6 راه برای رفع “دستگاه شما با این نسخه سازگار نیست”

Paras Rastogi

به‌عنوان یک کاربر اندروید، اغلب در فروشگاه Google Play با برنامه‌های خاصی مواجه می‌شوید که هنگام تلاش برای نصب، مشکلات سازگاری را نشان می‌دهند. در نتیجه، این برنامه‌ها را نمی‌توان مستقیماً از فروشگاه Play نصب کرد مگر اینکه رفع شود. با این حال، این توضیح دهنده راه های آسانی را برای رفع خطای «دستگاه شما با این نسخه سازگار نیست» در تلفن اندرویدی شما نشان می دهد. علاوه بر این، می توانید یاد بگیرید که برنامه ها را در تلفن اندرویدی خود به طور کامل حذف و حذف کنید.

دلایل سازگاری برنامه با تلفن من

در حالی که ممکن است چندین دلیل غیرمنتظره پشت این خطا در گوشی اندروید شما وجود داشته باشد، برخی از موارد قابل توجه به شرح زیر است:

  • توسعه‌دهنده برنامه مدل دستگاه Android شما را در فهرست قرار نداده است مدل های دستگاه سازگار در فروشگاه Google Play.
  • ممکن است فروشگاه Google Play خراب باشد فایل های کش.
  • گوشی هوشمند اندرویدی شما است منسوخ شده و نیاز به به روز رسانی نرم افزار دارد.
  • برنامه در حال حاضر شما در دسترس نیست منطقه و خیلی بیشتر.

نحوه رفع «دستگاه شما با این نسخه سازگار نیست»

رفع خطای «دستگاه شما با این نسخه سازگار نیست» در اندروید بسیار آسان است. بیایید نگاهی دقیق به روش های مختلفی که باید برای حل مشکل در دستگاه اندرویدی خود دنبال کنید، داشته باشیم.

فایل‌های کش برنامه فروشگاه Google Play را پاک کنید

اولین قدم برای رفع خطای سازگاری نصب در فروشگاه Google Play این است که همه موارد مربوط به برنامه را پاک کنید فایل های کش. در اینجا نحوه پاک کردن فایل‌های کش فروشگاه Google Play در دستگاه Android خود آورده شده است:

1. باز کن برنامه تنظیمات در دستگاه اندرویدی خود و روی آن ضربه بزنید برنامه ها برای پیدا کردن فروشگاه Google Play.

2. بعد، روی ضربه بزنید گزینه ذخیره سازی و کش برای پیکربندی آن

3. علاوه بر این، را فشار دهید دکمه پاک کردن کش برای حذف تمام فایل های کش موقت

خودشه. شما با موفقیت فایل های کش فروشگاه Google Play را از سیستم خود حذف کردید. باید دستگاه خود را مجددا راه اندازی کنید و دوباره برنامه را نصب کنید تا بررسی کنید که آیا مشکل حل شده است یا خیر.

اجباری سرویس‌های Google Play را ببندید و دوباره راه‌اندازی کنید

گاهی اوقات یک مشکل موجود در سرویس‌های فروشگاه Google Play ممکن است باعث خطای «دستگاه شما با این نسخه سازگار نیست» در دستگاه Android شما شود. برای حل این مشکل، می‌توانید به‌طور دستی سرویس‌های Google Play را به اجبار ببندید و سپس آن را مجدداً راه‌اندازی کنید تا برنامه مورد نظر خود را نصب کنید. برای رفع آسان این مراحل را دنبال کنید.

1. را بیابید برنامه خدمات Google Play از لیست برنامه های نصب شده روی گوشی اندرویدی خود استفاده کنید و روی آن ضربه بزنید تا پیکربندی شود.

2. بعد، بر روی ضربه بزنید دکمه توقف اجباری برای بستن تمام نمونه های در حال اجرا برنامه در دستگاه خود.

3. در ادامه، بر روی ضربه بزنید برنامه فروشگاه Google Play برای راه اندازی مجدد سرویس. بررسی کنید که آیا مشکل سازگاری برنامه حل شده است یا خیر.

برای رفع خطای «دستگاه شما با این نسخه سازگار نیست» به‌روزرسانی‌های فروشگاه Play را حذف نصب کنید.

یکی دیگر از راه‌حل‌های مفید برای رفع خطای سازگاری برنامه در فروشگاه Google Play، حذف به‌روزرسانی‌های اخیر آن است. برای رسیدن به همان مراحل این مراحل را دنبال کنید.

1. باز کن برنامه تنظیمات و سپس روی آن ضربه بزنید فروشگاه Google Play از لیست برنامه های نصب شده برای پیکربندی تنظیمات آن.

2. بعد، بر روی ضربه بزنید منوی سه نقطه در گوشه سمت راست بالا را فشار دهید و سپس آن را فشار دهید به روز رسانی ها را حذف نصب کنید گزینه حذف به‌روزرسانی‌های فروشگاه Play اخیراً نصب شده از دستگاه شما.

3. پس از حذف، دستگاه خود را مجددا راه اندازی کنید تا بررسی کنید که آیا مشکل حل شده است یا خیر.

Google Services Framework را در دستگاه خود بازنشانی کنید

Google Services Framework مسئول نگهداری از برنامه‌های بسیار مهم Google است که از قبل در دستگاه Android از جمله فروشگاه Google Play نصب شده‌اند. بازنشانی برنامه ممکن است مشکل سازگاری را که هنگام نصب برنامه با آن مواجه هستید برطرف کند. در اینجا نحوه انجام این کار آمده است.

1. دستگاه خود را باز کنید تنظیمات برنامه و سپس روی منوی سه نقطه دکمه در گوشه سمت راست بالا

2. در مرحله بعد، را فعال کنید نمایش برنامه های سیستم گزینه و جستجو برای چارچوب خدمات گوگل برنامه با استفاده از نوار جستجو

3. اکنون، روی آن ضربه بزنید برای پیکربندی آن ذخیره سازی و حافظه پنهان.

4. در نهایت، روی پاک کردن حافظه پنهان و دکمه های ذخیره سازی را پاک کنید برای بازنشانی Google Services Framework در دستگاه Android خود.

5. تلفن خود را مجددا راه اندازی کنید و فروشگاه Google Play را باز کنید تا بررسی کنید که آیا خطای “دستگاه شما با این نسخه سازگار نیست” برطرف شده است یا خیر.

تلفن خود را برای به روز رسانی های جدید بررسی کنید

اگر گوشی شما روشن است سیستم عامل یا نرم افزار قدیمی، احتمالاً هنگام نصب برنامه در فروشگاه Google Play با خطای مشکل سازگاری مواجه خواهید شد. برای عیب یابی این مشکل، باید هر موردی که به تازگی در دسترس است را بررسی و نصب کنید به روز رسانی ها، برای رفع مشکلات نصب، از طریق فروشگاه Play با موفقیت. این مراحل را دنبال کنید تا گوشی اندروید خود را برای به روز رسانی های جدید بررسی کنید.

1. باز کن تنظیمات برنامه و پیدا کردن به روزرسانی سیستم گزینه ای برای باز کردن آن

2. در مرحله بعد، چند ثانیه صبر کنید تا گوشی شما به‌روزرسانی‌های جدید سیستم را بررسی کند. در صورت موجود بودن، روی ضربه بزنید دکمه نصب تا فورا آنها را دانلود و نصب کنید.

نکته حرفه ای: اطمینان حاصل کنید که به یک اتصال Wi-Fi پایدار متصل هستید تا هنگام دانلود به‌روزرسانی تلفن خود در شبکه تلفن همراه از هزینه‌های اضافی داده جلوگیری کنید.

برای نصب برنامه، یک اپ استور متفاوت را امتحان کنید

اگر فکر می‌کنید اشتباهاً خطای «دستگاه شما با این نسخه سازگار نیست» را دریافت می‌کنید، می‌توانید همان برنامه را از سایر فروشگاه‌های برنامه شخص ثالث رایگان مانند APKPureیا Galaxy App Store. علاوه بر این، می‌توانید فایل APK مرتبط با برنامه را مستقیماً از منابع مختلف در اینترنت دانلود و نصب کنید. در اینجا چیزی است که شما باید دنبال کنید.

1. یک تب جدید در مرورگر وب خود باز کنید و برنامه APK Pure را از وب سایت رسمی دانلود کنید.

2. بعد، مطمئن شوید که نصب از منابع برنامه ناشناخته برای دستگاه شما روشن است و برنامه دانلود شده را نصب کنید.

3. برنامه را باز کنید و جستجو کردن تا برنامه مورد نظر شما به راحتی آن را روی گوشی هوشمند اندرویدی خود بدون هیچ مشکلی در سازگاری نصب کنید.

رفع دستگاه سازگار نیست

نکته پاداش: برنامه‌های Android را که در هند موجود نیستند نصب کنید

اگر در هند واقع شده اید و با ‘این برنامه در منطقه شما در دسترس نیستهنگام نصب برنامه‌ها از فروشگاه Google Play، می‌توانید با پیروی از برخی ترفندها آن را نصب و استفاده کنید. برای نصب برنامه هایی که در هند در دسترس نیستند، این راهنمای دقیق را دنبال کنید.

سوالات متداول

س: هنگام نصب برنامه‌ها در فروشگاه Google Play، خطای «دستگاه شما با این نسخه سازگار نیست» دریافت می‌کنم. چگونه این را درست کنم؟

آ: برای رفع مشکل سازگاری برنامه در فروشگاه Google Play، روش های عیب یابی آسان را در این توضیح دهنده دنبال کنید.

س: چرا دستگاه Android من با نصب برخی برنامه ها سازگار نیست؟

آ: این اغلب زمانی اتفاق می‌افتد که یک دستگاه اندرویدی ممکن است از سیستم‌افزار قدیمی استفاده کند یا فروشگاه Google Play را برای مدت طولانی به‌روزرسانی نکرده باشد. برای رفع آن با چند ضربه به مراحل بالا مراجعه کنید.

کلمات پایانی: برنامه ها را بدون وقفه نصب کنید!

امیدواریم با استفاده از روش‌های کاربردی این توضیح‌دهنده، با موفقیت رفع کرده باشید که دستگاه با مشکل این نسخه در فروشگاه Google Play سازگار نیست. اگر آن را مفید می دانید، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و برای راهنمایی های جالب تر، لینک های زیر را بررسی کنید. برای اطلاع از نکات فنی بیشتر با GadgetsToUse همراه باشید.

ممکن است به موارد زیر علاقه مند باشید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse، یا برای آخرین ویدیوهای بررسی، مشترک شوید GadgetsToUse کانال YouTube.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست