3 راه برای ایجاد آواتار هوش مصنوعی از خودتان

Speed Up Android TV

حتماً افراد زیادی را دیده اید که آواتارهای کارتونی تولید شده توسط هوش مصنوعی خود را در رسانه های اجتماعی مانند توییتر، اینستاگرام و غیره به اشتراک می گذارند. با پیشرفت های هوش مصنوعی، نتایج واقعا شگفت انگیز است. امروز در این مطلب به بحث خواهیم پرداخت که چگونه می توانید چنین آواتار هوش مصنوعی از خود بسازید. پس بدون خداحافظی بیایید شروع کنیم.

چگونه یک آواتار هوش مصنوعی از خود بسازیم؟

این مولدهای آواتار جدید هوش مصنوعی مبتنی بر Stable Diffusion است که توسط گروه CompVis در LMU مونیخ توسعه یافته است. این مدل با همکاری Stability AI، CompVis LMU و Runway با پشتیبانی EleutherAI و LAION در نوامبر 2022 منتشر شده است.

دوستان از نظر شما کدوم آواتار بهتره؟
@PrismaAI se banaye hain – با استفاده از لنز آنها aap – Rs. 250 تقریباً مای بانوای های. 😁 حالتون چطوره؟ https://t.co/mywGhQN1QT

در زیر به سه روش ساده اشاره کرده‌ایم که می‌توانید از هوش مصنوعی برای ایجاد هنر برای خود استفاده کنید، این می‌تواند آواتار هوش مصنوعی یا هر چیزی خارج از تصور شما باشد. بیایید نگاهی به آنها بیندازیم.

از Prisma AI برای ایجاد آواتار هوش مصنوعی استفاده کنید

یکی از محبوب‌ترین و ساده‌ترین راه‌ها برای ایجاد آواتار هوش مصنوعی از خودتان، استفاده از برنامه هوش مصنوعی لنز است. این از خانه Prisma می آید، فیلترهای نقاشی محبوب در سال های 2019-2020. اکنون، آنها با یک آواتار هوش مصنوعی بر اساس Stable Diffusion در اپلیکیشن Lesna خود آمده اند. در اینجا نحوه استفاده از آن آورده شده است.

1. اپلیکیشن Lesna AI (اندروید، iOS) را در گوشی خود دانلود کنید.

2. از صفحه خوش آمد گویی عبور کنید.

3. اکنون، هنگامی که در صفحه اصلی برنامه قرار گرفتید، روی آن ضربه بزنید دکمه آواتار جادویی از سمت چپ بالا

ایجاد آواتار هوش مصنوعی

4. در صفحه بعدی بر روی ضربه بزنید دکمه اکنون امتحان کنید و سپس بر روی ضربه بزنید دکمه ادامه.

ایجاد آواتار هوش مصنوعی

5. اکنون، با شرایط استفاده موافقت کنید و حداقل ده عکس را طبق دستورالعمل های ذکر شده در زیر آپلود کنید:

  • اجازه آپلود حداکثر 20 عکس را می دهد
  • همه عکس ها باید دارای یک شخص باشند
  • همه عکس ها باید فقط یک نفر باشند
  • سلفی و پرتره مجاز نیست
  • عکسبرداری با ویرایش شرم مجاز نیست
  • برهنه ممنوع
  • عکس بچه ها ممنوع

6. عکس ها را همانطور که در بالا ذکر شد انتخاب کنید و روی آن ضربه بزنید وارد كردن دکمه.

ایجاد آواتار هوش مصنوعی

7. اکنون جنسیت شخصی را که عکس‌هایش را آپلود کرده‌اید انتخاب کنید.

8. اکنون برای دریافت 50 آواتار منحصر به فرد تولید شده توسط هوش مصنوعی باید حداقل 290 روپیه پرداخت کنید.

اگر نمی‌خواهید برای آواتارهای هوش مصنوعی هزینه‌ای بپردازید، می‌توانید از دیگر ویژگی‌های ویرایش شگفت‌انگیز برنامه مانند لمس مجدد با یک کلیک، تعویض پس‌زمینه، محو کردن پس‌زمینه، چندین سبک هنری و موارد دیگر به صورت رایگان استفاده کنید. .

توجه داشته باشید: هر بار که آواتار را می سازید، باید هزینه این آواتار هوش مصنوعی را جداگانه از اشتراک اصلی برنامه بپردازید.

از ربات های توییتر برای ایجاد آثار هنری هوش مصنوعی استفاده کنید

اگر به دردسر انجام دستی این کار نمی‌خواهید، می‌توانید از برخی ربات‌های توییتر که مبتنی بر Stable Diffusion هستند استفاده کنید. آنها ممکن است به خوبی برنامه Lensa AI Prisma نباشند. اما حداقل آنها به صورت رایگان کار می کنند. در تجربه شخصی ما، متوجه شدیم که گزینه‌های رایگان در حال حاضر به خوبی با تصاویر کار نمی‌کنند، اما برای افراد مشهور مانند افراد مشهور و ورزشکاران، همراه با توضیحات متنی چیزی، کار بسیار خوبی را انجام می‌دهد.

آواتار هوش مصنوعی

چند نمونه از این ربات های رایگان تولید تصویر هوش مصنوعی عبارتند از:

از Dall E استفاده کنید

همچنین می توانید از Dall E که یک سرویس هوش مصنوعی محبوب رایگان است، برای بازی کردن یا ساختن آواتار خود استفاده کنید. هنوز به خوبی Prisma نیست، زیرا مبتنی بر Stable Diffusion نیست، اما حداقل بهتر از ربات‌های رایگان توییتر است که در بالا ذکر شد.

آواتار هوش مصنوعی

بسته بندی

در این مطالعه، نحوه ایجاد آواتار هوش مصنوعی خود را با استفاده از اپلیکیشن Lesna AI Prisma که یک سرویس پولی است، مورد بحث قرار دادیم، یا می‌توانید از جایگزین‌های رایگان استفاده کنید که ممکن است به اندازه Prisma کارآمد نباشند. امیدوارم این مورد برای شما مفید بوده باشد، اگر مطمئن بودید که آن را به اشتراک بگذارید. سایر نکات مرتبط زیر را بررسی کنید و منتظر نکات فنی بیشتر باشید.

شما ممکن است علاقه مند باشید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید GadgetsToUse کانال YouTube.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست