسان برای دور زدن دیوار پرداخت است و در بسیاری از وب سایت ها کار می کند. یکی از این افزونه ها ByPass Paywalls است، این مراحل را دنبال کنید تا آن را به کروم، فایرفاکس یا اج اضافه کنید.

مراحل اضافه کردن ByPass Paywall در فایرفاکس

برای افزودن افزونه ByPass Paywall به مرورگر فایرفاکس مراحل زیر را دنبال کنید.

1. کلیک کنید بر روی آخرین نسخه را دانلود و نصب کنید پیوند از این صفحه Github.

2. اکنون، روی آن کلیک کنید به نصب ادامه دهید و سپس بر روی آن کلیک کنید اضافه کردن.

خواندن مقالات بدون اشتراک

3. پس از اتمام نصب، فهرست طولانی‌ای از وب‌سایت‌های سازگار را در زیر تب مدیر افزونه مشاهده خواهید کرد، جایی که می‌توانید انتخاب خود را تغییر دهید و روی ذخیره کلیک کنید. مطمئن شوید که پسوند است روی فعال تنظیم کنید، وگرنه کار نخواهد کرد.

خواندن مقالات بدون اشتراک

مراحل اضافه کردن ByPass Paywall در Chrome/Microsoft Edge

برای افزودن افزونه ByPass Paywall به مرورگر گوگل کروم یا مایکروسافت اج، مراحل زیر را دنبال کنید.

1. فایل Zip را از این صفحه GitHub دانلود کنید.

2. دستورالعمل های ذکر شده در صفحه مذکور را دنبال کنید.

خواندن مقالات بدون اشتراک

همچنین می‌توانید افزونه Unpay Wall را برای Chrome امتحان کنید، این افزونه در اینترنت برای نسخه pdf رایگان (قانونی) مقاله‌ای که می‌خواهید بخوانید، جستجو می‌کند.

از خدمات حساب های موقت استفاده کنید

تعداد کمی از وب سایت ها وجود دارند که یک حساب موقت به صورت رایگان ارائه می دهند که هر کسی می تواند از آن برای دسترسی به برخی خدمات پولی استفاده کند. یکی از این وب‌سایت‌ها BugmeNot.com است، که در آن اعضای انجمن می‌توانند جزئیات ورود به سیستم را برای سرویس‌های پولی مختلف به اشتراک بگذارند، می‌توانید سعی کنید مقاله‌ای را که می‌خواهید بخوانید. به این ترتیب شما قادر خواهید بود از دیوار پرداخت که تظاهر به یک کاربر واقعی هستید دور بزنید.

خواندن مقالات بدون اشتراک

از صفحات ذخیره شده استفاده کنید

اگر موارد ذکر شده در بالا برای شما کارساز نبود، می توانید از نسخه کش همان صفحه برای مطالعه رایگان مقاله خود استفاده کنید. در اینجا نحوه انجام آن آمده است:

1. از CachedPages.com در یک مرورگر وب بازدید کنید.

2. اکنون به سایتی بروید که می خواهید دیوار پرداخت را برای آن دور بزنید.

3. لینک آن مقاله را کپی کنید.

4. اکنون آن را در کادر جستجو در CachedPages.com قرار دهید. اگر همه چیز به نفع شما باشد، صفحه باز می شود اما بدون هیچ تصویری. (من طرفدار این ترفند نیستم، اما چیزی بهتر از چیزی است که شما نمی دانید).

خواندن مقالات بدون اشتراک

از برنامه Google Reading Mode استفاده کنید

در گوشی‌های اندرویدی، می‌توانید از برنامه حالت خواندن Google برای دور زدن مقاله‌های دارای دیوار پرداختی به‌صورت رایگان استفاده کنید. تنها کاری که باید قبل از بارگیری دیوار پرداخت انجام دهید این است که برنامه Google Reading mode را در تلفن اندرویدی خود فعال کنید و می توانید بدون هیچ تصویری صفحه را به صورت رایگان بخوانید یا حتی به آن گوش دهید.

از حالت Reader در سافاری استفاده کنید

کاربران اپل همچنین می توانند از حالت خواننده تعبیه شده در Safari در دستگاه های iPhone، iPad و Mac خود استفاده کنند. در اینجا نحوه استفاده از آن آورده شده است.

1. از صفحه وب Paywalled که می‌خواهید بخوانید و اگر Reader موجود در زیر صفحه را مشاهده کردید، بازدید کنید.

2. روی ضربه بزنید دکمه AA، برای دسترسی به منو.

3. در اینجا، بر روی ضربه بزنید نمایش خواننده گزینه ای برای تغییر به حالت خواننده سافاری.

4. در حال حاضر، صفحه را می توان بدون هیچ گونه paywall، به صورت رایگان مشاهده کرد.

خواندن مقالات بدون اشتراک

پایان: مقالات را بدون اشتراک بخوانید

بنابراین این چند روش است که می توانید از طریق آن ها دیوار پرداخت را در صفحات خبری دور بزنید و مقالات را بدون اشتراک بخوانید. این ترفندها ممکن است با همه وب سایت ها کار کند یا نباشد، بنابراین می توانید برای خواندن مقالات این ترفندها را امتحان کنید. برای راهنمایی ها و ترفندهای شگفت انگیز بیشتر در GadgetsToUse مشترک بمانید و موارد مرتبط زیر را بررسی کنید.

شما ممکن است علاقه مند باشید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse، یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید کانال یوتیوب GadgetsToUse.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست