Google Bard AI: هر آنچه که باید بدانید

Amit Rahi

پاسخ گوگل به ChatGPT OpenAI Bard نام دارد که در یک نسخه نمایشی در وبلاگ رسمی و رسانه های اجتماعی این برند به اشتراک گذاشته شد. به محض اینکه Open AI ChatGPT را منتشر کرد، اینترنت طوفانی شد. در حالی که گوگل نیز از سال 2018 روی پروژه مشابهی کار می کرد، و اکنون آن را در اختیار برخی از آزمایش کنندگان مورد اعتماد قرار می دهد تا ساخت اولیه را امتحان کنند. امروز، در این مطالعه، به هوش مصنوعی Google Bard خواهیم پرداخت. در همین حال، شما همچنین باید یاد بگیرید که چگونه متن تولید شده توسط هوش مصنوعی را با ابزارهای رایگان تشخیص دهید.

شکستن سوالات متداول هوش مصنوعی Google Bard

در مورد هوش مصنوعی Bard گوگل باید سوالات زیادی در ذهن شما ایجاد شود. ما لیستی از سؤالات متداول را که ممکن است در مورد هوش مصنوعی Bard در ذهن شما ایجاد شود، تنظیم کرده ایم.

Google Bard چیست؟

دو سال پیش، گوگل پروژه ای به نام LaMDA (زبان برای برنامه های گفتگوی ماشینی) را اعلام کرد. این مدل زبان جدید می‌تواند با ارائه پاسخ‌های دقیق و شبیه به انسان به افراد کمک کند. Bard یک سرویس هوش مصنوعی مکالمه آزمایشی است که گوگل در حال حاضر روی آن کار می کند. Bard اساساً پاسخ Google به Chat GPT است و در حال حاضر فقط یک نسخه سبک وزن از LaMDA است.

آیا Google Bard AI یک چت بات است؟

بله، Google Bard AI یک چت بات است که از هوش مصنوعی برای پاسخ به هر سوالی استفاده می کند. درست مانند ChatGPT، می تواند پاسخ های جامعی به سوالات بدهد. این می تواند با دادن پاسخ های دقیق و انسانی به افراد زیادی مانند دانش آموزان و حتی معلمان کمک کند. گوگل ممکن است این هوش مصنوعی Bard را در جستجوی گوگل پیاده سازی کند تا نتایج جستجوی غنی را به کاربر ارائه دهد. در مراحل اولیه، ممکن است به عنوان یک چت باکس درست مانند ChatGPT در دسترس باشد.

چگونه می توانم Google Bard AI Chat را امتحان کنم؟

Google Bard AI در مراحل اولیه خود است و قبل از اینکه آن را به طور گسترده در دسترس مردم قرار دهد، فقط برای برخی از آزمایش کنندگان بسیار قابل اعتماد در دسترس است. مانند تمام پروژه‌های دیگر Google، Bard در دسترس همه مردم خواهد بود تا بازخورد خود را ارائه دهند. این همچنین اطلاعات سطح زمینی را در مورد نحوه تعامل افراد با Bard AI در اختیار گوگل قرار می دهد و با این داده ها، گوگل می تواند هوش مصنوعی Bard را بهبود بخشد.

Google Bard AI

تاریخ انتشار عمومی Bard AI گوگل چه زمانی است؟

از هم‌اکنون، گوگل هوش مصنوعی Bard را برای آزمایش‌کنندگان مورد اعتماد باز می‌کند تا در هفته‌های آینده آن را به‌طور گسترده‌تر در دسترس عموم قرار دهد. گوگل تاریخ تخمینی را برای انتشار عمومی اعلام نکرده است.

آیا Google Bard AI به عنوان یک برنامه در اندروید یا آیفون در دسترس خواهد بود؟

هیچ برنامه اختصاصی برای نصب روی گوشی های هوشمند برای تعامل با Bard AI وجود نخواهد داشت. بلکه در سرویس‌های Google و برنامه‌هایی مانند جستجو و دستیار برای پاسخ به سؤالات شما پیاده‌سازی می‌شود. این پروژه ممکن است طبق معمول به وب سایت آزمایشی گوگل بیاید تا مردم بتوانند Bard را قبل از انتشار نهایی امتحان کنند.

Google Bard AI

Bard AI گوگل در نسخه ی نمایشی چه اشتباهی مرتکب شد؟

در نسخه ی نمایشی گوگل، از هوش مصنوعی Bard پرسیده شد که “چه کشفیات جدیدی از تلسکوپ فضایی جیمز وب را می توانم به کودک 9 ساله خود بگویم؟” که هوش مصنوعی Bard پاسخ گلوله ای طولانی می دهد، اما یک نقطه را اشتباه گرفته است. که بارد AI گفت: «اولین عکس‌ها را از سیاره‌ای خارج از منظومه شمسی خودمان گرفتیم» که درست نیست. کاربران اینترنت آن را در رسانه های اجتماعی گرفتند و تصحیح کردند که اولین عکس از یک سیاره خارج از منظومه شمسی توسط رصدخانه جنوبی اروپا در سال 2004 گرفته شده است.

بسته شدن

Google Bard ممکن است پروژه بزرگی از برند برای قدرتمندتر و دقیق تر کردن جستجو باشد یا نباشد. در حالی که تصمیم Google برای شبیه‌تر کردن پاسخ‌های Bard می‌تواند به بسیاری از کاربران از جمله متخصصان مانند پزشکان یا معلمان کمک کند تا تخصص خود را بهبود بخشند. آیا این موج تولید محتوای هوش مصنوعی برای آینده وب و توسعه مغز انسان ایمن است؟ این باید دیده شود. اگر سؤال دیگری در مورد هوش مصنوعی Bard دارید، با ما در میان بگذارید و ما در این مقاله به آنها پاسخ خواهیم داد. برای مطالعه بیشتر از این دست با GadgetsToUse همراه باشید.

همچنین بخوانید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید GadgetsToUse کانال YouTube.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست