2 راه برای غیرفعال کردن Glance در گوشی های سامسونگ (One UI 4 و 5)

Himanshu Kansal

سرویس کاغذ دیواری Glance راه خود را به بسیاری از صفحه نمایش های قفل گوشی های هوشمند مدرن از جمله گوشی های سامسونگ باز کرده است. هر بار که صفحه گوشی را روشن می کنید، تصاویر حمایت شده مختلف را روی صفحه قفل گوشی نشان می دهد که می تواند آزاردهنده باشد. در این مطلب، نحوه غیرفعال کردن نگاه کردن به گوشی‌های سامسونگ که روی One UI اجرا می‌شوند، بحث خواهیم کرد. برای گوشی‌های غیرسامسونگ، می‌توانید راهنمای ما را برای خاموش کردن Glance Screen در هر گوشی اندرویدی بررسی کنید.

Glance در گوشی های سامسونگ چیست؟

Glance یک سرویس داستان قفل صفحه است که داستان های مختلف را با یک تصویر در صفحه قفل گوشی سامسونگ به شما نشان می دهد. این داستان‌های نگاهی با استفاده از داده‌های تلفن همراه یا WIFI شما دانلود می‌شوند و هر بار که روی صفحه قفل قرار می‌گیرید، داستان جدیدی دریافت می‌کنند. این می تواند آزاردهنده باشد و زمانی که برنامه شما تمام می شود، داده های گرانبهای تلفن همراه شما را از بین می برد.

روش‌هایی برای غیرفعال کردن Glance در گوشی‌های گلکسی سامسونگ

بسیاری از کاربران به دنبال راهی برای غیرفعال کردن Glance در گوشی های سامسونگ خود بوده اند، اگر شما یکی از آنها هستید، در زیر مراحل دقیق غیرفعال کردن Glance در OneUI 4 و One UI 5 را ذکر کرده ایم. به آن ها.

مراحل غیرفعال کردن Glance در OneUI 5

قبلاً غیرفعال کردن نگاه در تلفن های سامسونگ بسیار آسان بود، اما با OneUI 5، به روز رسانی مبتنی بر اندروید 13، گزینه غیرفعال کردن نگاه در تلفن های سامسونگ، به سختی پیدا می شود. در اینجا نحوه غیرفعال کردن آن در گوشی سامسونگ خود که دارای OneUI 5 است، توضیح داده شده است.

1. باز کن تنظیمات بر روی گوشی سامسونگ خود و به کاغذ دیواری و سبک.

2. را کلیک کنید والپیپرهای من را مرور کنید و سپس بر روی ضربه بزنید خدمات کاغذ دیواری برگه

3. در اینجا، انتخاب کنید هیچ یک از گزینه های موجود و سپس کلیک کنید درخواست دادن دکمه.

با انجام این کار، سرویس تصویر زمینه نگاه در گوشی سامسونگ گلکسی شما دارای رابط کاربری One UI 5 غیرفعال می شود.

مراحل غیرفعال کردن Glance در OneUI 4

اگر گوشی سامسونگ شما هنوز به‌روزرسانی One UI 5 را دریافت نکرده است یا اگر گوشی شما واجد شرایط دریافت به‌روزرسانی نیست. در چنین شرایطی، می‌توانید مراحل زیر را برای غیرفعال کردن Glance در گوشی‌های گلکسی سامسونگ که روی اندروید 12 اجرا می‌کنند، دنبال کنید.

1. باز کن تنظیمات بر روی گوشی سامسونگ خود برنامه بزنید و به کاغذ دیواری و سبک.

2. در اینجا، روی خدمات کاغذ دیواری صفحه قفل گزینه.

Glance را در Samsung In One UI 4 Android 12 غیرفعال کنید

3. اکنون، روی هیچ یک گزینه و سپس فشار دهید درخواست دادن را فشار دهید تا تغییرات را ذخیره کنید.

با این کار سرویس تصویر زمینه نگاه در تلفن Samsung Galaxy شما که دارای One UI 4 است برای همیشه غیرفعال می شود.

امتیاز: Tab Discover را در گوشی‌های Samsung Galaxy غیرفعال یا خاموش کنید

یکی دیگر از عناصر آزاردهنده OneUI، تب کشف در گوشی های سامسونگ است. در کشوی برنامه ظاهر می‌شود و برنامه‌ها را بر اساس برنامه‌های دانلود شده و علاقه شما توصیه می‌کند. این توصیه‌ها تجدید می‌شوند که ممکن است اغلب اوقات بی‌ربط به نظرتان بیاید. اگر می خواهید برگه Discover را در گوشی سامسونگ گلکسی خود غیرفعال کنید، مراحل ذکر شده در زیر را برای این کار دنبال کنید:

1. باز کن تنظیمات در تلفن سامسونگ خود و روی آن ضربه بزنید صفحه اصلی گزینه.

2. در قسمت تنظیمات صفحه اصلی، خاموش کردن را كشف كردن تغییر وضعیت.

با این کار تب Discover غیرفعال می شود و دیگر آن را در کشوی برنامه گوشی سامسونگ خود نخواهید دید.

سوالات متداول

س: چگونه کاغذ دیواری Glance را در سامسونگ خاموش کنم؟

آ: ما مراحل غیرفعال کردن Glance را در گوشی‌های سامسونگ که روی OneUI 4 مبتنی بر Android 12 و OneUI 5 مبتنی بر Android 13 اجرا می‌شوند، توضیح داده‌ایم. می‌توانید آنها را دنبال کنید تا Glance Wallpaper را در تلفن سامسونگ خود خاموش یا غیرفعال کنید.

س: چگونه برگه Discover را از گوشی سامسونگ حذف کنم؟

آ: برای غیرفعال کردن تب Discover در گوشی سامسونگ می توانید مراحل ذکر شده در بالا را دنبال کنید.

بسته بندی

در این مطلب، نحوه غیرفعال کردن دائمی نگاه به گوشی‌های Samsung Galaxy دارای One UI 5 و One UI 4 را مورد بحث قرار دادیم. اگر این راهنما برای شما مفید بود، تبلیغات مزاحم را در صفحه قفل تلفن خود غیرفعال کنید، سپس آن را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید. یک گوشی هوشمند سامسونگ برای مقالات مفیدتر با GadgetsToUse همراه باشید و مواردی را که در زیر پیوند داده شده اند بررسی کنید.

شما ممکن است علاقه مند باشید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید GadgetsToUse کانال YouTube.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست