9 بهترین برنامه Reddit برای اندروید (2023)

Amit Rahi

Reddit یک برنامه رسمی برای گوشی های هوشمند دارد اما به دلایلی مورد علاقه کاربران نیست. برنامه رسمی Reddit در صفحه اصلی مانند جوایز و پست های حمایت شده، درهم ریختگی زیادی دارد. دو منوی همبرگر داشت که هر دو اهداف متفاوتی دارند. بنابراین اگر استفاده خاصی از Reddit دارید، باید یکی از مشتریان Reddit شخص ثالث را امتحان کنید. برای کمک به شما در انتخاب بهترین، فهرستی از برنامه‌های Reddit را که باید در سال 2023 استفاده کنید، گردآوری کرده‌ایم. در همین حال، می‌توانید مرور Reddit ناشناس را یاد بگیرید.

بهترین برنامه های Reddit برای استفاده در اندروید

پس از آزمایش شخصی، ما 9 برنامه Reddit را انتخاب کرده ایم که باید در مورد آنها مطالعه کنید و برنامه ای را که مطابق میل شما باشد دانلود کنید. بیایید نگاهی به ویژگی های همه این نه مشتری بیندازیم.

رله برای Reddit

این یکی از محبوب ترین کلاینت های Reddit است که می توانید آن را به صورت رایگان در تلفن هوشمند اندرویدی خود دانلود کنید. رابط کاربری این برنامه از طراحی متریال گوگل با رنگ های برجسته الهام گرفته شده است. صفحه اصلی پست‌های محبوب را نشان می‌دهد و همه پست‌ها در نمای کارت‌های زیبا با ریز عکس‌ها روی پست‌های تصویر گذاشته شده‌اند. برای مشاهده تصاویر کامل در صفحه اصلی می توانید به طرح بندی بزرگ تغییر دهید.

ویژگی های کلیدی

 • این یک طراحی متریال با رابط کارت دارد که شگفت انگیز به نظر می رسد.
 • یک حالت تاریک اختصاصی AMOLED برای تلفن های دارای صفحه نمایش AMOLED.
 • نمای گالری برای گشت و گذار در میم ها و ویدیوها عالی است.

لینک های دانلود: رله برای Reddit

حالا برای Reddit

برنامه Now for Reddit دارای یک رابط کارت با رای موافق، مخالف و ذخیره است که به راحتی در کارت پست موجود است. این نرم افزار دارای یک رابط چند صفحه ای است که در آن می توانید با کشیدن انگشت خود به یک subreddit خاص بروید و شروع به گشت و گذار کنید. این برنامه بسیار سبک است و حدود 35 مگابایت از فضای ذخیره سازی گوشی شما را اشغال می کند. این به شما امکان می دهد تصاویر و گیف های Imgur را مستقیماً در خود برنامه مرور کنید.

ویژگی های کلیدی

 • گشت و گذار در Reddit با نمای کارت زیبا.
 • برای تغییر ساب ردیت انگشت خود را بکشید و گزینه دسترسی به نوار کناری ساب ردیت را دارد.
 • تصاویر و فیلم ها را می توان مستقیماً در تلفن دانلود کرد.

لینک های دانلود: حالا برای Reddit

RIF برای Reddit سرگرم کننده است

برنامه RIF (Reddit سرگرم کننده است) با یک رابط لیست پست و یک تصویر کوچک در کناره، احساسی شبیه به وب سایت Reddit به شما می دهد. این تعداد رای موافق را در سمت چپ نشان می دهد، با دکمه های موافق و مخالف به عنوان یادآوری وب سایت قدیمی Reddit. می‌توانید رابط کاربری را به نمای کارت تغییر دهید، که دقیقاً شبیه برنامه Now for Reddit است.

ویژگی های کلیدی

 • رابط کاربری یک حس نوستالژیک به شما می دهد.
 • تصاویر و گیف های Imgur را بدون خروج از برنامه نشان می دهد.
 • همراه با حالت تبلت برای باز کردن تصاویر در یک رابط دو صفحه ای.

لینک های دانلود: RIF (Reddit سرگرم کننده است)

اسلاید برای Reddit

برنامه Slide برای Reddit یک رابط بصری بر روی تلفن ارائه می دهد. همانطور که از نام آن پیداست، می توانید بین پست های مختلف اسلاید کنید و صفحه تمام محتویات از جمله نظرات را نشان می دهد. می توانید تصاویر و فیلم ها را از پست های مختلف دانلود کنید. ویژگی shadowbox به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی در پست‌ها اسلاید کنید.

ویژگی های کلیدی

 • رابط اسلاید زیبا برای Reddit.
 • برای جابه‌جایی بین subreddit‌های مختلف، انگشت خود را بکشید.
 • حالت گالری یک ویژگی بسیار راحت برای گشت و گذار در تصاویر، گیف ها و پست های ویدئویی است.

لینک های دانلود: اسلاید برای Reddit

تقویت کنید

برنامه Boost من را به یاد برنامه رسمی Reddit می‌اندازد، اما با رابط کاربری طراحی متریال و حالت تاریک برای نمایشگرهای AMOLED. رابط کاربری بسیار ساده است، منوی همبرگر سمت چپ لیست subreddits را نشان می دهد. دارای یک نوار پایین برای جابه‌جایی بین بخش‌های مختلف رابط و یک صفحه جستجوی جداگانه درست مانند برنامه رسمی Reddit که من بیشتر آن را دوست دارم.

ویژگی های کلیدی

 • رابط کاربری تمیز و ساده با تب های مجزا برای صفحات مختلف.
 • صفحه جستجوی اختصاصی برای جستجوی بین کاربران، subreddit و پست‌ها.
 • می تواند سرعت و وضوح ویدیو را تغییر دهد.

لینک های دانلود: تقویت برای Reddit

بیکن خوان

Bacon Reader یکی دیگر از مشتریان Reddit با رابط کاربری زیبا به سبک کارت و اسکرول بی نهایت است. این برنامه به هیچ وجه هیچ مزاحمتی در رابط کاربری ندارد، اگرچه تمیزترین رابطی را که تا به حال در یک کلاینت Reddit وجود دارد دارد. دارای یک نوار بالا با یک منوی کشویی برای لیست subreddits است. تنها ایراد این است که نوار پایین دارای تبلیغات است و برای حذف آن تبلیغات، باید Rs بپردازید. 106 از طریق فروشگاه Play.

ویژگی های کلیدی

 • رابط بدون حواس پرتی با پیمایش بی نهایت پست ها.
 • مرورگر داخلی برای دیدن تصاویر Imgur بدون خروج از برنامه.
 • حالت مشکی اختصاصی برای نمایشگرهای AMOLED برای گشت و گذار در Reddit در یک محیط تاریک.

لینک های دانلود: بیکن خوان

بی نهایت

Infinity برنامه ای است که فقط پست های subreddit را که به آن ملحق شده اید در صفحه اصلی به شما نشان می دهد که عالی است. می‌توانید روی پست‌های محبوب در برگه محبوبی که فقط با یک سوایپ فاصله دارد، گشت و گذار کنید. یک فیلتر داخلی برای اعمال فیلتر در سطح پیشرفته در لیست پست ها وجود دارد. می توانید چندین حساب اضافه کنید و آنها را از منوی همبرگر مدیریت کنید.

ویژگی های کلیدی

 • پست های subreddits را می توان در صفحه اصلی یافت.
 • از تنظیمات حالت AMOLED را پشتیبانی می کند.
 • فیلتر پیشرفته برای فیلتر کردن اسپویلرها و پست های NSFW.

لینک های دانلود: بی نهایت برای Reddit

جوی

Joey یک برنامه دیگر با رابط کاربری تمیز و بدون حواس پرتی است. رابط کش رفتن تمام صفحات از جمله صفحه اصلی، محبوب، همه، تصادفی و بیشتر را نشان می دهد. این برنامه به شما امکان می دهد پست های قبلاً دیده شده را حذف کنید که اگر نمی خواهید پست های تکراری را ببینید مفید است. می توانید چندین حساب به برنامه اضافه کنید و می توانید از منوی همبرگر بین آنها جابجا شوید.

ویژگی های کلیدی

 • همراه با حالت پروژکتور برای دیدن یک پیش نمایش بزرگ از پست های تصویر و کشیدن انگشت به بالا برای جابجایی به بعدی.
 • امکان فیلتر کردن تمام پست های خوانده شده از لیست پست ها.
 • بخش نظرات با طراحی خوب با موضوعات نظرات قابل جمع شدن.

لینک های دانلود: جوی برای Reddit

زنده

Live یک برنامه است، به ویژه برای افرادی که ورزش را دوست دارند و دوست دارند از آخرین اخبار ورزشی مطلع شوند. صفحه اصلی همه چیز در مورد موضوعات بازی است که می توانید بر اساس ورزش های مورد علاقه خود فیلتر کنید. برنامه زنده به شما امکان می دهد نظرات زنده را در یک رشته خاص مشاهده کنید و یک صفحه تاریخچه گزارشی از پست های بازدید شده را ذخیره می کند.

ویژگی های کلیدی

 • یک subreddit اختصاصی برای همه ورزش ها و ورزش های الکترونیکی.
 • ردیاب موضوع نظرات با به‌روزرسانی‌های زنده.
 • می‌توانید با استفاده از پیوند رشته، موضوعاتی را برای ردیابی آنها اضافه کنید.

لینک های دانلود: برای Reddit زندگی کنید

جمع بندی: بهترین برنامه های Reddit

اینها بهترین برنامه‌های Reddit برای گوشی‌های اندرویدی بودند که می‌توانید از بین آنها انتخاب کنید تا بهترین تجربه و ویژگی‌ها را داشته باشید. اگر مشتری پیشنهادی Reddit را می شناسید که در اینجا از قلم افتاده است، می توانید آن را در نظرات با ما به اشتراک بگذارید و به خوبی آن را به لیست اضافه کنید. با GadgetsToUse همراه باشید تا راهنماهای اینچنینی بیشتری را دریافت کنید و راهنماهای مرتبط زیر را بررسی کنید.

شما ممکن است علاقه مند باشید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید GadgetsToUse کانال YouTube.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست