6 روش برای مخفی کردن داستان اسنپ چت از کسی (2023)

Paras Rastogi

گاهی اوقات، زمانی که ترجیح می‌دهیم به‌روزرسانی‌ها یا اقدامات خود را از افراد خاصی در پلتفرم‌های مختلف پنهان کنیم، در موقعیت‌های ناامیدکننده‌ای قرار می‌گیریم. گفتنی است، اگر به دنبال راهی برای مخفی کردن استوری اسنپ چت خود از کسی هستید، ما شما را تحت پوشش قرار می دهیم. این توضیح دهنده چندین روش برای مخفی کردن استوری اسنپ چت از یک شخص خاص نشان می دهد. علاوه بر این، شما همچنین می توانید یاد بگیرید که Snapstreak از دست رفته خود را در اسنپ چت بازیابی کنید.

روش هایی برای مخفی کردن استوری در اسنپ چت

برنامه محبوب پیام‌رسانی، اسنپ چت، گزینه‌های درون‌برنامه‌ای آسانی را ارائه می‌دهد تا به شما کمک کند داستان اسنپ‌چت خود را از افراد خاصی مخفی کنید یا دید عمومی آن را کنترل کنید. برای رسیدن به همین روش، این روش‌های مفید را دنبال کنید.

مشاهده عمومی داستان های اسنپ چت خود را محدود کنید

اسنپ ​​چت به شما این امکان را می دهد که با استفاده از اپلیکیشن آن، دید داستان خود را محدود و کنترل کنید. با تنظیم تنظیمات نمایان بودن آن به دوستان اضافه شده خود، می توانید کنترل کنید چه کسی می تواند داستان شما را ببیند. در اینجا چیزی است که شما باید انجام دهید.

1. برنامه اسنپ چت (اندروید، iOS) را در گوشی خود باز کنید و روی گوشی خود ضربه بزنید نماد نمایه از گوشه بالا سمت چپ

2. در زیر منوی Profile، روی گزینه ضربه بزنید نماد سه نقطه در مقابل شما داستان آپلود شده.

3. در ادامه، بر روی ضربه بزنید گزینه تنظیمات داستان برای تنظیم دید آن

4. در اینجا، تنظیمات نمایان بودن داستان را روی آن تنظیم کنید دوستان – فقط تا فقط دوستان اضافه شده شما بتوانند داستان اسنپ چت شما را ببینند.

استوری اسنپ چت خود را از یک کاربر خاص مخفی کنید

تنظیمات داستانی اسنپ چت دقیق تری وجود دارد که توسط اسنپ چت ارائه شده است. همانطور که می توانید با دنبال کردن این مراحل ساده استوری اسنپ چت خود را از یک دوست یا یک حساب کاربری مخفی کنید.

1. برنامه اسنپ چت را در گوشی خود باز کنید و روی گوشی خود ضربه بزنید نماد نمایه برای مشاهده شما تنظیمات پروفایل.

2. اکنون، بر روی ضربه بزنید نماد سه نقطه در مقابل داستان اسنپ چت آپلود شده شما.

3. بعد، محل را پیدا کنید بخش داستان های من و روی تنظیمات داستان گزینه.

پنهان کردن داستان اسنپ چت

4. در نهایت روی آن ضربه بزنید سفارشی و ضامن را فعال کنید برای دوستانی که از آنها می خواهید پنهان کردن/مسدود کردن داستان اسنپ چت شما خودشه. داستان اسنپ چت شما اکنون خواهد بود پنهان بماند از دوستان منتخب شما

از تنظیمات برنامه اسنپ چت برای کنترل نمایان بودن داستان استفاده کنید

یکی دیگر از روش های موثر برای کنترل نمایان بودن داستان اسنپ چت، پیکربندی آن با استفاده از آن است اسنپ ​​چت در تنظیمات برنامه. برای رفع آسان این مراحل را دنبال کنید.

1. برنامه اسنپ چت را باز کنید و روی خود ضربه بزنید نماد نمایه در گوشه سمت چپ بالای صفحه برنامه قرار دارد.

2. اکنون، بر روی ضربه بزنید نماد چرخ دنده در گوشه سمت راست بالای منوی نمایه وجود دارد.

3. برای پیدا کردن آن به پایین بروید بخش چه کسی می تواند و سپس روی آن ضربه بزنید مشاهده داستان من.

4. در اینجا، شما می توانید تنظیم کنید تنظیمات دید که به بهترین وجه با داستان های اسنپ چت شما مطابقت دارد.

یک داستان خصوصی در اسنپ چت ایجاد کنید

علاوه بر پیکربندی دستی تنظیمات حریم خصوصی برای داستان اسنپ چت، می‌توانید از آخرین ویژگی «داستان خصوصی» برای ارسال داستان‌هایی که فقط برای دوستان خاص قابل مشاهده هستند استفاده کنید. در اینجا نحوه ارسال یک داستان خصوصی در اسنپ چت آمده است.

1. روی خود ضربه بزنید نماد نمایه در گوشه بالا سمت چپ برای دسترسی به داستان های من بخش.

2. بعد، روی ضربه بزنید داستان خصوصی جدید را فشار دهید تا یک داستان خصوصی جدید ایجاد کنید. اگر اندرویدی هستید، روی آن ضربه بزنید + داستان جدید دکمه.

3. در صفحه بعد دوستان مورد نظر خود را که می توانند استوری خصوصی شما را ببینند انتخاب کنید و روی آن ضربه بزنید ایجاد داستان دکمه.

4. یک نام جدید برای استوری خود وارد کنید و دکمه را فشار دهید انجام شده دکمه. آ داستان خصوصی دکمه فوراً در زیر دکمه افزودن به داستان من ظاهر می شود.

5. در نهایت دکمه را فشار دهید افزودن به داستان خصوصی با دوست را فشار دهید و با فشار دادن دکمه به‌روزرسانی مورد نظر خود را به اشتراک بگذارید ارسال دکمه.

داستان اسنپ چت شخص دیگری را مخفی یا بی صدا کنید

اگر از مشاهده استوری های ثابت یکی از دوستان اسنپ چت خود خسته شده اید، می توانید پنهان کردن/بی صدا کردن داستان های آنها با استفاده از این ترفند ساده.

1. برنامه Snapchat را روی گوشی خود باز کنید و برای دسترسی به گوشی خود انگشت خود را به سمت راست بکشید داستان های دوستان بخش.

2. فشار طولانی نماد داستان پروفایل اسنپ چت که می خواهید بی صدا کنید.

3. در ادامه، بر روی ضربه بزنید گزینه بیشتر از منوی پاپ آپ

مخفی کردن داستان اسنپ چت

4. بعد، را فشار دهید گزینه Mute Story در انتهای لیست برای نادیده گرفتن و مخفی کردن داستان اسنپ چت.

5. استوری پروفایل اسنپ چت انتخابی شما در زیر پنهان می ماند نماد داستان‌های بی‌صدا، جایی که همچنان می توانید داستان آنها را مشاهده کنید.

یک کاربر اسنپ چت را برای مخفی کردن استوری خود مسدود کنید

اگر نمی خواهید با مشکل پیکربندی تنظیمات حریم خصوصی داستان خود در اسنپ چت مقابله کنید، می توانید کاربر/دوست اضافه شده را مسدود کنید تا استوری آپلود شده خود را از آنها مخفی کنید. علاوه بر این، شما همچنین می‌توانید شخص را مسدود کنید تا از مشاهده به‌روزرسانی‌های استوری شما جلوگیری کنید. برای جزئیات بیشتر، این توضیح دهنده را بررسی کنید، جایی که ما مراحل و همچنین تفاوت بین آن ها را نشان داده ایم.

امتیاز: اسنپ چت ایمن با ویژگی های حریم خصوصی

علاوه بر پنهان کردن داستان خود، اسنپ چت به شما اجازه می دهد تا از طریق تنظیمات حریم خصوصی خود، دید موقعیت مکانی خود را محدود کنید، تبلیغات را کنترل کنید، مکان های برچسب گذاری شده را حذف کنید، فعالیت بازی را محدود کنید و خیلی چیزهای دیگر. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهترین ویژگی های حریم خصوصی اسنپ چت، راهنمای دقیق ما را بررسی کنید.

سوالات متداول

س: چگونه می توان کسی را از دیدن استوری اسنپ چت خود باز داشت؟

آ: می‌توانید تنظیمات داستان Snapchat را برای کنترل قابلیت مشاهده پیکربندی کنید. برای جلوگیری از دیدن داستان اسنپ چت شما، می توانید از روش های ذکر شده در بالا پیروی کنید.

س: آیا می توانید تمام داستان های شخصی را از اسنپ چت پنهان کنید؟

آ: بله، می‌توانید استوری اسنپ‌چت شخصی را به مدت طولانی فشار دهید تا از نمایش به‌روزرسانی‌های بیشتر بی‌صدا شود. برای جزئیات مراحل، به روش بالا مراجعه کنید.

س: من فقط می خواهم یک نفر استوری اسنپ چت من را ببیند. چگونه به آن دست پیدا کنم؟

آ: یک قابلیت مشاهده داستان سفارشی تنظیم کنید و همه دوستان را به جز شخصی که در تنظیمات داستان اسنپ چت قرار دارد مسدود کنید. پس از تنظیم، تنها فردی که انتخاب کرده اید می تواند داستان اسنپ چت شما را مشاهده کرده و به آن پاسخ دهد. از طرف دیگر، می توانید یک داستان خصوصی در اسنپ چت ایجاد کنید تا به همین هدف برسید.

پایان: کنترل داستان های اسنپ چت را در دست بگیرید

امیدواریم این توضیح دهنده به شما کمک کرده باشد تا داستان اسنپ چت خود را از یک کاربر خاص اسنپ چت مخفی کنید. اگر آن را مفید یافتید، آن را برای دوستان خود بفرستید و پیوندهای زیر را برای اطلاعات بیشتر بررسی کنید. برای مطالعه بیشتر از این دست با GadgetsToUse همراه باشید.

ممکن است به دنبال موارد زیر باشید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse، یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید کانال یوتیوب GadgetsToUse.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست