4 راه برای ایجاد و افزودن نظرسنجی در گروه های WhatsApp

Paras Rastogi

اگر به دنبال راهی برای افزودن نظرسنجی در گروه‌های واتس‌اپ خود بوده‌اید تا نظرات و نظرات دوست‌تان را بدانید یا برای آخر هفته‌تان برنامه‌ریزی کنید، به نقطه درستی رسیده‌اید. در این راهنما چهار روش آسان برای اضافه کردن نظرسنجی در گروه های WhatsApp مورد بحث قرار می گیرد. علاوه بر این، می‌توانید یاد بگیرید که از هر گروه واتس‌اپ بی‌صدا خارج شوید و اعضای قبلی آن را مشاهده کنید.

نحوه اضافه کردن نظرسنجی در گروه های WhatsApp

بسیاری از برنامه های شخص ثالث رایگان، وب سایت های آنلاین و آخرین ویژگی درون برنامه ای به شما امکان می دهد نظرسنجی را در گروه های WhatsApp اضافه کنید. بیایید به سرعت به این روش ها نگاه کنیم تا نظرسنجی خود را به راحتی ایجاد و به اشتراک بگذاریم.

از ویژگی داخلی واتس اپ برای افزودن نظرسنجی به گروه ها استفاده کنید

واتس اپ به طور فعال در حال آزمایش جدید خود است نظرسنجی ها قابلیتی که در حال حاضر برای کاربران بتا ارائه شده است. این ویژگی جدید به هر عضو گروه اجازه می‌دهد نظرسنجی‌های خود را با سایر شرکت‌کنندگان به اشتراک بگذارد تا نظر آن‌ها را در مورد هر موضوع یا موضوعی، مانند برنامه فیلم آخر هفته آینده، یک سفر طولانی، یا هر چیز دیگری دریافت کند. از هم‌اکنون، امکان اضافه کردن دوازده گزینه در هر نظرسنجی را فراهم می‌کند که احتمالاً با به‌روزرسانی‌های آینده افزایش خواهد یافت.

مراحل اضافه کردن نظرسنجی در واتس اپ

برای افزودن یک نظرسنجی جدید به گروه WhatsApp، باید این مراحل ساده را دنبال کنید:

1. به گروه مورد نظر WhatsApp بروید و روی آن ضربه بزنید نماد پیوست از منوی پایین

2. بعد، را انتخاب کنید نظرسنجی ها گزینه و عنوان و گزینه های نظرسنجی مرتبط را وارد کنید تا نظرسنجی تولید و ارسال شود.

3. در نهایت فشار دهید مشاهده آرا برای مشاهده نتایج نظرسنجی در گروه WhatsApp.

با استفاده از ربات چت، نظرسنجی را در گروه WhatsApp خود ایجاد و اضافه کنید

اگر کاربر واتس‌اپ بتا نیستید و می‌خواهید بدون انتظار برای به‌روزرسانی پایدار یک نظرسنجی اضافه کنید، می‌توانید از یک ربات چت برای ایجاد و اضافه کردن نظرسنجی در گروه‌های واتس‌اپ خود استفاده کنید. در اینجا نحوه انجام آن آمده است:

1. ایجاد یک تماس جدید بر روی تلفن خود و جزئیات زیر را اضافه کنید:

  • نام: نظرسنجی رایگان
  • شماره تلفن: +48735062996

2. مخاطب را ذخیره کنید و به واتس اپ بروید تازه کردن لیست مخاطبین موجود شما همچنین، می‌توانید روی این پیوند کلیک کنید تا چت را مستقیماً با این ربات شروع کنید.

3. یک چت با این ربات شروع کنید، تایپ کنیدایجاد کردنآن را برای ایجاد یک نظرسنجی جدید ارسال کنید.

4. سپس عبارت را تایپ کنید عنوان پس از پاسخ، دستورالعمل های پیام را دنبال کنید تا گزینه های نظرسنجی مورد نظر خود را اضافه کنید.

5. پیامی حاوی نظرسنجی و لینک رای گیری تعبیه شده دریافت خواهید کرد. تو می توانی این پیام را فوروارد کنید به گروه دلخواه WhatsApp خود برای جمع آوری رای در نظرسنجی شما.

6. به محض اینکه یکی از شرکت‌کنندگان گروه یک پاسخ رمزگذاری شده (طبق دستورالعمل‌های مشخص شده در پیام) را ارسال کرد، پاسخ او ثبت می‌شود و پس از پایان دوره نظرسنجی، نتایج نظرسنجی را دریافت خواهید کرد.

نظرسنجی های آنلاین رایگان را در گروه های WhatsApp ایجاد و به اشتراک بگذارید

علاوه بر ویژگی های درون برنامه ای و چت بات ها، ابزارهای آنلاین زیادی مانند Ferendum، NetPolls، نظرسنجی آسانو غیره، که از طریق آن می توانید نظرسنجی های رایگان برای اشتراک گذاری در گروه های WhatsApp خود ایجاد کنید. برای ایجاد نظرسنجی های خصوصی و به دست آوردن بینش دقیق از وب سایت های رایگان راهنمای دقیق ما را دنبال کنید.

از برنامه های شخص ثالث رایگان برای افزودن نظرسنجی در گروه های WhatsApp استفاده کنید

هزاران برنامه وجود دارد که پیشنهاد ایجاد نظرسنجی رایگان و اضافه کردن آنها به گروه های WhatsApp شما را می دهد. “ولیز” یکی از این برنامه های قابل توجه است که به شما کمک می کند تا نظرسنجی و نظرسنجی سریع برای WhatsApp انجام دهید. در اینجا نحوه استفاده از این برنامه به نفع خود آورده شده است:

1. برنامه Voliz (اندروید، iOS) را روی گوشی خود نصب کرده و آن را راه اندازی کنید.

نظرسنجی را در گروه های WhatsApp اضافه کنید

2. سپس زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید و یک حساب کاربری ایجاد کنید روی برنامه

3. اکنون، روی ضربه بزنید دکمه + در گوشه سمت راست پایین و یک سوال یا عنوان و گزینه های نظرسنجی مرتبط اضافه کنید.

4. پس از وارد شدن، روی آن ضربه بزنید ادامه هید دکمه. همچنین می‌توانید از دو روش برای جمع‌آوری رأی انتخاب کنید، یعنی ناشناس یا فقط واتس‌اپ تأیید شده.

5. علاوه بر این، گزینه‌های باقی‌مانده را برای نظرسنجی خود، مانند نمایان شدن نتیجه، تغییر رأی‌ها، تاریخ پایان و غیره پیکربندی کنید و روی ایجاد کردن را فشار دهید تا نظرسنجی خود را نهایی کنید.

6. اکنون به سادگی روی آن ضربه بزنید دکمه اشتراک گذاری برای به اشتراک گذاشتن آن با دوستان یا گروه(های) واتساپ برای جمع آوری رای در نظرسنجی شما.

خودشه! دوست شما اکنون می تواند برای رای دادن به نظرسنجی شما روی پیوند مشترک ضربه بزند. برای مشاهده نتایج در هر زمان می توانید روی این لینک کلیک کنید.

7. همچنین می‌توانید برنامه Pollie را از فروشگاه Google Play امتحان کنید تا به نتایج مشابهی برسید.

نظرسنجی را در گروه های WhatsApp اضافه کنید

نکته پاداش: یک بار مشاهده WhatsApp را بدون هیچ هشداری ذخیره کنید

اگر نمی‌توانید پس از به‌روزرسانی جدید، View Once Messages را که در واتس‌اپ به اشتراک گذاشته شده است ذخیره یا اسکرین‌شات بگیرید، ما شما را تحت پوشش قرار می‌دهیم. راهنمای جامع ما را در مورد نحوه گرفتن اسکرین شات از WhatsApp View Once Messages برای رسیدن به همان هدف بررسی کنید.

سوالات متداول

س: چگونه نظرسنجی واتس اپ را به صورت رایگان ایجاد کنیم؟

آ: برای ایجاد نظرسنجی WhatsApp به صورت رایگان، چهار روش آسان ذکر شده در این توضیح را دنبال کنید.

س: چه کسی می تواند آرا را در نظرسنجی WhatsApp ببیند؟

آ: همه اعضای گروه می توانند آرای نظرسنجی را به همراه عضوی که به کدام گزینه رای داده است ببینند.

س: آیا می توانم در نظرسنجی واتس اپ به چند گزینه رای دهم؟

آ: بله، هر یک از اعضای گروه می تواند به چند یا همه گزینه ها در یک نظرسنجی رای دهد. اگرچه داشتن آن خوب است، اما می تواند منجر به سردرگمی شود.

س: آیا می توانید نظرسنجی های ناشناس در واتس اپ ایجاد کنید؟

آ: بله، می‌توانید از ابزارهای آنلاین یا ربات‌های چت برای ایجاد و اشتراک‌گذاری نظرسنجی‌های ناشناس در گروه‌های WhatsApp استفاده کنید.

کلمات پایانی: از واتس اپ بیشترین بهره را ببرید!

امیدواریم ایجاد و اضافه کردن نظرسنجی در گروه‌های WhatsApp خود را با استفاده از روش‌های ذکر شده در بالا با موفقیت یاد گرفته باشید. اگر این راهنما برای شما مفید است، دکمه لایک را بزنید و آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. سایر نکات مرتبط زیر را بررسی کنید و منتظر نکات و ترفندهای فنی بیشتر از این قبیل باشید.

ممکن است به موارد زیر علاقه مند باشید:

همچنین می توانید برای اخبار فوری فناوری ما را دنبال کنید اخبار گوگل یا برای نکات و ترفندها، بررسی گوشی‌های هوشمند و ابزارک‌ها، بپیوندید گروه تلگرام GadgetsToUse یا برای آخرین ویدیوهای بررسی مشترک شوید کانال یوتیوب GadgetsToUse.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست