3 راه برای رفع عدم اشتراک گذاری مکان و زمان عبور از زمان با استفاده از نقشه گوگل

Amit Rahi

Google Maps اجازه می دهد تا مکان و زمان عبور و مرور را با هر کسی از طریق یک پیوند به اشتراک بگذارید. این ویژگی هر زمان که از ویژگی پیمایش در Google Maps استفاده می کنید در دسترس است. گاهی اوقات این ویژگی حتی همانطور که توسط بسیاری از کاربران گزارش شده است کار نمی کند. پیام خطا به عنوان “نمی توان مکان را به اشتراک گذاشت”. اگر شما نیز با این مشکل مواجه شده اید، امروز قصد داریم در مورد چگونگی رفع این مشکل در گوشی خود صحبت کنیم.

چگونه ETA را از Google Maps به اشتراک بگذاریم؟

برای کسانی که اطلاع ندارند، این ویژگی از صفحه ناوبری برنامه Maps کار می کند. در اینجا یک راهنمای کوچک برای راهنمایی سریع شما در مراحل وجود دارد.

1. برنامه Google Maps را راه اندازی کنید و هر مکانی را جستجو کنید.

2. روی ضربه بزنید جهت سپس شروع کنید در نوار پایین

3. در ETA به بالا بکشید برای باز کردن منو و ضربه زدن پیشرفت سواری را به اشتراک بگذارید

4. در اینجا می توانید برنامه ای را که می خواهید پیشرفت سواری خود را در آن به اشتراک بگذارید، انتخاب کنید.

چگونه مشکل اشتراک‌گذاری مکان در Google Maps را برطرف کنیم؟

هنگامی که ETA را از صفحه ناوبری در برنامه Google Maps به اشتراک می گذارید، پیشرفت مستقیم سفر را به شخصی که مکان را با او به اشتراک گذاشته اید نشان می دهد. این ویژگی واقعاً جالب است اگر می‌خواهید تماشاگران خود را از موقعیت مکانی زنده خود و زمان رسیدن به آن آگاه کنید. ما با همین مشکل در شیائومی 12 پرو خود مواجه شدیم که پیام خطای عدم اشتراک‌گذاری مکان را داشت. برای رفع آن می توانید راه های ذکر شده در زیر را امتحان کنید.

نمی‌توان مکان را به اشتراک گذاشت

گوشی هوشمند خود را مجددا راه اندازی کنید

کمی دور از ذهن به نظر می رسد، اما گاهی اوقات راه اندازی مجدد ابزارهای شما این کار را انجام می دهد. این کار تعدادی از مشکلات اندروید و iOS را برطرف می‌کند، زیرا تمام فعالیت‌های لازم را که ممکن است باعث ایجاد مشکل شوند، مجدداً راه‌اندازی می‌کند. می‌توانید تلفن هوشمند خود را راه‌اندازی مجدد کنید و دوباره مکان را به اشتراک بگذارید. اگر این مشکل را در تلفن شما برطرف کرد، عالی است، اما در صورتی که کار نکرد، راه حل بعدی ما را امتحان کنید.

نمی‌توان مکان را به اشتراک گذاشت

به شبکه موبایل تبدیل شوید

در حالی که ما در حال امتحان راه حل های مختلف برای این مشکل در تلفن خود بودیم، متوجه شدیم که تغییر از یک شبکه Wi-Fi به یک شبکه تلفن همراه در واقع کار می کند. استفاده از شبکه Wi-Fi هنگام رانندگی بسیار رایج نیست، اما اگر از شبکه Wi-Fi یا نقطه اتصال استفاده می کنید، می توانید به داده تلفن همراه تغییر دهید. این ممکن است مشکل گوشی هوشمند شیائومی شما را نیز حل کند و بتوانید دوباره پیشرفت سواری را به اشتراک بگذارید.

کمی به اطراف حرکت کنید

در Xiaomi 12 Pro، ما چیزهای زیادی مانند فعال و غیرفعال کردن GPS را امتحان کردیم و حتی حافظه پنهان برنامه Maps را پاک کردیم. اما هیچ چیز درست نشد و تقریباً در آن زمان منصرف شدیم. ما سعی کردیم این مشکل را در هر اسمارت‌فون برند دیگری تکرار کنیم، اما شکست خوردیم، به نظر می‌رسد این خطا فقط در گوشی‌های هوشمند شیائومی نشان داده می‌شود. و بدون شک، ما سعی کردیم آن را در مکان دیگری انجام دهیم و کاملاً کار کرد.

در نتیجه، تعمیر اساساً یک چیز مکان یابی است، زیرا GPS موجود در تلفن در داخل ساختمان دریافت کاملی نداشت. می توانید کمی حرکت کنید و سعی کنید مکان را دوباره به اشتراک بگذارید، این مشکل را برای شما نیز برطرف می کند.

بسته بندی

اینها همه راه حل‌های ممکنی هستند که می‌توانید امتحان کنید، برای رفع مشکل اشتراک‌گذاری مکان در برنامه Google Maps. اگر با راه حل های دیگری برخورد کردید، به ما اطلاع دهید تا راه حل شما را به این مقاله اضافه کنیم. سایر نکات لینک شده در زیر را بررسی کنید و برای اطلاع از نکات و ترفندهای فنی بیشتر با GadgetsToUse همراه باشید.

شما ممکن است علاقه مند باشید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید GadgetsToUse کانال YouTube.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست