7 روش برتر برای رفع نشدن تاریخ آپلود ویدیوی YouTube

Paras Rastogi

ممکن است آن را یک اشکال بدون خطاب یا جهت گیری ضعیف محتوای YouTube بنامید، اما بینندگان اغلب از گم شدن تاریخ آپلود ویدیو در چندین ویدیوی YouTube گزارش داده اند. اگر شما هم تجربه مشابهی داشته اید، ما فقط راه حلی را داریم که شما نیاز دارید. این راهنما چندین روش منحصر به فرد برای رفع تاریخ آپلود ویدیوی YouTube قابل مشاهده نیست را پوشش می دهد. علاوه بر این، می توانید یاد بگیرید که از ویدیوهای YT مورد علاقه خود، GIF ایجاد کنید.

روش‌هایی برای رفع نشدن تاریخ آپلود ویدیوی YouTube

در زیر به هفت راه برای رفع مشکل تاریخ آپلود ویدیوی YouTube قابل مشاهده اشاره کرده ایم. بیایید به این روش های آسان بپردازیم و بحث کنیم:

سطح بزرگنمایی ویدیوی YouTube را تنظیم کنید تا تاریخ آپلود آن مشخص شود

یکی از ساده‌ترین راه‌حل‌ها برای اکثر کاربران، تنظیم سطح بزرگ‌نمایی صفحه فعلی یوتیوب در مرورگر برای نشان دادن «تاریخ آپلود ویدیو» است. تنظیم سطح زوم به 90% یا 125% ترفند را انجام خواهد داد در اینجا نحوه رسیدن به همان هدف آورده شده است.

1. ویدیوی یوتیوب مورد نظر را در مرورگر خود پخش کنید.

تصحیح تاریخ آپلود ویدیوی YouTube

2. بعد، را فشار دهید Ctrl و دکمه های – یا + روی صفحه کلید خود به طور همزمان به کوچک نمایی یا بزرگنمایی در صفحه.

3. بارگذاری مجدد صفحه برای بررسی تاریخ آپلود ویدیو.

از برنامه افزودنی کروم برای مشاهده تاریخ و زمان آپلود استفاده کنید

یکی دیگر از روش های قابل اعتماد برای مشاهده تاریخ و زمان دقیق یک ویدیوی YT خاص، استفاده از یک برنامه افزودنی محبوب Google Chrome است. زمان آپلود یوتیوب. این برنامه افزودنی از Google API برای فاش کردن تاریخ و زمان دقیق ویدیوی آپلود شده در YouTube استفاده می کند. در اینجا نحوه نصب این افزونه و استفاده از آن به نفع خود آمده است.

1. پسوند YouTube Upload Time را در مرورگر خود نصب کنید.

تاریخ آپلود ویدیوی YouTube را اصلاح کنید

2. سپس به ویدیوی یوتیوب مورد نظر خود بروید و روی آن کلیک کنید پسوند نصب شده برای فاش کردن تاریخ و زمان آپلود آن

3. شما همچنین می توانید به موارد مختلف تغییر دهید محدوده های زمانی برای مشاهده تاریخ و زمان آپلود ویدیوی انتخابی در قالب دلخواه شما.

تاریخ آپلود ویدیوی YouTube را اصلاح کنید

وضوح پایین صفحه نمایش برای مشاهده تاریخ آپلود ویدیوی YouTube

راه حل بسیار خوب دیگر برای حل مشکل تاریخ آپلود ویدیوی YouTube این است که وضوح صفحه نمایش خود را به مقدار کمتری تنظیم کنید تا محتوای صفحه بزرگ شود و به هر جزئیات با یک اسکرول قابل دسترسی باشد. این به ویژه هنگامی که در حال تماشای ویدیوهای YouTube بر روی یک مانیتور/صفحه نمایش کوچک هستید مفید می شود. در نتیجه، پنجره پخش کننده ویدیو فضای بزرگتری را اشغال می کند و فضای کافی برای نمایش متن تاریخ آپلود را می دهد. در اینجا نحوه کاهش وضوح صفحه نمایش خود در سیستم ویندوز آمده است:

1. روی دسکتاپ خود کلیک راست کنید تا باز شود تنظیمات نمایشگر.

تاریخ آپلود ویدیوی YouTube را اصلاح کنید

2. بعد، گسترش دهید سیستم در نوار سمت چپ و بر روی کیفیت نمایش اندازه برای تنظیم آن

3. در نهایت، یک را انتخاب کنید وضوح صفحه نمایش پایین تر برای بزرگنمایی محتویات صفحه نمایش صفحه YouTube را مجدداً بارگیری کنید تا بررسی کنید آیا می توانید تاریخ آپلود را ببینید.

تاریخ آپلود ویدیوی YouTube را اصلاح کنید

از ابزار فراداده آنلاین برای آشکار کردن تاریخ آپلود استفاده کنید

علاوه بر استفاده از افزونه کروم، می‌توانید از آن نیز استفاده کنید ابزار آنلاین Metadata YouTube برای فاش کردن تمام اطلاعات مرتبط با یک ویدیوی یوتیوب، از جمله تاریخ و زمان آپلود آن. در اینجا نحوه استفاده از این ابزار برای رسیدن به همان هدف آورده شده است.

1. را کپی کنید URL ویدیوی YouTube مورد نظر خود را در کلیپ بورد خود قرار دهید.

2. در مرحله بعد، به ابزار آنلاین Metadata YouTube بروید و پیوند را در قسمت جستجو قرار دهید. کلیک کنید روی دکمه ارسال برای تولید نتایج جستجو

تاریخ آپلود ویدیوی YouTube را اصلاح کنید

3. صفحه را به پایین اسکرول کنید تا مکان مورد نظر را پیدا کنید ویدیو بخش. در اینجا می توانید تاریخ و زمان دقیق ویدیوی منتشر شده در کانال یوتیوب را مشاهده کنید.

تاریخ آپلود ویدیوی YouTube را اصلاح کنید

4. برای مشاهده جزئیات بیشتر، مانند آمار ویدیو و کانال، از جمله تاریخ ایجاد کانال انتخابی، می‌توانید به پایین پایین بروید.

برای بررسی تاریخ آپلود گمشده، به نمای رایانه لوحی بروید

یکی دیگر از ترفندهای جالب برای آشکار کردن سریع تاریخ آپلود ویدیوی هر ویدیوی YouTube، تغییر جهت مرورگر به نمای تبلت. در اینجا نحوه انجام آن آمده است.

1. هر ویدیوی YouTube را باز کنید و راست کلیک کنید و روی آن کلیک کنید عنصر را بازرسی کنید گزینه را فشار دهید، یا می توانید آن را فشار دهید کلید F12.

تاریخ آپلود ویدیوی YouTube را اصلاح کنید

2. در مرحله بعد، روی آن کلیک کنید نمای گوشی هوشمند / تبلت را فشار دهید تا نمای صفحه را تغییر دهید.

تاریخ آپلود ویدیوی YouTube را اصلاح کنید

3. اکنون می توانید تاریخ آپلود ویدیو را در زیر ویدیوی فعلی خود در YouTube مشاهده کنید.

برای مشاهده واضح تاریخ آپلود ویدیو، به حالت محیطی YouTube بروید

وقتی در حال مرور یوتیوب در حالت تاریک هستید، خواندن متن محتوا، مانند توضیحات ویدیو و تاریخ آپلود، به دلیل پس‌زمینه تاریک دشوار می‌شود. با این حال، تعمیرات اساسی رابط کاربری یوتیوب اخیر این مشکل را برطرف کرده است. با تغییر اساسی طراحی جدید یوتیوب، به روز شد حالت محیطی یک جلوه ارتعاش نیمه شفاف ظریف به پس زمینه اضافه می کند، خوانایی متن را بهبود می بخشد و یک تجربه تماشای فراگیر را ارائه می دهد. برای مشاهده تاریخ باید روی دکمه نمایش بیشتر کلیک کنید.

رفع عدم مشاهده تاریخ آپلود در ویدیوهای YouTube شما

یوتیوب جدید الگوریتم ممکن است برای وبلاگ نویسان و سازندگان محتوا که تاریخ آپلود را در ابتدای عنوان ویدیو ذکر می کنند، مشکلاتی ایجاد کند. خوشبختانه ما راه حلی برای حل این مشکل پیدا کردیم. به جای نوشتن تاریخ آپلود در ابتدا، به عنوان مثال، 05/12/2022 – وبلاگ جدید، شما نیاز دارید تاریخ را در آخر بنویسید از عنوان، به عنوان مثال، وبلاگ جدید- 2022-12-05، به الگوریتم YouTube اجازه می دهد آن را شناسایی و نمایش دهد.

امتیاز: برای رفع مشکل تاریخ آپلود ویدیوی YouTube، مرورگر را بازنشانی کنید

اگر پس از امتحان روش‌های بالا نتوانستید مشکل تاریخ آپلود ویدیوی YouTube را برطرف کنید، می‌توانید به‌عنوان آخرین راه‌حل، تنظیمات مرورگر را به طور کلی بازنشانی کنید. برای رفع آسان این مراحل را دنبال کنید:

1. کلیک کنید بر روی سه نقطه نماد در گوشه سمت راست بالا برای دسترسی تنظیمات کروم.

2. گسترش دهید تنظیم مجدد و پاکسازی در نوار کناری سمت چپ برگه را بزنید و روی آن کلیک کنید بازیابی تنظیمات گزینه.

تاریخ آپلود ویدیوی YouTube را اصلاح کنید

3. در نهایت بر روی تنظیمات را بازنشانی کنید دکمه برای پاک کردن تنظیمات موجود مرورگر و شروع مجدد. پس از اتمام، در یک برگه جدید به YouTube دسترسی پیدا کنید تا بررسی کنید که آیا تاریخ آپلود ویدیو قابل مشاهده است یا خیر.

تاریخ آپلود ویدیوی YouTube را اصلاح کنید

سوالات متداول

س: چرا نمی توانم تاریخ آپلود یک ویدیوی YouTube را ببینم؟

آ: می‌توانید وضوح صفحه نمایش خود را تنظیم کنید یا از ابزار آنلاین YouTube Metadata برای یافتن تاریخ آپلود هر ویدیوی YouTube استفاده کنید.

س: آیا برنامه افزودنی برای نمایش تاریخ آپلود ویدیوی YouTube وجود دارد؟

آ: برای مشاهده آسان تاریخ آپلود، برنامه افزودنی Chrome Upload Time YouTube را نصب کنید. برای درک بهتر به مراحل ذکر شده در بالا مراجعه کنید.

س: چگونه به YouTube Video Date Finder آنلاین دسترسی پیدا کنیم؟

آ: لطفاً برای مشاهده تاریخ آپلود هر ویدیوی YouTube به ابزار فراداده آنلاین مراجعه کنید.

این یک Wrap است

بنابراین، این روش‌های برتر برای رفع تاریخ آپلود ویدیوی YouTube است که در ویدیوها قابل مشاهده نیست. اگر راه‌حل‌های کاری بالا به شما کمک کرده است تا این مشکل را عیب‌یابی کنید، این دستورالعمل را با دوستانی که فکر می‌کنید به آن نیاز دارند به اشتراک بگذارید. با GadgetsToUse همراه باشید تا از این دست راهنماهای فنی بیشتر مطلع شوید.

ممکن است به موارد زیر علاقه مند باشید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید کانال یوتیوب GadgetsToUse.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست