4 روش برای مسدود کردن شورت از کانال خاص YouTube

Detect AI Generated Text or Content

شورت‌های یوتیوب اخیراً رونق گرفته‌اند و میلیون‌ها سازنده به سراغ شلوارک‌های کوتاه رفته‌اند، گاهی اوقات ممکن است بسیار زیاد شود. اگر اغلب با شورت های یوتیوب روبرو می شوید که حتی به آنها علاقه ندارید و می خواهید آنها را مسدود کنید، این مطلب برای شما مناسب است. امروز در مورد نحوه مسدود کردن YouTube Shorts از یک کانال خاص بحث خواهیم کرد. در همین حال، شما همچنین می توانید به جلو و عقب برگرداندن شورت های یوتیوب یاد بگیرید.

چگونه از دیدن شورت از کانال خاص یوتیوب خودداری کنیم

در این مطالعه، ما چهار راه را به اشتراک گذاشته‌ایم که می‌توانید از شر آنها خلاص شوید، یا از دیدن شورت‌های تصادفی یوتیوب که به آن‌ها علاقه ندارید، خودداری کنید. جایی که حتی می‌توانید کانال‌ها را مسدود کنید، اگر نمی‌خواهید ویدیوهای کوتاهی از کانال آن‌ها ببینید.

از ابزار Do Not Recommend Tool استفاده کنید

دکمه “این کانال را توصیه نکنید” در YouTube Shorts به الگوریتم YouTube در مورد تنظیمات برگزیده شما اطلاع می دهد. این به شما کمک می کند فید خود را تمیز کنید و محتوای Shorts را از آن کانال نخواهید دید. در اینجا نحوه استفاده از آن آورده شده است.

1. هنگام مشاهده شورت های یوتیوب، روی آن کلیک کنید نماد سه نقطه در گوشه بالا سمت راست وجود دارد.

شورت های یوتیوب را از کانال خاصی مسدود کنید

2. بعد، بر روی ضربه بزنید این کانال را توصیه نکنید دکمه.

شورت های یوتیوب را از کانال خاصی مسدود کنید

با این کار سیگنالی به YouTube ارسال می شود که نمی خواهید دوباره محتوای کانال مذکور را ببینید. در نتیجه، شورت های آن سازنده کمتر برای حساب شما توصیه می شود.

استفاده از علاقه‌مند نیست

یکی دیگر از ابزارهایی که می‌توانید برای متوقف کردن مشاهده نوع خاصی از ویدیوی کوتاه استفاده کنید، دکمه «علاقه‌مند نیستم» است که الگوریتم YouTube را آموزش می‌دهد تا کوتاه‌هایی را از آن ژانر یا سازنده خاص نشان ندهد. در اینجا نحوه استفاده از آن آمده است:

1. در YouTube شما صفحه اصلی برگه را پیدا کنید لیست افقی شورت توصیه هایی که در این بین وجود دارد.

2. هنگامی که متوجه هر کوتاهی شدید که نمی‌خواهید ببینید، به سادگی روی آن ضربه بزنید نماد سه نقطه بالای آن

4. بعد، روی ‘ ضربه بزنیدعلاقه مند نیستدکمه ‘ از منوی پاپ آپ.

این به الگوریتم یوتیوب کمک می کند تا سلیقه شما را درک کند و یوتیوب کمتر چنین محتوایی را به شما نشان می دهد.

کانال را مسدود کنید

دو روش بالا روش‌های مناسبی برای آموزش الگوریتم هستند، اما برای درک و به‌روزرسانی توصیه‌های الگوریتم بر اساس ورودی شما، زمان زیادی صرف می‌شود. برای تأثیر فوری، مسدود کردن کانال مذکور از توصیه شدن به شما یا نمایش آن در فید شما جلوگیری می کند. در اینجا نحوه مسدود کردن یک کانال YouTube آورده شده است.

1. برو تو کانال می خواهید بلاک کنید

2. روی ضربه بزنید نماد سه نقطه حاضر در گوشه سمت راست بالا از صفحه نمایش

شورت های یوتیوب را از کانال خاصی مسدود کنید

3. از منوی پاپ آپ، روی آن ضربه بزنید مسدود کردن کاربر گزینه.

شورت های یوتیوب را از کانال خاصی مسدود کنید

با این کار کانال بلافاصله مسدود می شود و هیچ محتوایی از کانال مذکور در حساب خود توصیه نمی شود.

امتیاز: غیرفعال کردن YouTube Shorts

در نهایت، اگر از دیدن شورت‌های YouTube تصادفی در لیست توصیه‌هایتان خسته شده‌اید، به سادگی می‌خواهید از شر YouTube Shorts خلاص شوید. در اینجا راهنمای دقیق ما در مورد غیرفعال کردن YouTube Shorts در تلفن همراه و غیرفعال کردن YouTube Shorts در تلویزیون است.

سوالات متداول

س: چگونه کانال های Shorts را در YouTube مسدود کنم؟

آ: برای مسدود کردن یک کانال شورت، باید به کانال مراجعه کنید و اگر از منوی بیشتر بلاک کنید. روش ذکر شده در بالا را دنبال کنید تا فرآیند کامل را با جزئیات یاد بگیرید.

س: چگونه می توان شورت های تصادفی YouTube را برای نمایش در فید من متوقف کرد؟

آ: می‌توانید از ابزار «علاقه‌مند نیستم» یا از ابزار «توصیه نمی‌کنم» استفاده کنید تا به YouTube در مورد اولویت‌های خود اجازه دهید. مراحل ذکر شده در بالا را بررسی کنید تا نحوه استفاده از آنها را بیاموزید.

س: آیا می توانم شورت های یوتیوب را از کانال پنهان کنم؟

آ: بله، می‌توانید از ابزار «علاقه‌مند نیستم» یا «توصیه نمی‌کنم» برای مخفی کردن YouTube Shorts از کانال استفاده کنید.

پایان: شورت های یوتیوب را از کانال خاصی مسدود کنید

در این مطالعه، روش‌های مختلفی برای مسدود کردن Shorts از کانال‌های خاص YouTube یا ژانرهای خاص بحث کردیم. امیدواریم مقاله به شما کمک کرده باشد تا از شر آن خلاص شوید. اگر این راهنما برای شما مفید بود، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و نکات و ترفندهای فنی بیشتری را در لینک زیر بررسی کنید. برای مطالعه بیشتر از این دست با GadgetsToUse همراه باشید.

همچنین موارد زیر را بخوانید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید GadgetsToUse کانال YouTube.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست