3 راه آسان برای استفاده از ChatGPT در صفحه کلید موبایل

Paras Rastogi

تایپ پیام های طولانی و توضیحی در چت می تواند تحریک کننده و وقت گیر باشد. چگونه در مورد هوش مصنوعی کار سخت را برای شما انجام می دهد؟ درست شنیدی با پیشرفت در چت ربات های هوش مصنوعی مانند ChatGPT، اکنون می توانید آنها را در صفحه کلید تلفن خود ادغام کنید و پیام های مرتبط و پاسخ به پیام ها را بنویسید. با این اوصاف، بیایید به چندین روش برای استفاده از ChatGPT در صفحه کلید تلفن همراه خود نگاه کنیم.

نحوه استفاده از ChatGPT در صفحه کلید موبایل

پس از ظهور ChatGPT در فضای دیجیتال، توسعه دهندگان برنامه های تلفن همراه به طور مداوم در تلاش هستند تا ویژگی های هوش مصنوعی ChatGPT را در برنامه های صفحه کلید خود پیاده کنند تا به کاربران در هنگام تایپ کردن و ارسال پیام به شخصی کمک کنند. در نتیجه، فروشگاه Google Play و Apple App Store امروزه چندین برنامه از این قبیل را در خود جای داده اند که در هنگام نوشتن پیام به کاربران کمک می کنند. بیایید به سه برنامه موثر برای استفاده از ChatGPT در صفحه کلید تلفن همراه نگاه کنیم.

از Paragraph AI برای ادغام ChatGPT در صفحه کلید موبایل استفاده کنید [iOS]

برنامه Paragraph AI یک صفحه کلید قابل توجه iOS است که به شما امکان می دهد از ChatGPT برای نوشتن یا پاسخ دادن به پیام ها استفاده کنید. علاوه بر این، یک تصحیح گر گرامر مجهز به هوش مصنوعی ارائه می دهد که می توانید برای تصحیح جملات خود از آن استفاده کنید. در اینجا نحوه استفاده از این برنامه آورده شده است.

1. برنامه ParagraphAI را روی دستگاه iOS خود از اپ استور اپل نصب کنید.

2. در مرحله بعد، به برنامه تنظیمات بروید و برای پیکربندی نصب شده به پایین به پایین بروید برنامه ParagraphAI تنظیمات.

3. روی ضربه بزنید صفحه کلید و صفحه کلید ParagraphAI را با فعال کنید دسترسی کامل.

4. اکنون به برنامه پیام‌رسانی بروید که در آن می‌خواهید از ChatGPT برای نوشتن و پاسخ دادن به پیام‌ها استفاده کنید. را طولانی فشار دهید نماد کره زمین در گوشه پایین سمت چپ برای فعال کردن ParagraphAI صفحه کلید

5. پس از اتمام کار، “وظیفه یا هدف” را در قسمت پیام تایپ کنید و روی آن ضربه بزنید نوشتن دکمه استفاده از هوش مصنوعی برای تولید محتوای مرتبط.

6. چند ثانیه صبر کنید تا ChatGPT محتوا را در قسمت پیام تولید کند. پس از تکمیل، می توانید متن ساخته شده را ویرایش کنید قبل از ارسال آن را اصلاح کنید.

7. خودشه! شما با موفقیت از هوش مصنوعی ChatGPT مانند ابزار Paragraph AI برای نوشتن و ارسال پیام خود استفاده کرده اید.

8. به طور مشابه، می توانید با فشار دادن دکمه، با استفاده از هوش مصنوعی به یک سوال پاسخ دهید پاسخ دکمه.

9. علاوه بر این، می توانید با ضربه زدن بر روی پیام نوشته شده خود، اصلاحات گرامری را نیز انجام دهید بهتر کردن دکمه.

از صفحه کلید OpenAI برای استفاده از ChatGPT برای پیام رسانی استفاده کنید [Android]

صفحه کلید OpenAI برنامه مشابه اندروید برای تولید پیام های هوش مصنوعی در یک لحظه است. در اینجا نحوه استفاده از آن به نفع خود آورده شده است.

1. برای نصب برنامه OpenKeyboardAI به فروشگاه Google Play دسترسی پیدا کنید.

2. بعد، برنامه را اجرا کنید و دکمه را فشار دهید برپایی دکمه برای پیکربندی صفحه کلید هوش مصنوعی.

3. روشن کن تغییر وضعیت برای فعال کردن صفحه کلید OpenAI.

ChatGPT در صفحه کلید موبایل

4. اکنون وظیفه یا هدف مورد نظری را که می‌خواهید از هوش مصنوعی برای تولید محتوا استفاده کنید تایپ کنید و آن را به مدت طولانی فشار دهید نوار Space کلید تغییر به صفحه کلید OpenAI.

5. روی ضربه بزنید تولید محتوا را فشار دهید تا هوش مصنوعی متن مربوطه را در قسمت پیام اسکن و بنویسد.

6. پس از تولید، می توانید متن را قبل از ارسال برای شرکت کننده تصحیح کنید.

7. به طور مشابه، این صفحه کلید هوش مصنوعی الهام گرفته از ChatGPT به شما امکان می دهد جملات خود را از نظر گرامری با استفاده از گرامر صحیح گزینه.

8. کافی است جمله مورد نظر خود را برای اصلاح در قسمت پیام وارد کنید و روی آن ضربه بزنید گرامر صحیح دکمه برای رفع همان.

برنامه TypeAI را برای استفاده از ChatGPT در صفحه کلید موبایل امتحان کنید [iOS]

برنامه TypeAI یکی دیگر از کیبوردهای جذاب iOS است که از هوش مصنوعی برای نوشتن پاسخ پیام ها بر اساس مدل ChatGPT استفاده می کند. این مراحل را دنبال کنید تا این برنامه را روی دستگاه iOS خود نصب و امتحان کنید.

1. برای نصب اپلیکیشن Type AI بر روی دستگاه iOS خود، به Apple App Store بروید.

2. سپس، برنامه تنظیمات را باز کنید و به پایین بروید تا مکان مورد نظر را پیدا کنید ابزار هوش مصنوعی را تایپ کنید برای پیکربندی تنظیمات آن

3. در ادامه، روی آن ضربه بزنید صفحه کلید و ضامن را برای Type AI و فعال کنید دسترسی کامل تا آن را در دستگاه خود فعال کنید.

4. پس از فعال شدن صفحه کلید، به برنامه پیام رسانی مورد نظر خود بروید و وظیفه یا هدف را تایپ کنید که می خواهید محتوای هوش مصنوعی را برای آن تولید کنید.

5. را طولانی فشار دهید دکمه گلوب در گوشه پایین سمت چپ و به AI را تایپ کنید برای دسترسی به رابط صفحه کلید آن.

6. متنی را که قبلاً در کادر پیام تایپ کرده‌اید انتخاب کنید و دکمه را فشار دهید این را با هوش مصنوعی بنویسید دکمه تولید محتوای مرتبط با استفاده از ChatGPT.

7. پس از تولید، می توانید تصحیح کنید و متن را ویرایش کنید قبل از ارسال آن به شرکت کننده پیام

امتیاز: با بهترین ابزارهای هوش مصنوعی فیلم بسازید

آیا می دانید که هوش مصنوعی می تواند در نیمی از زمانی که صرف ویرایش دستی آن می کنید، ویدیوهای نفس گیر ایجاد کند؟ توضیح دقیق ما را در مورد بهترین ابزارهای هوش مصنوعی برای ایجاد ویدیو با چند ضربه دنبال کنید.

سوالات متداول

س: چگونه از ChatGPT به صورت رایگان استفاده کنیم؟

آ: مجموعه ای از ابزارها وجود دارد که به شما امکان می دهد از ChatGPT بدون ثبت نام یا شماره تلفن همراه به صورت رایگان استفاده کنید، می توانید راهنمای اختصاصی ما را برای همین کار بررسی کنید.

س: چگونه از ChatGPT برای نوشتن و پاسخ دادن به پیام ها استفاده کنیم؟

آ: صفحه کلیدهای iOS و Android را در این راهنما بررسی کنید تا از ChatGPT برای نوشتن راحت و پاسخ دادن به پیام‌ها استفاده کنید.

پایان: پیام رسانی هوش مصنوعی آینده است!

امیدواریم این توضیح دهنده به شما کمک کرده باشد که از ChatGPT در صفحه کلید تلفن همراه خود برای پیام رسانی استفاده کنید. اگر آن را جالب می‌دانید، این خبر را با دوستان خود پخش کنید و برای راهنمایی‌های مفیدتر پیوندهای زیر را بررسی کنید. برای مطالعه بیشتر از این دست با GadgetsToUse همراه باشید.

ممکن است به موارد زیر علاقه مند باشید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse، یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید کانال یوتیوب GadgetsToUse.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست