نحوه نمایش تماس ها با Bixby در گوشی های سامسونگ گلکسی

Himanshu Kansal

سامسونگ با OneUI 5 یک ویژگی منحصر به فرد به نام Bixby Text Call یا Call Screening را معرفی کرد. مانند این، می‌توانید با استفاده از دستیار صوتی Bixby، بدون نیاز به صحبت با تماس‌گیرنده، به تماس‌ها پاسخ دهید. اگرچه هنوز برای همه و در همه کشورها در دسترس نیست، اما ما این ویژگی را در هند در اختیار داریم. بنابراین، در این راهنما، نحوه استفاده از تماس متنی Bixby برای نمایش تماس‌ها در گوشی‌های Samsung Galaxy را مورد بحث قرار خواهیم داد. در همین حال، می توانید یاد بگیرید که پس زمینه صفحه تماس را در سامسونگ تغییر دهید.

تماس متنی Bixby در گوشی های سامسونگ چیست؟

ویژگی تماس متنی Bixby در تلفن های سامسونگ به شما امکان می دهد فقط با استفاده از دستیار صوتی Bixby به تماس ها پاسخ دهید. تماس‌گیرنده پاسخ‌هایی را از صدای بیکسبی خواهد شنید. بنابراین، مجبور نیستید تماس بگیرید و با تماس‌گیرندگان صحبت کنید، Bixby تماس را برای شما انجام می‌دهد.

غربالگری تماس متنی Bixby

می‌توانید پاسخ‌های متنی برای تماس بنویسید که بیکسبی با صدای خود به تماس‌گیرنده پاسخ می‌دهد. این بدان معناست که وقتی در موقعیتی نیستید که در تماس با کسی شرکت کنید یا با کسی صحبت کنید، می توانید از صدا و متن بیکسبی برای انتقال پاسخ های خود به تماس گیرنده استفاده کنید.

راه اندازی و استفاده از Bixby Text Call/Call Screening در گوشی های سامسونگ

اگرچه از هم‌اکنون ویژگی تماس متنی Bixby فقط به زبان کره‌ای موجود است، اما همچنان می‌توانید با پاسخ‌های دستی از آن استفاده کنید. بیایید مراحل تنظیم و استفاده از غربالگری تماس متنی Bixby را در تلفن Samsung Galaxy خود ببینیم.

غربالگری تماس متنی Bixby

تماس متنی Bixby را در تلفن سامسونگ خود تنظیم کنید

ابتدا باید مطمئن شوید که گوشی سامسونگ شما دارای دستیار صوتی Bixby است. برای راه اندازی قابلیت تماس متنی Bixby در تلفن سامسونگ خود، مراحل ذکر شده در زیر را دنبال کنید.

1. راه اندازی کنید تلفن برنامه و کلیک کنید نماد سه نقطه در سمت راست بالا

2. از منو، را انتخاب کنید تنظیمات و روی آن ضربه بزنید تماس متنی بیکسبی.

3. اینجا، ضامن را فعال کنید و بسته صوتی زبان کره ای را با کلیک بر روی آن دانلود کنید دکمه دانلود.

4. این شما را به فروشگاه گلکسی هدایت می کند، دانلود، یا بسته منبع را از صفحه به روز کنید.

5. پس از اتمام دانلود، به صفحه تنظیمات تماس متنی Bixby برگردید و روی آن ضربه بزنید پاسخ های سریع.

6. برخی از پاسخ‌های سریع پیش‌فرض به زبان کره‌ای وجود خواهد داشت، می‌توانید پاسخ خود را با کلیک کردن روی آن اضافه کنید پاسخ سریع را اضافه کنید دکمه.

7. بعد، روی ضربه بزنید صدا گزینه و کلیک کنید افزودن دکمه صوتی.

8. در اینجا، یکی از چهار پروفایل صوتی Bixby را برای پاسخ به تماس‌گیرنده انتخاب کنید.

غربالگری تماس متنی Bixby

نحوه استفاده از تماس متنی Bixby در تلفن سامسونگ

اکنون که تماس متنی Bixby را برای تماس‌های صفحه‌نمایش پیکربندی کرده‌اید، این موارد را دنبال کنید تا از ویژگی تماس متنی Bixby در تلفن سامسونگ خود استفاده کنید.

1. در طول یک تماس دریافتی، تماس متنی بیکسبی گزینه روی صفحه ظاهر می شود.

2. ضربه بزنید و نگه دارید نماد تماس متنی و آن را بکش هر جایی برای ادامه

3. اکنون بیکسبی تماس را می پذیرد و شروع به پاسخگویی به تماس گیرنده می کند.

4. پاسخ ها را به زبان کره ای نشان می دهد. می توانید روی پاسخ سریع ضربه بزنید یا پاسخ های خود را بنویسید.

در حال حاضر، بیکسبی فقط می تواند به زبان کره ای پاسخ دهد، اما برای پاسخ های اضافه شده به صورت دستی، سعی می کند با لهجه کره ای پاسخ دهد.

چگونه پاسخ های تماس متنی Bixby را ترجمه کنیم

برای درک بهتر مکالمه در حال انجام و پاسخ تماس گیرنده، می توانید صفحه پاسخ های متنی را ترجمه کنید. در مورد گوشی های سامسونگ با Bixby، می توانید از Bixby Vision برای ترجمه متن از یک تصویر به هر زبانی در چند ثانیه استفاده کنید.

از طرف دیگر، می توانید راهنمای ترجمه متن از یک تصویر را بخوانید. به سادگی، یک اسکرین شات از صفحه تماس متنی بگیرید و متن تصویر را از روش های ذکر شده در راهنمای ما ترجمه کنید.

بسته بندی

همه اینها مربوط به تماس متنی Bixby یا ویژگی غربالگری تماس تلفن های هوشمند سامسونگ گلکسی بود. می توان گفت که به نوعی از Call Screening در Google Pixel الهام گرفته شده است، اما کار با راه حل Google متفاوت است. این قطعا یک ویژگی مفید است، اما ما منتظریم تا سامسونگ پشتیبانی زبان انگلیسی را برای استفاده بهتر در سراسر جهان اضافه کند، تا آن زمان می توانید متن را با استفاده از Bixby Vision یا راهنمای ما ترجمه کنید.

در تلفن های دیگر، می توانید از تماس های Truecaller Assistant برای صفحه نمایش نیز استفاده کنید. سایر نکات مفید لینک شده در زیر را بررسی کنید و برای مقالات جالب تر با GadgetsToUse همراه باشید!

شما ممکن است علاقه مند باشید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید GadgetsToUse کانال YouTube.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست