7 روش برای کپی کردن OTP از اندروید به رایانه شخصی ویندوز یا مک

Paytm Security Tips

در حالی که به طور موازی بین لپ تاپ و تلفن هوشمند خود کار می کنید، اغلب با مواردی مواجه می شویم که نیاز به کپی کردن OTP ها از تلفن خود به لپ تاپ داریم. در حالی که اگر در اکوسیستم اپل هستید آسان تر است، اما در دنیای اندروید و ویندوز کارها کمی متفاوت است. در اینجا راه های آسان برای کپی کردن OTP از تلفن اندرویدی خود به رایانه شخصی یا مک وجود دارد. در ضمن می توانید به مقاله ما در مورد نصب MacOS در ویندوز 10 یا 11 نیز مراجعه کنید.

نحوه کپی کردن OTP از تلفن Android در رایانه شخصی من

فهرست شده راه‌های سریعی است که از طریق آنها می‌توانید متن‌ها یا OTP‌ها را از تلفن Android خود به لپ‌تاپ یا رایانه شخصی کپی کنید.

OTP را از طریق برنامه های پیام رسانی در رایانه شخصی کپی کنید

بسیاری از برنامه‌های چت/پیام‌رسانی وجود دارند که می‌توانند به کپی کردن متون شما به راحتی بین رایانه شخصی و تلفن هوشمند کمک کنند. در اینجا برخی از محبوب‌ترین‌ها وجود دارد که می‌توانید از آنها برای کپی کردن OTP از تلفن اندرویدی خود به ویندوز یا مک استفاده کنید.

از طریق واتس اپ وب

واتس اپ یکی از محبوب ترین سرویس های پیام رسانی در سراسر جهان است و همچنین بر روی پلتفرم های متعددی مانند رایانه شخصی یا تبلت وجود دارد. شما می توانید از این مزیت استفاده کنید و با استفاده از آن، متون را بین گوشی هوشمند و رایانه شخصی خود کپی کنید.

1. وارد شوید به واتس اپ وب روی کامپیوتر شما می‌توانید راهنمای ما را دنبال کنید تا نحوه ورود آسان به واتس‌اپ وب در رایانه شخصی خود را بدانید.

2. هنگامی که در رایانه شخصی خود وارد شدید، از طریق تلفن خود پیامی برای خود ارسال کنید.

3. اکنون با استفاده از این چت می توانید OTP را کپی کنید یا متن های دریافتی در گوشی هوشمند شما و آنها را برای خودت بفرست در همان چت

OTP را از اندروید به کامپیوتر ویندوزی کپی کنید

4. از آنجایی که همان OTP/متن خواهد بود در وب واتس اپ خود منعکس کنید همچنین، اکنون می توانید به راحتی آن را از آنجا کپی کرده و در رایانه شخصی خود استفاده کنید.

از طریق وب یا اپلیکیشن تلگرام

مشابه واتس اپ وب، می توانید از برنامه پیام رسان محبوب تلگرام استفاده کنید که به شما امکان می دهد وارد رایانه شخصی خود شوید. این می تواند برای کپی کردن OTP از تلفن خود به رایانه شخصی ویندوز یا مک مفید باشد.

1. در رایانه شخصی خود به تلگرام وب مراجعه کنید و به حساب خود وارد شوید با دنبال کردن دستورالعمل های روی صفحه

2. اکنون در گوشی خود به اپلیکیشن تلگرام بروید و روی آن ضربه بزنید همبرگر (سه خط موازی) نماد برای دسترسی پیام های ذخیره شده. با این کار یک خود چت در تلگرام ایجاد می شود.

OTP را از اندروید به کامپیوتر ویندوزی کپی کنید

3. بعد، چسباندن یا متن خود را تایپ کنید در این چت برای شروع گفتگو.

4. تو خواهی توانست این چت را در مرورگر وب خود ببینید همچنین. هنگامی که OTP شما در این چت از تلفن شما چسبانده شد، روی دسکتاپ شما نیز منعکس می شود.

از طریق سیگنال (بهترین برای حفظ حریم خصوصی)

یکی دیگر از برنامه های پیام رسان محبوب، «برنامه سیگنال» است که با حفظ حریم خصوصی طراحی شده است. مانند وب تلگرام یا واتس اپ وب، می توانید از سیگنال برای ارسال پیام ها یا OTP های خود از تلفن خود به رایانه شخصی ویندوز یا مک استفاده کنید. در اینجا به این صورت است:

1. برنامه سیگنال را در رایانه شخصی خود دانلود کنید.

2. اکنون برنامه Signal را روی گوشی خود راه اندازی کنید و روی عکس پروفایل خود ضربه بزنید برای نمایش صفحه تنظیمات

3. هدایت به دستگاه های مرتبط و دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید تا آن را با برنامه دسکتاپ همگام کنید.

4. روی نماد مداد در برنامه کلیک کنید تا یک مکالمه جدید را آغاز کنید.

OTP را از اندروید به کامپیوتر ویندوزی کپی کنید

5. جستجوی Create a توجه به خود از نوار جستجو در برنامه و روی آن ضربه بزنید.

6. اکنون OTP را از طریق برنامه سیگنال ارسال کنید به دسکتاپ شما

7. متن شما روی دسکتاپ نیز قابل مشاهده خواهد بود.

OTP را از اندروید به کامپیوتر ویندوزی کپی کنید

همچنین می توانید به راهنمای ما در مورد بهترین نکات و ترفندهای برنامه سیگنال مراجعه کنید.

با استفاده از Google Docs

Google Docs یک جایگزین Microsoft Word از Google است که به صورت آنلاین کار می کند و به شما امکان می دهد همزمان از چندین دستگاه به محتوا بنویسید و به آن دسترسی داشته باشید. می‌توانید از Google Docs برای کپی کردن OTP از تلفن هوشمند خود در رایانه شخصی خود استفاده کنید. در اینجا به این صورت است:

1. برنامه Google Docs را در تلفن هوشمند خود دانلود کنید و به حساب کاربری خود وارد شوید.

2. یک فایل جدید ایجاد کنید و OTP یا متن خود را روی همان کپی کنید.

3. از وب Google Docs در رایانه شخصی خود بازدید کنید، و وارد همان حساب کاربری شوید. اکنون فایلی را که در گوشی هوشمند خود ایجاد کرده اید باز کنید.

4. پیام مورد نظر خود را کپی کنید حالا از اون فایل

OTP را از اندروید به کامپیوتر ویندوزی کپی کنید

با استفاده از برنامه کلیپت

Clipt برنامه ای است که توسط OnePlus ایجاد شده است که به شما کمک می کند عکس ها و ویدیوها را انتقال دهید یا متنی را از تلفن خود به رایانه خود از طریق Google Drive ارسال کنید. راهنمای ما را در مورد استفاده از برنامه Clipt برای انتقال متون، عکس‌ها و ویدیوها از تلفن هوشمند خود به رایانه شخصی خود بررسی کنید.

استفاده از Google Messages برای وب

اگر تلفن هوشمند شما با پیام‌های Google سازگار است، می‌توانید از وب Google Messages برای دریافت مستقیم پیام‌های متنی خود در رایانه شخصی خود استفاده کنید. در اینجا نحوه انجام آن آمده است:

1. از صفحه وب Google Messages در رایانه شخصی خود دیدن کنید، یک کد QR خواهید دید.

2. اکنون، راه اندازی کنید پیام های گوگل برنامه در گوشی هوشمند شما و روی نماد سه نقطه ضربه بزنید برای انتخاب جفت شدن دستگاه.

OTP را از اندروید به کامپیوتر ویندوزی کپی کنید

3. انتخاب کنید اسکن کد QR کد QR را از گوشی هوشمند خود به رایانه شخصی خود اسکن کنید.

4. هنگامی که به وب Google Messages وارد شدید، شما می توانید مستقیماً تمام پیام های خود را در رایانه شخصی خود دریافت کنید. توجه داشته باشید که ممکن است به دلایل امنیتی در دریافت OTP با مشکلاتی مواجه شوید.

5. در این صورت می توانید OTP و را کپی کنید دوباره برای خودت بفرست از طریق اس ام اس برای دیدن همان بر روی کامپیوتر شما.

از طریق Web OTP API

Web OTP API توسط گوگل منتشر شد و برای توسعه دهندگان طراحی شده است تا خواندن مستقیم OTP را از تلفن هوشمند شما تسهیل کنند. در حالی که این روش معمولی برای دریافت OTP نیست، در صورت نیاز می توانید آن را امتحان کنید. برای یادگیری و استفاده از Web OTP API برای کپی کردن OTP ها می توانید راهنمای ما را دنبال کنید.

استفاده از Phone Link در ویندوز

برنامه PhoneLink در ویندوز به شما امکان می دهد تلفن هوشمند خود را با دستگاه ویندوز خود جفت کنید. هنگامی که تلفن شما متصل است، می توانید به راحتی متن ها را کپی و جایگذاری کنید یا پیامک ها و OTP های خود را مستقیماً از رایانه شخصی خود بخوانید. راهنمای ما برای اتصال رایانه و تلفن با استفاده از PhoneLink را بررسی کنید.

1. تلفن و رایانه شخصی خود را با استفاده از پیوند تلفن زیر راهنمای ما که در بالا پیوند داده شده است، وصل کنید.

2. وقتی وصل شد، OTP را بررسی کنید در گوشی شما دریافت شده است.

3. اکنون، برنامه Phone Link را در رایانه شخصی خود اجرا کنید تا OTP را در آنجا ببینید.

OTP اندروید را روی کامپیوتر کپی کنید

OTP را از طریق Intel Unison روی رایانه شخصی جایگذاری کنید

Intel Unison به شما امکان می دهد به راحتی رایانه شخصی و تلفن خود را با هم جفت کنید تا مانند اکوسیستم اپل یک تجربه یکپارچه را ارائه دهید. اینتل Unison در حال حاضر بر روی دستگاه های محدود در دسترس است. در اینجا نحوه استفاده از اینتل یونیسون برای دریافت OTP در رایانه شخصی خود آورده شده است. راهنمای ما برای اتصال تلفن و رایانه شخصی با اینتل یونیسون را بخوانید.

1. تلفن و رایانه شخصی خود را از طریق اینتل یونیسون با پیروی از راهنمای ما در لینک بالا وصل کنید.

2. پس از اتصال دستگاه های شما، هر کدام پیام ها که در گوشی هوشمند خود دریافت می کنید همچنین بر روی کامپیوتر شما منعکس خواهد شد.

OTP اندروید را روی کامپیوتر کپی کنید

تکمیل: OTP را از اندروید به رایانه شخصی کپی کنید

اینها برخی از روش هایی هستند که می توانید OTP را از تلفن اندرویدی خود به رایانه شخصی ویندوز یا مک کپی کنید. اگر این راهنما برای شما مفید بود، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. همچنین، نکات و ترفندهای بیشتری را در لینک زیر بررسی کنید و برای دریافت چنین راهنماهایی با GadgetsToUse همراه باشید.

همچنین بخوانید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید GadgetsToUse کانال YouTube.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست