نحوه تغییر نمایه صدا در پیکسل خود بر اساس مکان

Gaurav Sharma

تلفن‌های پیکسل گوگل به دو دلیل محبوب هستند، عملکرد دوربین، و ویژگی‌های نرم‌افزاری که در آن‌ها وجود دارد و در عین حال تمیز نگه‌داشته می‌شوند. یکی از این ویژگی‌های مفید این است که به طور خودکار به یک نمایه صدای متفاوت بر اساس موقعیت مکانی یا WiFi تغییر دهید تا به شما کمک کند در دفتر یا هر مکان دیگری روی کار خود تمرکز کنید. در این مطلب، نحوه تنظیم آن را در تلفن Google Pixel خود مورد بحث قرار خواهیم داد.

مراحل ایجاد یک قانون در پیکسل برای تغییر نمایه صدا بر اساس مکان

با کمک قوانین معرفی شده با اندروید 10 در تلفن های پیکسل گوگل، می توانید به محض اتصال به وای فای خاص یا بازدید از یک مکان خاص، به نمایه صدای متفاوتی بروید. مراحل ذکر شده در زیر را دنبال کنید تا با نحوه تنظیم قوانین در تلفن های پیکسل آشنا شوید.

1. به تنظیمات تلفن Google Pixel خود بروید و به آن بروید تنظیمات سیستم.

2. در قسمت تنظیمات سیستم، روی آن ضربه بزنید قوانین.

نمایه‌های صوتی قوانین Pixel

3. در صفحه قوانین، مطمئن شوید که کلیدهای “همیشه مکان را برای قوانین مجاز کنید“، و”پیشنهاد خودکار قوانین“.

نمایه‌های صوتی قوانین Pixel

4. اکنون، روی آن ضربه بزنید قانون اضافه کنید، و آن را بر اساس متصل تنظیم کنید وای فای یا محل.

5. هنگامی که ماشه را برای Rule خود تنظیم کردید، نمایه صدایی را که می خواهید تنظیم کنید انتخاب کنید.

6. روی ضربه بزنید اضافه کردن برای ذخیره تغییرات شما

نمایه‌های صوتی قوانین Pixel

اکنون، هر زمان که Pixel شما به وای فای انتخابی متصل شود یا از مکان انتخابی بازدید کنید، نمایه صدا به طور خودکار تغییر می کند.

پاداش: یادآوری های مبتنی بر مکان را تنظیم کنید

وقتی از سوپرمارکت مجاور بازدید می کنیم، اغلب کارهای کوچک، مانند چیدن مواد غذایی، یا سایر لوازم روزانه را فراموش می کنیم. برای کمک به دریافت هشدار برای آن وظایف در مکان خاص، می‌توانید راهنمای ما را برای تنظیم یادآورهای مبتنی بر مکان در Android و iPhone بررسی کنید.

سوالات متداول

س: قوانین پیکسل چیست؟

آ: قوانین موجود در تلفن‌های Google Pixel، فرمان‌های IFTT برای جابه‌جایی بین پروفایل‌های صوتی مختلف، بر اساس WiFi یا موقعیت مکانی هستند.

س: چگونه هنگام بازدید از یک مکان خاص، تلفن خود را به طور خودکار روی بی‌صدا یا ویبره قرار دهم؟

آ: می‌توانید از ویژگی Rules در Google Pixel خود استفاده کنید تا به‌طور خودکار تلفنتان را بر اساس موقعیت مکانی و WiFi روی حالت بی‌صدا یا لرزش قرار دهید.

بسته بندی

به این ترتیب می‌توانید از Rules در تلفن Google Pixel خود استفاده کنید و در صورت نیاز به تمرکز، به نمایه صدای دیگری بروید. امیدوارم این مطلب برای شما مفید بوده باشد، اگر آن را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید. با GadgetsToUse همراه باشید تا نکات فنی و روش‌های بیشتری از این دست را دریافت کنید و موارد مرتبط زیر را بررسی کنید.

شما ممکن است علاقه مند باشید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید GadgetsToUse کانال YouTube.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست