8 بهترین نکته برای ویرایش عکس برای سری Google Pixel 7

Stuti Shukla

کلیک کردن روی تصویر صرفاً نیمه اول ایجاد یک تصویر خوب است، در حالی که نیمه دیگر مربوط به ویرایش عالی است که یک تصویر معمولی را به تصویری خیره کننده تبدیل می کند. در این مقاله به برخی از ویژگی‌های فوق‌العاده عالی ویرایش عکس سری پیکسل 7 می‌پردازیم که می‌توانند به زندگی و تصاویر شما نیز رنگ ببخشند. در همین حال، می‌توانید بررسی Google Pixel 7 Pro QnA را نیز مطالعه کنید.

بهترین نکات ویرایش عکس برای Google Pixel 7 و 7 Pro

سری پیکسل 7 با برخی از ویژگی های منحصر به فرد ویرایش عکس ارائه می شود. با بررسی جزئیات هشت ویژگی مهیج ویرایش عکس سری پیکسل 7، همراه باشید.

رفع تاری عکس

بیایید با ویژگی Photo Unblur شروع کنیم. همانطور که از نام آن پیداست، به شما کمک می کند تاری تصادفی حرکتی را که کیفیت عکس را مختل می کند، برطرف کنید. بهترین بخش این است که روی هر تصویری که در پیکسل 7 گرفته شده باشد یا با هر تلفن دیگری کار می کند. تنها شرطی که باید رعایت کنید این است که تصویر شما باید تار باشد تا آن را واضح کند و کیفیت تصویر را افزایش دهد. در اینجا نحوه کار آن آمده است:

1. برنامه Google Photos خود را باز کنید و تصویری را که کمی تار می بینید باز کنید.

2. روی ضربه بزنید دکمه ویرایشو گزینه رفع محو کردن را خواهید داشت پیشنهاد منو.

3. از طرف دیگر، به زیر منوی ابزار، برای دسترسی به گزینه unblur.

نکات ویرایش عکس Google Pixel

4. روی ضربه بزنید دکمه رفع محو کردنو نوار لغزنده را از 0 تا 100 تنظیم کنید، به طوری که 0 کمترین یا بدون تغییر و 100 بالاترین است یا بهترین جلوه رفع تاری را به شما می دهد. می توانید اسلاید کنید و بررسی کنید که چه چیزی برای شما مفید است.

پاک کن جادویی

بعدی Magic Eraser محبوب ترین ویژگی است که با پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو معرفی شد. این به شما امکان می دهد اشیاء و افراد ناخواسته را از عکس ها حذف کنید. برای کاربران بسیار جذاب به نظر می رسد که هر شی ناخواسته ای را می توان با یک کلیک از تصاویر حذف کرد. درست مانند ویژگی رفع محو کردن، پاک‌کن جادویی می‌تواند برای بداهه‌سازی هر تصویری صرف نظر از دستگاهی که روی آن گرفته شده است، استفاده شود، به این معنی که تنها به عکس‌های گرفته شده با گوشی هوشمند پیکسل محدود نمی‌شود.

دو روش برای استفاده از Magic Eraser وجود دارد:

  • Pixel 7 یا Pixel 7 Pro می تواند به طور خودکار اشیاء بی اهمیت را در یک عکس تشخیص دهد و برای حذف پیشنهاد دهد، یا
  • می توانید به صورت دستی اشیا را انتخاب و حذف کنید.

مراحل زیر را دنبال کنید تا بدانید چگونه از آن استفاده کنید:

1. Google Photos را باز کنید و عکسی را انتخاب کنید که می‌خواهید از Magic Eraser در آن استفاده کنید.

2. روی ضربه بزنید ویرایش کنید دکمه برای پرش به ابزار را برگه و سپس از Magic Eraser استفاده کنید.

نکات ویرایش عکس Google Pixel

4. روی ضربه بزنید پاک کن جادوییو Pixel برای حذف اشیاء ناخواسته از عکس شما پیام هایی را پیشنهاد می کند.

نکات ویرایش عکس Google Pixel

5. همچنین، می‌توانید به‌طور دستی افراد/اشیاء ناخواسته را با کشیدن روی آنها یا دور زدن آن‌ها از تصویر حذف کنید.

6. در عرض چند ثانیه قسمت انتخاب شده از تصویر پاک می شود.

نکات ویرایش عکس Google Pixel

پیشنهاد فیلتر آسمان

اگر به دنبال ظاهری جدید به عکس خود هستید، فیلترهای آسمان می توانند گزینه جالبی باشند. چندین گزینه فیلتر مانند Luminous و Stormy برای انتخاب وجود دارد. بیایید دریابیم که گزینه های موجود کدامند و تا چه حد می توانند عکس شما را بهبود بخشند.

1. Google Photos را باز کنید و روی آن ضربه بزنید ویرایش کنید گزینه.

2. حالت‌های مختلف آسمان را که در زیر فهرست شده‌اند پیدا خواهید کرد برگه پیشنهادات. برای داشتن کنترل بهتر روی شدت، به تب ابزار و گزینه Sky را در آنجا پیدا کنید.

3. شما می توانید با حالت های مختلف آسمان آزمایش کنید تا زمانی که حالت مورد علاقه خود را پیدا کنید.

  • Ember Sky: Ember حال و هوای عکس را کاملاً به طلوع خورشید تغییر می دهد. می توانید عکس اصلی و فیلتر شده را در زیر مقایسه کنید.
  • واضح: Vivid طبیعی ترین احساس را در بین همه دارد. اشباع را افزایش می دهد و آبی آسمان را پمپاژ می کند. تصاویر زیر را مقایسه کنید تا تفاوت را متوجه شوید.
  • آسمان تابناک: این افکت تا حدودی شبیه به زنده است، اما با تغییر رنگ‌های آن‌ها به رنگ‌های دراماتیک، با تصاویر غروب و طلوع خورشید بهترین کار را دارد.
  • نورانی و طوفانی: اگر از حال و هوای تیره‌تر در تصاویر با کمی جلوه تیره لذت می‌برید، این دو حالت را روی 100 تنظیم کنید و می‌توانید تصویر خود را به حالتی تاریک و تاریک تبدیل کنید.

تاری پرتره

این برای بهبود یک سلفی یا عکسی که قبلا گرفته شده است طراحی شده است. آیا تا به حال یک عکس گرفته اید و بعداً متوجه شده اید که چیزی در پس زمینه وجود دارد که حواس شما را پرت می کند یا بر تجربه شما تأثیر می گذارد؟ اکنون می‌توانید با اضافه کردن افکت‌های پرتره به عکس خود، ماه‌ها پس از ثبت آن، راه‌حلی برای آن مشکل داشته باشید. می توانید از پرتره خودکار استفاده کنید یا می توانید به صورت دستی شدت را به تنهایی تنظیم کنید. مراحل زیر را دنبال کنید تا بدانید ویژگی ویرایش عکس Google One چگونه به صورت رایگان در تلفن‌های Pixel کار می‌کند.

1. Google Photos را باز کنید و در زیر گزینه ویرایش حرکت به تب ابزار.

2. در آنجا روی گزینه Portrait Blur ضربه بزنید و نوار لغزنده را تنظیم کنید تا شدت تاری و عمق را تغییر دهید.

نور پرتره

ویژگی نور پرتره، حسی دراماتیک می بخشد و به تصویر جان می بخشد، زیرا می توانید منبع نور را طوری تنظیم کنید که یک طرف صورت خود را روشن کند و در طرف دیگر یک سایه اضافه کنید. با کمک یک دایره روی صفحه، می‌توانید آن را بکشید تا ظاهر مناسبی داشته باشد، و یک نوار لغزنده برای تنظیم شدت نیز وجود دارد. اگرچه این یک ویژگی Google One است، اما آن را به صورت رایگان در تلفن های پیکسل دریافت می کنید و پس از استفاده از افکت، با دیدن تصاویر شگفت زده خواهید شد. بیایید دریابیم که چگونه می توانید از آن استفاده کنید:

1. برنامه Google Photos را باز کنید و در زیر گزینه ویرایش حرکت به تب ابزار.

2. علاوه بر گزینه Portrait Blur، نور پرتره را پیدا خواهید کرد.

3. می توانید شدت را از نوار لغزنده تنظیم کنید و دایره را برای تنظیم منبع نور قرار دهید.

جلوه پاپ رنگی

Color Pop یکی دیگر از ویژگی های هیجان انگیز و مورد علاقه شخصی من است. سوژه را رنگی نگه می دارد و پس زمینه را سیاه و سفید می کند. اگرچه این یک ویژگی خاص گوگل وان با سری پیکسل 7 است، اما می توانید به صورت رایگان از آن لذت ببرید. بیایید دریابیم که چگونه می توانید از آن استفاده کنید:

1. به گزینه ویرایش عکس بروید و به آن بروید برگه پیشنهادات.

2. تحت پیشنهادات شما را دریافت خواهید کرد پاپ رنگی گزینه.

3. یک ضربه ساده پس زمینه را از حالت اشباع خارج می کند و آن را سیاه و سفید می کند. برای مقایسه می توانید تصاویر اصلی و ویرایش شده را در زیر مشاهده کنید.

حالت HDR

HDR مخفف عبارت است اچمحدوده دینامیکی igh، جایی که محدوده رنگ های روشن و تاریک تصویر را مشخص می کند. این امکان را به کاربر می دهد تا عکس های روشن با طیف گسترده ای از رنگ ها و کنتراست بیشتر بگیرد. این نیز یک ویژگی «Google One» است که می‌تواند به صورت رایگان در سری پیکسل ۷ استفاده شود.

1. برو به منوی ویرایش و گزینه HDR را در زیر پیدا خواهید کرد تب را تنظیم کنید.

2. می توانید از نوار لغزنده برای تنظیم شدت افکت استفاده کنید.

3. در زیر دو تصویر با افکت HDR در 0 و 100 تنظیم شده است.

اثر دینامیک

Dynamic یکی دیگر از جلوه‌های نوآورانه است که در تلفن پیکسل یافت می‌شود. در زیر دو تصویر گرفته شده در محیط روز و شب را مشاهده می کنید. فیلترها را با هم مقایسه کنید تا اثر را در شرایط نور مصنوعی و نور روشن بررسی کنید. برای تلفن‌های غیر پیکسلی، پشت اشتراک Google One قفل شده است.

بسته بندی

بنابراین اینها ویژگی های ویرایش پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو هستند که باید بدانید. اگر این مورد را مفید یافتید، آن را با دوستان خود که دارای تلفن Pixel هستند به اشتراک بگذارید. همچنین در قسمت نظرات به من اطلاع دهید که کدام یک از افکت های مورد علاقه شماست. سایر نکات و ترفندهای فنی مفید را در لینک زیر بررسی کنید و برای اطلاع از این نکات و ترفندها با GadgetsToUse همراه باشید.

همچنین بخوانید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید کانال یوتیوب GadgetsToUse.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست