4 روش برای تبدیل کردن به DND در هر تلفن اندرویدی

Gaurav Sharma

گوگل پیکسل تلنگر به خس این ویژگی برای قطع اعلان های مزاحم مفید است، زیرا به طور خودکار حالت Do Not Disturb را در عرض یک ثانیه روشن می کند. اگر گوشی پیکسل ندارید، نگران نباشید، زیرا در این مطلب، نحوه تبدیل Flip به DND را در هر تلفن اندرویدی مورد بحث قرار خواهیم داد. در همین حال، شما همچنین می توانید Back Tap را در هر اندرویدی اضافه کنید.

چگونه در تلفن اندرویدی خود به حالت DND برگردید

ویژگی Flip to DND حالت به طور خودکار گوشی شما را در حالت Do Not Disturb زمانی که روی میز پایین می‌رود قرار می‌دهد. در زیر به چهار راه برای دریافت این ویژگی در گوشی اندرویدی خود اشاره کرده ایم.

ویژگی Flip-to-Shhh در تلفن های پیکسل

برای کاربران Google Pixel، روش داخلی برای فعال کردن Do Not Disturb و بی‌صدا کردن همه اعلان‌ها در تلفن Pixel شما، «Flip to Shh» نامیده می‌شود. در اینجا نحوه فعال کردن آن آمده است:

1. قابل اعتماد و متخصص تنظیمات در تلفن Pixel خود و پیمایش به تنظیمات سیستم.

2. در قسمت تنظیمات سیستم، روی آن ضربه بزنید حرکات.

در Pixel به DND برگردید

3. زیر حرکات منو، روی ‘ ضربه بزنیدتلنگر به خس.

در Pixel به DND Shhh برگردید

4. در صفحه بعدی، فعال کردن ضامن برای «Flip to Shhh» برای فعال کردن این ویژگی.

تلنگر به Glyph در تلفن Nothing

مانند ویژگی Flip to Shh Pixel، Nothing Phone (1) دارای ویژگی Flip to Glyph است. می‌تواند پس از چرخاندن گوشی به سمت پایین، روی «مزاحم نشوید» قرار دهد.

سر به تنظیمات > رابط Glyph > تلنگر به گلیف برای فعال کردن آن سپس، ضامن را فعال کنید تا آن را روشن کنید. برای یک راهنمای گام به گام برای فعال کردن Flip to Glyph، نکات Nothing Phone (1) ما را بررسی کنید.

در تلفن های موتوری به DND برگردید

نسخه خود موتورولا از ویژگی Google Pixel ‘Flip to Shhh’ Flip to Do Not Disturb نام دارد. در اینجا نحوه فعال کردن آن آورده شده است.

1. راه اندازی کنید Moto App در تلفن موتورولا خود و روی آن ضربه بزنید حرکات.

2. در زیر منوی حرکات، روی « ضربه بزنیدبرای مزاحم نشوید ورق بزنید‘ گزینه.

3. شما می توانید بیشتر سفارشی کنید سطح مزاحم نشوید در گوشی موتورولا شما

از برنامه Flip DND در سایر تلفن های اندرویدی استفاده کنید

در همه گوشی‌های اندرویدی دیگر، که ویژگی Flip to DND به صورت بومی وجود ندارد. می توانید از برنامه Flip to DND استفاده کنید که روی همه گوشی های اندرویدی بالاتر از 4.0 کار می کند. در اینجا نحوه استفاده از آن آورده شده است:

1. برنامه Flip to DND را در تلفن اندرویدی خود دانلود کنید و آن را اجرا کنید.

2. به برنامه اجازه دهید حالت DND گوشی شما را کنترل کند.

3. حالا می توانید شخصی سازی تعداد کمی تنظیمات از منوی سه نقطه.

سوالات متداول

س. چگونه Flip to Silence را در تلفنم روشن کنم؟

برخی از تلفن‌های اندرویدی، از جمله گوشی‌های Google Pixel، دارای ویژگی Flip to Silence هستند. در مورد سایر گوشی های اندرویدی، می توانید از یک برنامه شخص ثالث برای دریافت این ویژگی استفاده کنید.

س. Flip to DND Mode چیست؟

چرخش به حالت DND، که در چند گوشی اندرویدی یافت می‌شود، در صورت فعال شدن، به‌طور خودکار گوشی شما را در حالت DND قرار می‌دهد.

س. تلفن من حالت Dnd را ندارد. چگونه می توانم آن را دریافت کنم؟

چند برنامه شخص ثالث وجود دارد، مانند Flip to DND که در بالا نشان داده شده است، که می توانید آنها را نصب کنید تا این ویژگی را در تلفن Android خود دریافت کنید.

بسته بندی

این مطالعه چهار روش استفاده از ویژگی «Flip the Shhh» یا Flip to DND Pixel را در هر تلفن Android مورد بحث قرار می‌دهد. امیدوارم این مورد برای شما مفید بوده باشد. اگر این کار را کردید، آن را با کسی که باید این را بداند به اشتراک بگذارید. برای نکات فنی بیشتر با GadegtsToUse همراه باشید و موارد مرتبط زیر را بررسی کنید.

شما ممکن است علاقه مند باشید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید GadgetsToUse کانال YouTube.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست