2 راه برای رفع مشکل نمی توان دید چه کسی توییت شما را دوست دارد

Stuti Shukla

آیا نمی توانید ببینید چه کسی توییت شما را لایک کرده است؟ یا نمی توانید لیست کامل افرادی که توییت شما را لایک کرده اند را ببینید؟ در این مقاله، راه‌هایی را برای حل مشکل عدم مشاهده لایک در توییت خود مورد بحث قرار خواهیم داد. در همین حال، همچنین می توانید یاد بگیرید که حساب توییتر خود را بدون تلفن یا ایمیل بازنشانی کنید.

چرا نمی توانم ببینم چه کسی توییت من را پسندیده است؟

قبل از آشنایی با راه حل‌های رفع عدم امکان دیدن لایک در توییت، ابتدا سعی می‌کنیم دلایلی را که چرا نمی‌توانید برخی از لایک‌ها را در توییت‌های خود مشاهده کنید، درک کنیم.

حساب شما بایگانی شده است

این معمولاً زمانی اتفاق می‌افتد که شما برای مدت زمان زیادی، احتمالاً ماه‌ها یا سال‌ها، در توییتر فعال نبوده‌اید. در چنین شرایطی، توییتر حساب شما را در حالت بایگانی قرار می دهد تا فضای سرور را ذخیره کند و عملکرد را ارائه دهد. این گاهی اوقات منجر به بارگذاری نامناسب محتوا، لایک ها و ریتوییت ها در حساب توییتر شما می شود.

حساب مشکوک تایید نشده

اگر حساب توییتر شما مشکوک باشد و هنوز هویت خود را تأیید نکرده باشید، به احتمال زیاد با این مشکل مواجه خواهید شد. به طور کلی می‌توانید توییت‌ها را مرور کنید، اما نمی‌توانید ببینید چه کسی توییت‌های شما را لایک کرده یا آنها را بازتوییت کرده است.

طبق گفته توییتر، فعالیت مشکوک زمانی است که کاربر با حساب‌های زیادی در تعامل است و آن را شبیه یک ربات می‌کند. همچنین اگر انواع خاصی از توییت‌ها بیش از حد دنبال شوند، ممکن است این اتفاق بیفتد.

مشکلات اتصال به اینترنت

اتصال ضعیف به اینترنت یکی دیگر از دلایل رایج برای نشان ندادن لایک‌های توییتر است و می‌تواند باعث بارگذاری نامناسب لایک‌های توییتر شود. در چنین مواردی، در نمایان شدن افرادی که توییت‌های شما را لایک کرده‌اند، تاخیر یا شکست وجود خواهد داشت. بنابراین اگر در مشاهده افرادی که توییت شما را به طور موقت لایک کرده اند با مشکل مواجه هستید، ممکن است به دلیل اتصال بد باشد. می‌توانید راهنمای اختصاصی ما برای رفع مشکل اینترنت همراه و رفع مشکل وای‌فای را مطالعه کنید.

مراحل دیدن لایک ها در توییتر

قبل از رفتن به اصلاحات، بیایید ببینیم چگونه می‌توانید کاربرانی که توییت شما را لایک کرده‌اند، ببینید. فقط برای اینکه مطمئن شوید همه چیز خوب کار می کند. مراحل زیر را دنبال کنید تا ببینید چه کسی توییت شما را پسندیده است.

1. برنامه موبایل توییتر (اندروید، آیفون) را روی گوشی خود راه اندازی کنید.

2. با حسابی که می خواهید لایک ها را از آن ببینید وارد شوید.

3. توییتی را که می خواهید لایک های آن را ببینید باز کنید. روی ضربه بزنید نماد قلب یا دکمه لایک به عنوان مثال، زیر یک توییت است که 4 لایک دارد.

4. حالا برای اینکه ببینید چه کسی توییت شما را لایک کرده است، دوباره روی نماد لایک ضربه بزنید. حال در حالی که سعی می کنیم نام اکانت هایی را ببینیم که توییت مذکور را لایک کرده اند، به جای 4 نام فقط 3 نام را نشان می دهد، یعنی یک نفر دیگر توییت را لایک کرده است که قابل مشاهده نیست.

نمی توان لایک های توییت را دید

چگونه رفع کنیم نمی توانم ببینم چه کسی توییت شما را پسندیده است

ما سه راه حل مختلف برای رفع این مشکل داریم. مقاله را دنبال کنید تا بدانید چگونه می توانید آن را برطرف کنید و ببینید چه کسی توییت شما را پسندیده است.

با استفاده از TweetDeck

TweetDeck یک رابط یکپارچه توییتر است. این یک برنامه داشبورد رسانه های اجتماعی است که به مدیریت حساب های توییتر کمک می کند. متعاقباً توسط توییتر خریداری شد، بنابراین استفاده از آن بی خطر است. برای مشاهده لایک های توییت خود مراحل زیر را دنبال کنید که در غیر این صورت نمی توانید آن ها را ببینید.

1. برو به وب سایت توییت دک، یا برنامه را روی رایانه شخصی خود راه اندازی کنید.

رفع لایک های توییت را نمی بینم

2. وارد شوید به TweetDeck با حساب توییتر خود.

3. با TweetDeck می‌توانید تعداد لایک‌ها و نام‌های کاربری شخصی که توییت شما را لایک کرده است را ببینید.

حساب های خصوصی را دنبال کنید

اگر شخصی از نمایه خود با خصوصی کردن آن محافظت کرده باشد، به عنوان مثال، اگر توییت شما را پسندیده باشد، از دیدن فعالیت حساب او جلوگیری می کند. یک حساب خصوصی را می توان با a شناسایی کرد نماد قفل کوچک در کنار دسته توییتر آنها هر زمان که توییت می کنند، و این نیز در پروفایل آنها ظاهر می شود.

دنبال کردن حساب خصوصی تنها راه برای مشاهده هرگونه تعامل (توییت، پاسخ، لایک، بازتوییت، پاسخ نقل قول) از کاربران قفل شده است. تلاش برای فالو کردن یک کاربر خصوصی توییتر، مستلزم تایید کاربر مذکور است که به موجب آن می‌توانند درخواست فالو شما را تایید کنند یا آن را رد کنند. در زیر نمونه ای از نمایه خصوصی در توییتر آورده شده است.

نمی توان لایک های توییت را دید

اکنون، یافتن حساب مناسبی که هم خصوصی باشد و هم توییت شما را دوست داشته باشد، می‌تواند دشوار باشد. برای آسان‌تر کردن کارها، می‌توانید از حساب‌های خصوصی که قبلاً شما را در توییتر دنبال می‌کنند شروع کنید. اگر هر یک از افراد شناخته شده شما دارای یک حساب خصوصی هستند، باید آنها را دنبال کنید تا از فعالیت های آنها از جمله توییت های مورد علاقه آنها مطلع شوید.

سوالات متداول

س: چرا نمی توانم ببینم چه کسی توییت های من را پسندیده است؟

آ: این ممکن است به این دلیل اتفاق بیفتد که برخی از افرادی که توییت شما را پسندیده اند یک حساب خصوصی دارند یا زمانی که کاربر تنظیمات حریم خصوصی خود را روی ON قرار می دهد، فقط افرادی که آنها را دنبال می کنند می توانند نمایه آنها را ببینند.

س: چگونه می توانم همه لایک های توییتر خود را ببینم؟

آ: اگر می‌خواهید تعداد لایک‌ها را ببینید، می‌توانید به سادگی روی نماد لایک یا دکمه شکل قلب ضربه بزنید تا تعداد لایک‌ها را بدانید. اگر می بینید افرادی گم شده اند، روش های ذکر شده در بالا را دنبال کنید.

س: چرا برخی از لایک ها در توییتر نشان داده نمی شوند؟

آ: اگر کاربر تنظیمات حریم خصوصی خود را روشن کند، فقط افرادی که کاربر را دنبال می کنند می توانند نمایه و فعالیت او را ببینند.

س: چرا توییتر لایک های من را حذف می کند؟

آ: توییتر پیشنهاد داده است که معیارهای تعامل و لایک‌ها و ریتوییت‌ها را پنهان کند تا با حذف ظاهر رتبه‌بندی، سایت دوستانه‌تر شود.

س: آیا توییتر برای لایک ها اعلان ارسال می کند؟

آ: اعلان‌های توییتر در صورت لایک حدود 10 ثانیه طول می‌کشد تا ثبت شود و تنها پس از آن اکانت هدف مطلع می‌شود. این اعلان تنها زمانی ناپدید می شود که حسابی که توییت آن را دوست دارید، وقتی حساب شما روی خصوصی تنظیم شده باشد، شما را دنبال نکند.

س: چرا توییت من ناپدید شد؟

آ: خطوط زمانی نمایه کوتاه شده می تواند ناشی از

  • حساب ها بسیاری از توییت ها را پشت سر هم از نمایه خود حذف می کنند.
  • توییت‌های بیش از یک هفته ممکن است به دلیل محدودیت‌های ظرفیت نمایه‌سازی در جدول زمانی یا جستجو نمایش داده نشوند. توییت‌های قدیمی هرگز گم نمی‌شوند، اما همیشه نمی‌توانند نمایش داده شوند.

رفع شد: لایک های توییتر را نمی بینم

در این مطالعه، ما دو راه را برای رفع عدم مشاهده لایک در توییتر مورد بحث قرار دادیم. اگر این راهنما برای شما مفید بود، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. سایر نکات و ترفندهای فنی مفید را در لینک زیر بررسی کنید و برای اطلاع از این نکات و ترفندها با GadgetsToUse همراه باشید.

همچنین بخوانید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید GadgetsToUse کانال YouTube.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست