5 روش برای برش اشیاء و افراد در اندروید مانند iOS 16

Paras Rastogi

علاوه بر استخراج متن از تصاویر، می‌توانید اشیا یا افراد را از روی عکس‌ها در اندروید برش دهید، مانند ویژگی برش عکس در iOS 16. به لطف برنامه‌های مختلف و ابزارهای آنلاین، می‌توانید پس‌زمینه سوژه را با چند ضربه از تصویر خود حذف کنید. این راهنما چندین روش موثر برای برش اشیاء و افراد در عکس ها در اندروید را نشان می دهد. علاوه بر این، می توانید یاد بگیرید که در Google Docs حاشیه نویسی یا فلش هایی به تصاویر اضافه کنید.

نحوه برش اشیاء یا افراد در اندروید مانند iOS 16

برخلاف iOS 16، آخرین اندروید هنوز این ویژگی را برای برش اشیاء یا افراد به صورت بومی با استفاده از برنامه گالری ارائه نمی دهد. با این حال، می‌توانید با حذف پس‌زمینه سوژه در یک تصویر، نتایج مشابهی را با ابزارها و گزینه‌های شخص ثالث مختلف ایجاد کنید. با این اوصاف، بیایید به روش‌های موثر مختلف برای حذف پس‌زمینه تصویر برای برش اشیا یا افراد در اندروید نگاه کنیم.

برش اشیاء یا افراد با استفاده از برنامه Native Gallery [Xiaomi]

اگر یک دستگاه شیائومی دارید، می توانید از آن استفاده کنید ویژگی برش در داخل برنامه گالری بومی برای برش اشیاء یا افراد در تصویر خود. در اینجا به این صورت است:

1. سهام را باز کنید گالری برنامه در دستگاه شیائومی شما.

2. بعد، گسترش دهید سه نقطه منو در گوشه بالا سمت راست و فشار دهید قطع کردن گزینه ای برای استفاده از آن

3. تصویر انتخابی خود را در صفحه بعد انتخاب کنید.

4. برنامه گالری هوشمندانه خواهد شد تشخیص سوژه در تصویر را برای علامت گذاری برای برش.

5. در نهایت، روی پس زمینه شفاف گزینه حذف پس زمینه از موضوع تصویر برجسته شده و فشار دادن صرفه جویی دکمه.

خودشه! شما با موفقیت شی/افراد مورد نظر خود را از تصویر مورد نظر خود جدا کرده اید.

6. متناوبا، می توانید از خلاقیت های مختلف انتخاب کنید پس زمینه ها برای زیباتر کردن تصویر شما

7. تصویر ویرایش شده شما در یک تصویر جداگانه ذخیره می شود پوشه خلاقیت در داخل گالری شما

Cutout Objects People در اندروید

از ربات تلگرام برای برش اشیاء یا افراد در اندروید استفاده کنید

علاوه بر پیام‌رسانی، تلگرام دارای ربات‌های مفید زیادی است که به شما در حل مشکلات مختلف کمک می‌کند. یکی از آنها است حذف کننده پس زمینه هوش مصنوعی رباتی که به سرعت پس زمینه را از تصویر ارائه شده شما حذف می کند تا سوژه را قطع کند. برای استفاده بیشتر از این ربات، مراحل زیر را دنبال کنید:

1. برنامه تلگرام (اندروید، iOS) را در دستگاه خود باز کنید و آن را جستجو کنید حذف پس زمینه هوش مصنوعی ربات با استفاده از نوار جستجو در بالا.

2. روی ضربه بزنید دکمه شروع در پایین برای تعامل با ربات.

3. سپس عکس مورد نظر خود را با استفاده از نماد را ضمیمه کنید و آن را برای ربات ارسال کنید تا پس زمینه آن حذف شود.

4. برای دریافت تصویر پس زمینه شفاف چند ثانیه صبر کنید. می توانید فایل را باز کنید صرفه جویی یا از آن در برنامه های مختلف استفاده کنید.

از برنامه PhotoRoom برای برش اشیاء استفاده کنید

PhotoRoom یکی دیگر از برنامه های اندرویدی قابل توجه است که از طریق آن می توانید به راحتی سوژه تصویر خود را با حذف پس زمینه آن برش دهید. علاوه بر این، می توانید پس زمینه های مختلف زیبایی را انتخاب کنید تا به سوژه خود ظاهری خلاقانه ببخشید. برای استفاده از برنامه Android PhotoRoom به نفع خود به توضیح دهنده دقیق ما مراجعه کنید.

اپلیکیشن Background Remover را برای برش اشیاء یا افراد در اندروید امتحان کنید

برنامه Background Remover یکی دیگر از جایگزین های عالی اندروید است که به حذف پس زمینه تصویر برای برش دادن سوژه کمک می کند. برای استفاده از برنامه این مراحل را دنبال کنید:

1. برنامه Background Remover را از فروشگاه Google Play نصب کنید و روی آن ضربه بزنید آپلود تصویر را فشار دهید تا تصویر مورد نظر خود را آپلود کنید.

2. در مرحله بعد، تصویر را انتخاب کنید تا موضوع آن قطع شود و چند ثانیه صبر کنید تا برنامه آن را پردازش کند.

3. در نهایت، روی دکمه دانلود برای صادر کردن شی / شخص برش به دستگاه Android خود.

4. علاوه بر این، می‌توانید پس‌زمینه‌های خلاقانه مختلفی را با استفاده از آن تنظیم کنید برگه پس زمینه برای زیباتر کردن موضوع پس از اتمام، روی ضربه بزنید دکمه دانلود در گوشه سمت راست بالا برای ذخیره آن.

برش اشیاء یا افراد با ابزارهای آنلاین رایگان

اگر نمی‌خواهید هیچ برنامه شخص ثالثی را روی تلفن Android خود نصب کنید، می‌توانید از مرورگر وب خود برای برش دادن یک شی/فرد از تصویر با استفاده از ابزارهای آنلاین رایگان استفاده کنید. در اینجا به این صورت است:

1. از وب سایت ابزار Removal.AI در یک برگه جدید در مرورگر وب دستگاه خود دیدن کنید و روی ” ضربه بزنیدیک عکس را انتخاب کنیددکمه ‘ برای انتخاب تصویر مورد نظر خود برای برش.

2. چند ثانیه صبر کنید تا ابزار بتواند پس زمینه تصویر شما را شناسایی و حذف کند. پس از اتمام، دکمه را فشار دهید دانلود را فشار دهید تا شیء/فرد برش خورده را از تصویر به گوشی هوشمند خود صادر کنید.

Cutout Objects People در اندروید

نکته پاداش: ترکیب دو عکس با هم در تلفن Android

اگر به دنبال راهی آسان برای ترکیب دو عکس با هم به صورت افقی یا عمودی هستید؟ ما دقیقا همان چیزی را داریم که شما نیاز دارید. راهنمای جامع ما را برای ترکیب دو تصویر در تلفن های اندرویدی دنبال کنید.

جمع بندی: موارد دلخواه خود را انتخاب کنید

این راهنما روش های مختلفی را به شما آموزش می دهد تا اشیا یا افراد موجود در تصویر خود را در گوشی های اندرویدی برش دهید. اگر خواندن این مطلب برای شما مفید است، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید تا آنها را از این روش های مفید آگاه کنید. در GadgetsToUse مشترک بمانید و پیوندهای زیر را برای راهنمایی های سازنده تر بررسی کنید.

ممکن است به موارد زیر علاقه مند باشید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse، یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید کانال یوتیوب GadgetsToUse.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست