9 راه برای رفع عدم کارکرد میکروفون در Discord

Amit Rahi

Discord برنامه‌ای است که می‌توانید با دوستانتان از طریق چت صوتی بنشینید و بازی کنید و اگر میکروفون از کار بیفتد، هدف را شکست می‌دهد. میکروفون دومین دستگاهی است که چاپگر به طور ناگهانی و بدون پیغام خطایی از کار می افتد. این مشکل آزاردهنده در ویندوز و اندروید بسیار رایج است. بنابراین در اینجا یک راهنمای جامع برای کمک به تعمیر میکروفون خود در Discord برای ویندوز و روی تلفن خود آورده شده است.

روش‌هایی برای رفع مشکل در دسترس نبودن میکروفون Discord

در زیر 9 راه آسان را ذکر کرده ایم که می توانید از آنها برای تعمیر میکروفون در برنامه Discord خود برای رایانه شخصی یا تلفن همراه استفاده کنید.

برنامه Discord را دوباره راه اندازی کنید

چه در رایانه شخصی یا تلفن همراه باشید، باید سعی کنید برنامه را مجدداً راه اندازی کنید تا ببینید آیا کار می کند یا خیر. در رایانه شخصی، باید برنامه Discord را به سادگی با کلیک کردن بر روی آن ببندید نماد x در نوار عنوان و سپس برنامه را دوباره از منوی استارت باز کنید.

اگر از برنامه تلفن همراه discord در تلفن خود استفاده می کنید، کافی است تغییر دهنده برنامه را در تلفن خود بالا بیاورید و برای بستن برنامه انگشت خود را بکشید. روند بستن برنامه برای اندروید و آیفون یکسان است. پس از بسته شدن، دوباره برنامه را از کشوی برنامه باز کنید.

میکروفون Discord را تعمیر کنید

دستگاه خود را مجددا راه اندازی کنید

اگر راه اندازی مجدد برنامه Discord جواب نداد، باید دستگاه را راه اندازی مجدد کنید. در رایانه شخصی، فقط از منوی پاور در Start گزینه restart را انتخاب کنید.

گوشی‌های اندرویدی دارای دکمه راه‌اندازی مجدد هستند، در حالی که در آیفون‌ها، پس از خاموش شدن باید به صورت دستی آن را روشن کنید. پس از راه اندازی مجدد دستگاه، برنامه Discord را باز کنید تا ببینید آیا میکروفون دوباره شروع به کار کرده است یا خیر.

بررسی کنید که آیا میکروفون به درستی کار می کند

اگر از یک میکروفون خارجی با رایانه شخصی یا لپ تاپ خود استفاده می کنید، ممکن است این احتمال وجود داشته باشد که میکروفون شما خراب شده باشد. شما می توانید این را با ورود به آن بررسی کنید تنظیمات > سیستم > صدا و در اینجا میکروفون خود را در قسمت Input مشاهده خواهید کرد. می‌توانید با میکروفون صحبت کنید تا ببینید نوار صدا حرکتی را نشان می‌دهد یا خیر. اگر نه، میکروفون شما معیوب است یا به درستی وصل نشده است. اگر دیدید که نوار بالا و پایین می رود، ترفند بعدی ما را دنبال کنید.

برای بررسی میکروفون گوشی هوشمند خود، کافی است از برنامه ضبط پیش فرض گوشی خود استفاده کنید و سعی کنید چیزی را ضبط کنید. اگر به چیزی در ضبط گوش نمی دهید، این احتمال وجود دارد که میکروفون شما خراب شده باشد. اما اگر بتوانید صدای ضبط شده را به وضوح گوش دهید، میکروفون دستگاه شما خوب است. در این صورت، اصلاحات بعدی را بررسی کنید.

مجوزهای برنامه را بررسی کنید

هر دستگاه دارای یک ویژگی امنیتی است که به شما امکان می دهد دسترسی به سخت افزار خاصی را برای برنامه ها فعال یا غیرفعال کنید. مجوز میکروفون باید به برنامه داده شود تا میکروفون به خوبی کار کند. شما می توانید مجوز در ویندوز را با رفتن به بررسی کنید تنظیمات > حریم خصوصی و امنیت > میکروفون. در اینجا، از لیست برنامه‌ها، مطمئن شوید که کلید جلوی اختلاف روی روی تنظیم شده است “بر” موقعیت، اگر نه، آن را فعال کنید.

میکروفون Discord را تعمیر کنید

تلفن های هوشمند اندرویدی دارای یک برگه مجوز در داخل هستند صفحه اطلاعات برنامه و در اینجا می توانید بررسی کنید که آیا برنامه Discord به میکروفون دسترسی دارد یا خیر. اگر این راه حل شکست خورد و از قبل مجوزهای داده شده به برنامه را دارید، راه حل بعدی را امتحان کنید.

میکروفون Discord را تعمیر کنید

در آیفون، به تنظیمات > حریم خصوصی > میکروفون، و در اینجا به میکروفون به برنامه discord دسترسی خواهید داد.

تنظیمات صدای Discord را بازنشانی کنید

اگر قبلاً با تنظیمات صوتی برنامه Discord سر و کار داشتید، یک تنظیم اشتباه می تواند باعث شود میکروفون به درستی کار نکند. اگر به یاد ندارید چه تنظیماتی را تغییر داده‌اید یا کدام گزینه را فعال یا غیرفعال کرده‌اید، نگران نباشید، همیشه می‌توانید صدا را به تنظیمات پیش‌فرض آن بازنشانی کنید. این اصلاح را می توان برای برنامه رایانه شخصی و برنامه تلفن همراه هر دو اعمال کرد.

میکروفون Discord را بازنشانی کنید

1. به تنظیمات بروید و انتخاب کنید تنظیمات صدا.

2. به پایین بروید و روی آن کلیک کنید تنظیمات صدا را بازنشانی کنید گزینه.

با این کار تنظیمات صدای Discord بازنشانی می‌شود و میکروفون دوباره کار می‌کند. اگر این راه حل برای شما کار نکرد، باید راه حل بعدی را امتحان کنید.

اجازه دسترسی میکروفون به مرورگر در ویندوز

اگر از Discord در مرورگر استفاده می کنید و برنامه Discord را روی رایانه شخصی خود نصب نکرده اید، بررسی کنید که آیا وب سایت به میکروفون دسترسی دارد یا خیر. در اینجا نحوه بررسی آن آمده است:

1. قابل اعتماد و متخصص تنظیمات > حریم خصوصی و امنیت > تنظیمات سایت.

2. انتخاب کنید «سایت‌ها می‌توانند از میکروفون شما درخواست کنند» گزینه.

میکروفون Discord را تعمیر کنید

3. اکنون، تب Discord را بازخوانی کنید و ببینید آیا پنجره بازشو برای درخواست دسترسی به میکروفون را دریافت می کنید. اکنون به وب سایت اجازه دسترسی به میکروفون را بدهید و می توانید از میکروفون خود در برنامه وب Discord استفاده کنید.

غیرفعال کردن Exclusive Mode در ویندوز

اگر حالت انحصاری را در تنظیمات میکروفون فعال کرده باشید، ممکن است میکروفون منحصراً توسط برنامه مشخص شده استفاده شود. این باعث می شود Discord به میکروفون دسترسی پیدا کند و نمی توانید از آن در چت های صوتی استفاده کنید. برای غیرفعال کردن حالت انحصاری در ویندوز مراحل را دنبال کنید.

1. برو به تنظیمات برنامه و حرکت به سیستم سپس صدا.

2. زیر پیشرفته، کلیک کنید تنظیمات صدا بیشتر و یک پنجره باز می شود.

3. انتخاب کنید در حال ضبط برگه و دوبار کلیک کنید میکروفون در حال استفاده

4. در ویژگی های میکروفون پاپ آپ، به پیشرفته برگه

5. در اینجا، علامت را بردارید «اجازه به برنامه‌ها برای کنترل انحصاری این دستگاه» و کلیک کنید درخواست دادن.

Microphone Divers را دوباره روی ویندوز نصب کنید

نصب مجدد درایورها بسیاری از مشکلات را در رایانه های شخصی ویندوز حل می کند، اگر روش های بالا برای شما کارساز نبود، در اینجا نحوه نصب مجدد درایورهای میکروفون آورده شده است.

1. کلیک راست کنید بر روی دکمه شروع و کلیک کنید مدیریت دستگاه.

2. دوبار کلیک کنید را صدا و ورودی ها برای گسترش آن

میکروفون Discord را تعمیر کنید

3. کلیک راست کنید را میکروفون و کلیک کنید دستگاه را حذف کنید. سپس کلیک کنید حذف نصب کنید دوباره برای حذف دستگاه.

میکروفون Discord را تعمیر کنید

4. اکنون، به عمل برگه و سپس انتخاب کنید برای تغییرات سخت افزاری اسکن کنید.

میکروفون Discord را تعمیر کنید

با این کار میکروفون دوباره روی Device manager با آخرین درایورها و تنظیمات نصب می شود.

برنامه Discord را دوباره نصب کنید

اگر در آخرین راه حل هیچ کمکی به شما نکرده است، باید برنامه Discord را دوباره نصب کنید. در اینجا به این صورت است:

1. قابل اعتماد و متخصص تنظیمات > برنامه ها > برنامه های نصب شده و جستجو کنید اختلاف نظر.

2. کلیک کنید بر روی سه نقطه منو و انتخاب کنید حذف نصب کنید و برای حذف برنامه تأیید کنید.

پس از اتمام، برنامه Discord را از وب سایت رسمی دانلود و نصب کنید.

میکروفون Discord را تعمیر کنید

در تلفن هوشمند خود، می توانید با ضربه زدن و نگه داشتن آن، برنامه را حذف نصب کنید نماد اختلاف و انتخاب حذف نصب کنید گزینه. پس از حذف نصب برنامه Discord، می توانید برای نصب مجدد به فروشگاه Google Play بروید.

اگر دکمه Uninstall را در منوی بازشو نمی بینید، به آن بروید تنظیمات > برنامه‌ها > Discord > ضربه زدن حذف نصب کنید.

بسته بندی

در این مطلب، راه‌هایی را برای مشخص کردن دلیل دقیق کار نکردن میکروفون شما در Discord و رفع آن مورد بحث قرار دادیم. امیدوارم برای شما مفید بوده باشد، سپس آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. با GadgetsToUse همراه باشید تا نکات فنی بیشتری از این دست را دریافت کنید و مواردی را که در زیر پیوند داده شده اند بررسی کنید.

شما ممکن است علاقه مند باشید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید GadgetsToUse کانال YouTube.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست