نحوه غیرفعال کردن اعلان ضبط تماس در Google Dialer

Gaurav Sharma

از زمانی که گوگل نصب Google Phone را به عنوان شماره‌گیر پیش‌فرض در اندروید اجباری کرد، بسیاری از کاربران شروع به شکایت از هشدار ضبط تماس کردند. استدلال گوگل در پشت آن ارزش گذاشتن به حریم خصوصی کاربران است. اما گاهی اوقات ضبط یک تماس بدون هیچ هشداری مهمتر از حفظ حریم خصوصی است. به عنوان مثال، جایی که ضبط شخص مقابل می تواند به عنوان مدرک قانونی مورد استفاده قرار گیرد و هشدار می تواند کل هدف ضبط را از بین ببرد. بنابراین، امروز راهی برای غیرفعال کردن اعلامیه ضبط تماس در شماره‌گیر تلفن Google در هر تلفن اندرویدی به اشتراک می‌گذارم.

مراحل غیرفعال کردن هشدار ضبط تماس در Google Phone

اکثر کاربران اندروید را می توان دید که از هشدار “این تماس در حال ضبط است” در برنامه تلفن گوگل شکایت دارند. فقط چند برند مانند سامسونگ و ویوو برنامه تلفن خود را ارائه می دهند که امکان ضبط تماس ها را بدون هشدار می دهد.

اگر اکثر کاربران اندروید هستید که می‌خواهید از شر اعلان هشدار خلاص شوید، می‌توانید با دنبال کردن مراحل زیر آن را غیرفعال کنید:

1. برنامه TTSLexx را در تلفن خود از فروشگاه Google Play دانلود کنید.

2. به تنظیمات گوشی خود بروید و جستجوی زبان‌ها و ورودی. را کلیک کنید خروجی متن به گفتار.

3. روی ضربه بزنید ارجح موتور، و آن را به تغییر دهید TTSLexx. را کلیک کنید خوب.

4. اکنون به صفحه اصلی برگردید و نماد برنامه تلفن را برای دسترسی به آن فشار طولانی دهید اطلاعات برنامه صفحه

5. در اینجا، بر روی اطلاعات روشن را فشار دهید و سپس روشن کنید پاک کردن همه داده ها.

این کار موتور خروجی Text to Speech را روی تلفن شما عوض می کند و منجر به پخش هشدار ضبط تماس قبل از اتصال تماس می شود. به زبان ساده، وقتی دکمه ضبط را فشار می‌دهید، طرف مقابل صدای ضبط تماس را نمی‌شنود.

پاداش: روش های دیگر برای ضبط تماس بدون اخطار

اگر به نظر شما این روش دشوار است یا اگر به دنبال راه های دیگری برای ضبط تماس ها بدون هشدار هستید. در اینجا راهنمای اختصاصی ما است، که در آن راه‌های دیگری برای ضبط تماس‌های تلفنی بدون هشدار هشدار داده‌ایم.

سوالات متداول

س: آیا می توانم اعلامیه ضبط تماس را غیرفعال کنم؟

آ: بله، می‌توانید از برنامه TTSLexx برای غیرفعال کردن هشدار اعلام ضبط تماس در برنامه Google Dialer استفاده کنید.

س: آیا ضبط تماس به شخص مقابل اطلاع می دهد؟

آ: اگر از برنامه Google Dialer استفاده می‌کنید، هنگام ضبط تماس به شخص دیگر اطلاع داده می‌شود. با این حال، می توانید از روش ذکر شده در بالا برای غیرفعال کردن این اعلامیه ضبط تماس پیروی کنید.

س: چگونه می توانم از هشدار ضبط تماس در برنامه Google Phone خلاص شوم؟

آ: می توانید از برنامه TTSLexx برای خلاص شدن از شر هشدار ضبط تماس در برنامه Google Phone استفاده کنید. ما مراحل دقیق غیرفعال کردن هشدار را در این مقاله ذکر کرده ایم.

س: چگونه اعلامیه “این تماس ضبط شده است” را متوقف کنم؟

آ: راه آسان برای متوقف کردن «اعلان این تماس ضبط شده است» در برنامه Google Phone استفاده از برنامه TTSLexx است. مراحل دقیق بالا را دنبال کنید تا یاد بگیرید چگونه می توان آن را انجام داد.

س: چگونه این تماس را غیرفعال می‌کنید که اکنون هشدار ضبط می‌شود در Realme؟

آ: ما یک راهنمای اختصاصی برای غیرفعال کردن هشدارهای ضبط تماس در گوشی‌های Realme، Oppo، Vivo، iQOO و OnePlus داریم.

بسته بندی

به این ترتیب می‌توانید اعلان «این تماس اکنون ضبط شده است» را در هر تلفن اندرویدی غیرفعال کنید. بنابراین شخص دیگر به هیچ وجه هشدار ضبط را نمی‌شنود، زمانی که شما هر زمان که کسی در حال ضبط تماس است، تماس را دریافت می‌کنید، به همین صورت است. سایر نکات و ترفندهای جالب لینک زیر را بررسی کنید و برای خواندن این موارد با GadgetsToUse همراه باشید.

همچنین بخوانید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید کانال یوتیوب GadgetsToUse.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست